Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Comentateiro Wątpię, że Leo ma problem z tym, że pracuje na ZP dla Kyliana.
0
@BARCA1899Messi A to nie było tak, że nie oddaliśmy w ogóle strzału?
5
@taris Ale nie w jednym meczu :D
2
@taris No wiesz, dostaliśmy wtedy największy łomot w historii LM, jaki dostać się dało, więc nic dziwnego, że będą o tym trąbić w studiu jeszcze przez kilka sezonów.
2
To nie był zdecydowanie mecz Leo. Po niestrzelonym karnym miał wiele sytuacji, które potrafiły zirytować, kiedy za wszelką cenę chciał oddać strzał. Mecz ogólnie uważam za nudny, zdecydowanie poniżej oczekiwań.
1
@rayr idealnie pasuje do PIS PO :D
0
@agaFCB Bardzo niezdrowe to jest.
3
No cóż, pora się rozstać
0
@Dior zazwyczaj 3:30-4, a wstaję o 11
0
Leo posłuchaj, dzisiaj tak jak się umawialiśmy. Kylią Ci podaje na środku boiska, Ty bierzesz piłkę i dryblujesz w stronę bramki Czibo. Tylko uważaj! Kylią będzie chiał żebyś podał mu piłkę, ale tego nie rób, bo to kibic białych i wiesz co zrobi, dlatego biegnij chłopie dalej. Gdy docierasz do linii pola karnego, mijasz niczym tyczkę podczas treningu Marquinhosa, a tego leszcza Kimpembe wkręcasz w ziemię. Wszystko dzieje się w doliczonym czasie gry, w ostatniej sekundzie. Pokonanie Czibo to już formalność. Tylko pamiętaj! Nie podawaj Kylią!
Bądźcie czujni czytając to :D!
0
Kylią dzisiaj strzeli? :)
0
@ArterkHD Będzie 2:1 dla City
1
@Adi123456789 łatwiej by było gdyby dotyczyło to głosowanie dat bliższym 2000 roku, bo nie oglądałem tych najdawniejszych bramkarzy w akcji (początki La liga 1929r.) ;D. Za chwilę podam swoich wytypowanych zawodników.
1.Casillas
2.Valdes
3.Oblak
W historii, tej dawnej było wielu innych (prawdopodobnie lepszych), bo ich ilość zdobytych trofeo zamorra mówi sama za siebie, ale niestety nie oglądałem ich w akcji, dlatego zagłosowałem na tych, których jednak kojarzę z naszych czasów i według mnie, te wybory jakoś się bronią :)
0
@Szreko Najlepszy piłkarz grający na tym wspaniałym stadionie w koszulce Manchesteru. Prawdziwa legenda.
1
@JimMorrisonFCB poprawione, dzięki :)
5
Sukcesy zawodników 77#: Ryan Giggs @kryhaa @Adi123456789 @JohnA
Manchester United
13 x Mistrz Anglii (1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007, 2008, 2009, 2011, 2013)
4 x Puchar Anglii (1994, 1996, 1999, 2004)
4 x Puchar Ligi Angielskiej (1992, 2006, 2009, 2010)
9 x Tarcza Wspólnoty (1993, 1994, 1996, 1997, 2003, 2007, 2008, 2010, 2013)
2 x Liga Mistrzów (1999, 2008)
1 x Puchar Zdobywców Pucharów (1991)
1 x Superpuchar Europy (1991)
1 x Klubowe Mistrzostwa Świata (2008)
Indywidualne
1 x Najlepszy piłkarz ligi angielskiej sezonu 2008/2009
2 x Najlepszy piłkarz ligi angielskiej młodego pokolenia: 1992, 1993
2 x Sportowa Osobowość Roku w Walii wg BBC (BBC Wales Sports Personality of the Year): 1996, 2009
1 x Sportowa Osobowość Roku w Wielkiej Brytanii wg BBC (BBC Sports Personality of the Year): 2009
Jedyny piłkarz Manchesteru United, który grał we wszystkich wygranych sezonach Premier League przez ten klub i jedyny gracz, który ma na koncie 13 tytułów mistrzowskich
Jedyny piłkarz Manchesteru United, który grał we wszystkich trzech wygranych rozgrywkach Pucharu Ligi Angielskiej
Jedyny piłkarz, który strzelał gole w każdym sezonie Premier League odkąd powstała
Najlepszy piłkarz wszech czasów Manchesteru United
Jako piłkarz Manchesteru United nie otrzymał nigdy czerwonej kartki
2
@AllBundy Co Ty tam widzisz, jak już ciemno za oknem? :)
1
@Messibestplayerintheworld Szczerze, to boję się dynamiki tego spotkania. :D
0
@AllBundy Jak dla mnie bezdyskusyjnie Liverpool wygra, choć sercem za Interem w tym spotkaniu.
0
Nie wiem jak wy, ale ja najbardziej wyczekuję dwóch meczów z LM:
-Real vs PSG
-Benfica vs Ajax
Reszta nie powala w tej kolejce, przynajmniej według mnie.
0
@vangoor Pfff, skąd te porównanie. Pomyliłeś odwagę z odważnikiem i potężny Luuk Ci nie przebaczy:D
13
Luuk to jest maszyna. Nie chciałbym stanąć mu na drodze do bramki, bo zrobiłby ze mnie miazgę.
2
@The_Man No i w tym momencie moje życie się zmieniło
3
@BART97 A ja jestem obojętny co do PSG. Ze względu na Leo, to nawet chcę żeby wygrał LM. Nie mam takiego bólu do paryskiego klubu. Jedyne zespoły, których nie lubię i absolutnie nie chciałbym ich zwycięstwa w LM, to Bayern, Liverpool i Real.
30
To już jutro. Mam nadzieję, że zwycięskie dla PSG
11
@Rewolucja123 Nie no, troszkę się zagubiłeś w tej opinii, bo z całym szacunkiem do Dembele, ale jego wpływu na grę nie można absolutnie w tym momencie porównać z wpływem jaki daje Adama. Ja wiem, że robi wiatr, ale co z tego, skoro większość prób przejścia rywali kończy się stratą piłki, a partnerzy w ataku tak naprawdę sami nie wiedzą, co on wykombinuje. Jest to duże utrudnienie dla prawidłowego funkcjonowania linii ofensywnej naszego zespołu.
Tak jak już sporo ludzi Tobie napisało, tak i w mojej opinii nie możesz wymagać od Adamy lepszych liczb, bo podkreślmy, że on tu jest dosłownie od chwili. Oczywiście, możemy zarzucić mu niewykorzystanie sytuacji, sam byłem na niego zły, ale umówmy się - istnieje duża szansa, żeby nie powiedzieć ogromna, że Dembele by nawet w bramkę nie trafił, przy jego skuteczności. Tutaj chodzi mi o to, że w naszym zespole na potęgę marnuje się stuprocentowe sytuacje i jeśli mielibyśmy obwiniać tak każdego zawodnika, to może od razu lepiej wszystkich sprzedajmy, posadźmy na ławce. Nie trafił, zdarzają się takie sytuacje w meczu. Chcę podkreślić, że Adama ma dobre statystyki i osiągnął je w zdecydowanie krótszym czasie niż Ousmane, więc jak dla mnie nie ma co narzekać. W dodatku nie traci głupio piłek, potrafi dryblować, zastawić się, wyczuć moment na wbiegnięcie i nie postępuje egoistycznie względem swojej drużyny, co czasem u Dembele było aż nadto widoczne.
3
@Pawel13sz Masz to zapewnione ;D
8
Sukcesy zawodników 76#: David de Gea @kryhaa @JohnA @Adi123456789
Atlético Madryt
Liga Europy: 2009/10
Superpuchar Europy: 2010
Manchester United
Tarcza Wspólnoty: 2011, 2013, 2016
Mistrzostwo Anglii 2012/13
Puchar Anglii: 2015/2016
Puchar Ligi: 2016/2017
Liga Europy: 2016/17
Reprezentacja
Hiszpania U-17
Mistrzostwa Europy U-17: 2007 – złoty medal
Hiszpania U-21
Mistrzostwa Europy U-21: 2011 – złoty medal
Mistrzostwa Europy U-21: 2013 – złoty medal
Indywidualne
Mistrzostwa Europy U-21 Drużyna turnieju: 2011, 2013
Premier League Drużyna sezonu: 2012/2013, 2014/2015, 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018
Sir Matt Busby Player of the Year: 2013/2014, 2014/2015, 2015/2016, 2017/2018
Manchester United Gracz roku: 2013/2014, 2014/2015, 2017/2018
Liga Europy Drużyna sezonu: 2015/2016
Złota rękawica Premier League: 2017/2018
0
Co to za piłkarze?
--E--I- (imię)
--M-G---I (nazwisko)
--I-I-
---R----E--
--L-N-
-A--N-
0
@AbelKabel Wiesz, nam łatwo tak mówić, ale co ostatecznie zrobi Xavi, to tego nie wiemy. Uważam, że skład obecny jest w 95% tym, którym wyjdziemy na następny sezon.