Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michael24 No tak, zapomniałem o tych KMŚ i SE. Dzięki za zwrócenie uwagi. Robiłem jeszcze o jednym zawodniku Chelsea i tam zapisałem, a tu wyleciało.
6
Musimy uważać przede wszystkim na głupie błędy w obronie. To tylko tyle i aż tyle. Sądzę, że strzelimy coś w tym meczu, ale obawiam się, że nie unikniemy dziecinnych błędów w defensywie. To one na koniec zweryfikują, czy idziemy w dobrą stronę.
1
@Hosh wiedział jak się ustawić :D
5
Sukcesy zawodników 82#: Mateo Kovacić @Adi123456789 @kryhaa @JohnA
Dinamo Zagrzeb
Mistrzostwo Chorwacji: 2010/11, 2011/12, 2012/13
Puchar Chorwacji: 2010/11, 2011/12
Real Madryt
Mistrzostwo Hiszpanii: 2016/17
Superpuchar Hiszpanii: 2017
Liga Mistrzów UEFA: 2015/16, 2016/17, 2017/18
Superpuchar Europy UEFA: 2016, 2017
Klubowe mistrzostwo świata: 2016, 2017
Chelsea
Liga Mistrzów UEFA: 2020/21
Liga Europy UEFA: 2018/19
Finał Pucharu Ligi Angielskiej: 2018/19
Chorwacja
Wicemistrzostwo Świata: 2018
Indywidualne
Chorwacka Piłkarska Nadzieja Roku: 2011
San Siro Gentleman Awards – rewelacja roku: 2013
2
@Adi123456789
1.Alves
2.Salgado
3.Juanfran
Tak to wygląda według mnie, choć z pozycją 2 i 3 nie byłem do końca zdecydowany, mogłoby być na odwrót.
2
Idę spać. Klucze do drzwi zostawiam wam pod wycieraczką. Pilnujcie LR.
0
@Viajero Przecież żartuję sobie :D, aczkolwiek w tej serii nie ma dla mnie znaczenia, czy zawodnik jest rozpoznawalny, czy nie. Jeśli ma osiągnięcia, to jak najbardziej przedstawię jego osobę :)
1
@Tomo_95 Wystarczy, że polscy "eksperci" codziennie o tym przypominają :D Ja zajmuję się przedstawianiem sukcesów nieco mniej rozpoznawalnych zawodników.
1
Nie no, nawet jak teraz oglądam powtórkę, to zastanawiam się jakim cudem Inter nie trafił choćby jednego gola. Przecież tam Dżeko to miał taką fajną sytuację, to dał się chłop wyprzedzić Virgilowi. Wcześniej po czyimś strzale była poprzeczka, Live przyciśnięte w pewnym momencie, ale co z tego, skoro na koniec to ono gasi światło Interowi.
1
@Criss18Barca Nie walczę - kocham kawę i piję dwa razy dziennie. Nawet teraz co nieco jeszcze mam
1
@Adi123456789 Znakomity ;)
1
@Adi123456789 A jak się obudzicie, to przypomnijcie sobie, że Messi nie wykorzystał karnego :D [wymówka polskich "ekspertów"]
2
@Adi123456789 No nic dziwnego :D Wkręcił go tak, że do tej pory nie może dojść do siebie.
3
@Jackazz jeszcze się pytasz? Pewnie, że tak :)
5
Sukcesy zawodników 81#: Jerome Boateng @Adi123456789 @kryhaa @JohnA
Manchester City
Puchar Anglii: 2010/2011
Bayern Monachium
Klubowe mistrzostwo świata: 2013, 2020
Liga Mistrzów UEFA: 2012/2013, 2019/2020
Superpuchar Europy UEFA: 2013, 2020
Mistrzostwo Niemiec: 2012/2013, 2013/2014, 2014/2015, 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021
Puchar Niemiec: 2012/2013, 2013/2014, 2015/2016, 2018/2019, 2019/2020
Superpuchar Niemiec: 2012, 2016, 2017, 2018, 2020
Reprezentacyjne
Mistrzostwa Świata 2010: Brąz
Mistrzostwa Świata 2014: Złoto
2
@Khajio xD No to muszę przyznać, że masz wielkiego pecha
2
@Jakchcesz To było jeszcze zanim zacząłem interesować się modami do Skyrima. Ta sytuacja z tymi wampirami mnie rozwaliła totalnie :D Takie jak widać uroki gierek. Później oczywiście, że ściągałem mody :)
8
Jaka była najabsurdalniejsza rzecz jaka wydarzyła się wam w grze? U mnie miało to miejsce w Skyrimie, gdzie Rzeczną Puszczę zaatakowały wampiry, a ja chciałem pomóc mieszkańcom i walczyłem z potworami, a ci mnie zaczęli nawalać xD Albo jak zabiłem kurę, to całe miasto się na mnie rzuciło jakbym unicestwił jakiegoś króla xD
1
No śmiejcie się, ale Luuk ostatnio pokazał co znaczy być G.O.A.T. Wszedł na boisko i chwilę potem pada bramka. Możemy się spierać kto jest lepszy, ale fakty są niepodważalne.
1
@Hubsao
zawsze Leo :D
2
@mekston chuchał na niego i tak utworzył się wiatr, a tamten biegnąc z nim dostał dodatkowej szybkości xD
7
Ten remis Bayernu spokojnie można uznać za niespodziankę, bo ich przeciwnik powinien to wygrać :P
1
@Naturopata Mieli wiele groźnych sytuacji i powiem szczerze, że dziwi mnie jak to możliwe, że nie strzelili nic, ale jak to się mówi "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić". Tak jak podejrzewałem, Inter nie ma co rywalizować z najlepszymi drużynami z taką finalizacją akcji.
0
Potężna maszyna z Monachium jednak się zacięła. Nie spodziewałem się tego w tym spotkaniu.
1
Klasyczny Inter z ostatnich spotkań w LM. Tak samo było z Realem. Mieli groźne sytuacje, ale co z tego, jak na koniec to Liverpool gasi światło.
0
@kynio302 Nie wierzę w siłę Interu. Nie lubię Live i chcę żeby odpadło, ale obawiam się, że gładko przejdą dalej. No, ale obym się mylił.
0
@kynio302 Pfff, w innym uniwersum może i tak by było, ale nie w tym :P
0
@IronSanHybrid Nie ma szans. 3:0 dla Live będzie :)
1
@Janiama Nie spodziewałbym się w tym meczu jakiegoś zaskoczenia, no ale zobaczymy. Jak dla mnie będzie gładkie 2-0 do przerwy dla ekipy z Monachium.
1
Odejście jakiego zawodnika z naszego klubu, było dla was najsmutniejsze?
Dla mnie - Iniesta
Przeżywałem to bardzo, bo było mi tak okropnie szkoda, że trzeba się z nim już pożegnać. :( Nie zapomnę tego nigdy.