Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 W dwie minuty już coś złapałeś? Na co łowisz? :D
0
@Danny Gaucho No dokładnie :D Ale to jest taka walka z wiatrakami i nic z tym nie da się zrobić.
W ogóle dyskusji by nie było, gdyby nie posypały się wtedy bany za HP. :)
1
@Danny Gaucho Ja byłem świadkiem tu na LR tylko jeden raz takiego zdarzenia, więc nie wiem, czy rzeczywiście jest tak, że kilka razy na przestrzeni powiedzmy pół roku komentowany jest Potter. :) Nie mniej jednak spam to spam. Każdy takowy "zaburza przejrzystość strony" (cytat z regulaminu) i powinien być traktowany tak samo jak każdy inny, bez względu, czy komentowane wydarzenie odbywa się na żywo, czy nie.
Czy ma to większy sens na LR? Nie, bo równości tu nigdy tak się nie osiągnie. LR jest do komentowania, do dyskusji i ten punkt w regulaminie odnoszący się do tego, że zabrania się robienia "spamu" jest bezsensowny. Nikt nie stworzy podczas komentowanego wydarzenia jednego wątku, gdzie wszyscy zainteresowani będą się udzielać, bo nikt nie będzie go później szukał, jak spadnie gdzieś na koniec LR.
3
@MesQueUnClub96 No to tym bardziej, skoro części Pottera jest 8 i to jest tylko 8 dni komentowania tego, to co wam to przeszkadza? Skoro wy komentujecie coś, co tydzień i to zawsze jest, to nie wiem dlaczego ktoś w 8 dni w roku nie może sobie czegoś innego skomentować.
Zwracam uwagę tu tylko na pewne nieścisłości, które wynikają z niekonsekwencji moderacji.
5
@MesQueUnClub96 Co z tego, że jest to wydarzenie na żywo, skoro i tak robicie spam, co uniemożliwia mi przeglądanie strony? Możecie założyć sobie jeden wątek i tam to robić. Oj Dodi, Dodi.
4
@MesQueUnClub96 LR co tydzień pisze o innej części Pottera :D
1
@PatrychoO W dodatku są to między innymi te same osoby, które płaczą o spam z Harrego Pottera :D
4
@takisobiektos co nie zmienia faktu, że jest to dalej spam i nie da się przeglądać strony :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tomek8756 Żadna partia się nie nadaje do rządzenia. Polacy jak zwykle wybiorą "mniejsze zło".
0
@Messibestplayerintheworld Dzieją się czasy
1
@DonAndrzejos Ja tam nie czekam. Wychodzę z założenia, że co będzie, to będzie.
2
@DonAndrzejos TOP info.
0
@Azi Weź Apap Noc w dzień, pomoże. To jest właśnie na takie sytuacje. :D
0
PIS kontra wszystko co na lewo razem. Kto wygra wybory? :D
1
@michal26 Żaden scenariusz z jakimkolwiek podziałem Rosji jest nierealny. Chyba, że chcesz uzyskać to poprzez wojnę, która ich niesamowicie osłabi, coś mocniejszego, niż to, co się dzieje na Ukrainie.
0
@Kgorecki2500 W sumie to też nie byłoby złe. I tak sami by się wtedy zaorali :D
0
@michal26 I tak byłaby lepsza, niż to co mamy dzisiaj :D
0
Zaorać wszystkie partie polityczne i stworzyć nowe. Bylibyście za czy nie, gdyby wchodziło to w grę? Oczywiście w nowych partiach byliby ludzie absolutnie nie powiązania z poprzednimi politykami. :D
0
@masq No tak średnio to widzę powiem szczerze, tym bardziej, że do niektórych transferów pewnie w ogóle nie dojdzie :P
1
@Pawel13sz Przegrać, to każdy może i nie jest to kompromitacja. Wszystko zależy od stylu w jakim to się stanie.
1
@Suzu klątwa "przygnębienie" lvl 20 (-10pkt. szczęścia dla wrogiego oddziału) :DD
3
@Joe_Pesci Tak będzie. W presezonie u nas pokaże na co go stać.
0
@Kurkmen Też tak myślę. Szkoda, miałem nadzieje, że jednak zostanie w PSG.
0
@Gracek10 Wystarczy, że powie nie i będziesz mógł go oglądać w następnym sezonie w barwach naszej drużyny.
0
Jak myślicie? Bape będzie w Realu, czy nie?
0
@msmsms Miliarda euro raczej nie zapłacą :D
0
@Gracek10 "mógł"? a co on, na wylocie jest jakimś? :D Jak powie, że nie idzie, to nie idzie i tyle z transferu. Pieniądze takie ktoś mu dał, to teraz musimy się głowić jak to rozwiązać. Panie, to nie są proste sprawy :)
0
Borek pewnie już wykonał parę telefonów i uplastycznił temat. Ja na waszym miejscu czekałbym na jego info, a nie jakieś Gerardy, czy inne Romero...
0
@Pilka_jest_okragla 65%, tak podejrzewam, patrząc na to, jak za pierwszym razem się zmniejszyło. :)