Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie zrozumcie mnie źle. Nie wyrażam żadnego zdania co do obecnej sytuacji czy powinien wrócić, czy nie, ale jeśli by to zrobił, to szkoda po prostu, że wcześniej odchodził, bo ominęło nas więcej lat wspólnej gry Leo, Iniesty i Suareza :)
Z tego co czytam większe szanse są raczej na jego powrót, ale nie na boisko. Tak czy inaczej, zawsze zastanawiało mnie, co by było gdyby ta złota drużyna pograła jeszcze kilka lat.
4
Sukcesy zawodników 75#: Arturo Vidal @kryhaa @JohnA @Adi123456789
CSD Colo-Colo
Mistrzostwo Chile: Apertura 2006, 2007, Clausura 2006
Juventus
Mistrzostwo Włoch: 2011/2012, 2012/2013, 2013/2014, 2014/2015
Puchar Włoch: 2014/2015
Superpuchar Włoch: 2012, 2013
Bayern Monachium
Mistrzostwo Niemiec: 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018
Puchar Niemiec: 2015/2016
Superpuchar Niemiec: 2016, 2017
FC Barcelona
Mistrzostwo Hiszpanii: 2018/2019
Superpuchar Hiszpanii: 2018
Inter Mediolan
Mistrzostwo Włoch: 2020/2021
Superpuchar Włoch: 2021
Chile U-20
Mistrzostwa świata U-20 - Brąz 2007
Chile
Copa América - złoto 2015, 2016
Puchar Konfederacji - srebro 2017
Indywidualne
Piłkarz roku w Chile: 2016
Gracz roku w Juventusie: 2012/2013
Drużyna sezonu w Bundeslidze: 2010/2011, 2015/2016
Drużyna roku Serie A: 2012/2013, 2013/2014
Drużyna roku według ESM: 2013/2014
Drużyna turnieju Copa América: 2015, 2016, 2019
0
@betonito Obawiam się, że Roberto będzie grać. Podkreślam jednak, że jeśli Xavi ma na niego sposób, jak to wszystko poustawiać, to nie mam z tym problemu.
0
@Colon No powiem szczerze, że czekam na to od dłuższego czasu. Nie wyobrażam sobie innego prowadzącego niż Krzysiek w tym HP :D
1
@Gaz Tak właściwie, to Xavi mówił tak o wszystkich "amigosach". Ja uważam, że oni zostaną jeszcze z dwa, trzy lata. Należy sobie jednak zadać pytanie, jak nie Busi, to kto? Jak nie Pique, to kto? Jak nie Alba, to kto?
0
@Kamiloza91 Real, Sevilla, Betis, Atletico Madryt. Na ten moment dodam, że tak to widzę :P
1
Która z tych sytuacji według was jest najbardziej pechowa? :D
0
@Emhyr Kimpembe? G.O.A.T.
0
Kto według was ma najmniejsze szanse na wygranie LM z największych drużyn?
5
@DaPidejpi Znakomity bramkarz, co tu więcej mówić :D Zawsze uwielbiałem go oglądać w naszych barwach.
2
@Herato Nie wiem jak głęboko musi siedzieć w człowieku taki potwór.
3
Sukcesy zawodników 74#: Claudio Bravo @JohnA @kryhaa @Adi123456789
Colo Colo
Mistrzostwo Chile: 2006 Apertura
Real Sociedad
Segunda División: 2009/10
FC Barcelona
Mistrzostwo Hiszpanii: 2014/15, 2015/16
Puchar Króla: 2014/15, 2015/16
Superpuchar Hiszpanii: 2016
Liga Mistrzów UEFA: 2014/15
Superpuchar Europy UEFA: 2015
Klubowe Mistrzostwo Świata: 2015
Manchester City
Mistrzostwo Anglii: 2017/18
Puchar Ligi Angielskiej: 2017/18, 2019/20
Tarcza Wspólnoty: 2018, 2019
Chile
Copa América: 2015, 2016
2. miejsce w Pucharze Konfederacji: 2017
Indywidualne
Najlepszy bramkarz Segunda División: 2008/09
Najlepszy bramkarz Primera División: 2014/15
Najlepszy bramkarz Copa América: 2015, 2016
Drużyna turnieju Copa América: 2015, 2016
Złota Rękawica w Pucharze Konfederacji: 2017
3
@Hubsao @Mario96w dobrze :)
0
@Malkey95 będzie za łatwo
1
Dobra, to na koniec zagadka. Co to za piłkarz?
--S---E (imię)
---B--E (nazwisko)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dembele zbawiciel? Znowu?
0
Przegrywamy, by wygrać z Napoli. Wy to się w ogóle nie znacie na barcelońskiej piłce :D
0
Coś jest w tej drugiej połowie, bo to już nie pierwszy raz, gdy nagle światło nam gaśnie xD
0
Jaki jeden błąd? To już drugi. Przegrywamy 2:1 :D
0
Xavi, daj zmianę. Im wcześniej w tym przypadku, tym lepiej.
4
Szkoda tej nieuznanej bramki, ale cisnąć trzeba dalej.
4
Adama, to zaraz jak się wkurzy na te pachołki stojące w polu karnym, to im wszystkim wytłumaczy gdzie mają stać :D
1
Po zwycięstwo! Odważnie trzeba wejść w tą drugą połowę i przede wszystkim, nie utracić koncentracji.
4
W ogóle z tymi podaniami Stegena, to Xavi powinien coś zrobić. Nie wiem, powiedzieć mu, Marc słuchaj, ja wiem, że Ty umiesz grać nogami, ale jak prowadzimy jedną bramką, to tego nie rób, bo nam mecz zawalisz.
Tyle ile my się przez te wybicia stresu najedliśmy w ostatnich latach, to szok.
7
@Pawel13sz To podanie Messiego, to bajka totalna
7
Nie powiedziałbym, że to co nam strzelają to strzały życia, raczej są to dobre strzały, które w wyniku braku presji i posiadania czasu po prostu muszą kończyć się perfekcyjnie.
4
Z pierwszej połowy dało się wycisnąć zdecydowanie więcej. Uważam, że jeszcze coś wpadnie, ale np. sytuacja Adamy, to jest mus trafić.
0
I oczywiście gol stracony na własne życzenie...
0
6 goli do przerwy... no nieźle