0

Czyli należy to rozumieć w drugą stronę- Messi obiecał, że nie odejdzie z klubu nawet po zmianie ligi, mimo, że będzie miał do tego możliwość, tylko pod warunkiem, że to będzie dobra liga. Już Barca się o to postara żeby liga była dobra... Tutaj spryt Bartomeu pierwszy raz będzie mógł przynieść coś dobrego. Jednak to oczywiście tylko hipotezy- sytuacja w Katalonii już się trochę uspokoiła i nie wiadomo kiedy i w jakim stopniu znowu się zaostrzy, poza tym pół Katalonii chce odejść, pół zostać.

A dlaczego prawo tak działa, że jak Barcelona zmieni państwo, to jej wszystkie umowy wygasają?

0

To na ławkę ich dać, a nie aż tak radykalnie...

0

Valverde chyba powinien wiedzieć, że mamy z Celtą złą passę. Chce ją kontynuować (czyli przerwać swoją dobrą)? Mam nadzieję, że się mylę...

0

Trochę też, ale mniej niż inni, a poza tym mało fantazjuje.

4

Bardzo mi się podoba, że nie odpowiada jakoś ogólnikowo lub wymijająco lub o oczywistościach jak wiele osób, tylko bardzo rzeczowo i ciekawie.

1

Zakładając, że to prawda (mam co do tego wątpliwości)- myślicie, że on by chciał odejść? Osobiście wątpię...

0

Zimą by nie mógł, dopiero latem

0

Wiadomo, że Dembele jest świetny, ale jak widać Paulinho pozytywnie zaskoczył, więc nie ma co z niego rezygnować. Długo nie pociągnie, bo już jest stary, ale póki pozytywnie zaskakuje, to trzeba korzystać. Dobrze, że Valverde tak stawia na rotację i gra tam każdy (poza Turanem) po trochu...

3

W Realu by miał na dzień dobry 700 mln. Dlaczego w Barcy nie?

11

Tak właściwie to strzelił. Sędzia mógł uznać przywilej korzyści i zaliczyć bramkę Paulinho zamiast dać karnego Messiemu. W kontekście Złotego Buta bardzo mi się podoba decyzja sędziego, ale Paulinho też trzeba tutaj pochwalić. Były ełkaesiak i najgorszy piłkarz w historii Tottenhamu pokonał wielki Real i zamknął usta krytykom- to już wcześniej.

0

Wiem, że są 2 takie rankingi. Jeden z samymi typowymi ligami i tu Messi prowadzi (może nawet już na zawsze, bo Ronaldo grał w 3 różnych klubach, a nikt inny tej dwójki nie przeskoczy) oraz drugi- również ze słabymi ligami i tam ktoś dawno temu strzelił około 700 bramek- stare dzieje, nie pamiętam szczegółów. Kiedyś w jakimś artykule Redakcja opublikowała tę drugą klasyfikację. Uważam, że jeśli Messi nie zakończy kariery przedwcześnie, to wyjdzie na prowadzenie również w tamtym rankingu, ale już nie pamiętam tamtego rankingu i chciałbym go przeczytać, a nie mogę nigdzie znaleźć. Pół serwisu i ręka admina dla tego, kto mi pomoże!

1

Dostanie, ale nie za zasługi, tylko dlatego, że poprzednią dostał Ronaldo. Nie zrozumcie mnie źle. Wiem, że on ma zasługi i ich nie przekreślam, a nawet uważam Messiego za lepszego od Ronaldo, ale jest tajemnicą Poliszynela fakt, że Złota Piłka nie jest za zasługi, tylko z powodów marketingowych. Ronaldo dostał rok temu, a w tym roku ma kryzys strzelecki, więc mniej go widać, więc czas na zmianę i tylko dlatego Messi dostanie. To oczywiście źle świadczy o FIFA, a nie Messim i Ronaldo, ale tak jest i tyle.

3

Ma rację. Ja też nie chcę żadnych zmian i drugie 3:0 w maju!

0

A może to nie przypadek, tylko celowe uhonorowanie? :D

0

No faktycznie :D Ale mogli podać prawdziwie najwyższe, a nie najwyższe tylko z jednego typu rozgrywek.
Może nie podali dlatego, że teraz Barca wygra 12:0 i tamto sie przedawni, więc nie ma sensu zawracać tym sobie głowy :P

0

Gratulacje! Oby tak dalej!

0

Też o tym pomyślałem, ale nie doprecyzowali.

0

Przecież najwyższe zwycięstwo to nie 8:2, tylko niestety 11:1

2

Rozumiem, że Premier League zarabia więcej niż La Liga, ale dlaczego Bundesliga też? W Bundeslidze jest jak w La Lidze- 2 drużyny odstają od reszty.

0

Bardzo lubię Suareza, ale jeśli mam spojrzeć obiektywnie, to powinien grzać ławę. Z bólem serca to piszę, ale niestety takie są fakty. Griezmann zająłby jego miejsce.

0

Czy jeżeli Barca wygra w tym sezonie La Liga, Puchar Króla i Ligę Mistrzów, to Mascherano dostanie te trofea? Tylko nie piszcie, że Barca nie wygra, bo mi tutaj chodzi o brzmienie przepisów, więc załóżmy na moment, że Barca to wygrała i jest problem czy Masche też się to należy.

0

Dlaczego go nie chcesz?

1

Mam już dosyć tych Özila i Coutinho. Z Coutinho jestem na tak, z Özilem na nie, ale już mi bokiem wychodzą te regularne plotki...

6

Bardzo lubię i szanuję Masche, ale skoro jest coraz starszy, a jego odejście ma zakończyć głupie wahania się Barcy w sprawie zakupu kogoś młodego i obiecującego, to jestem zdecydowanie na tak. Korzystać póki to jest 9 mln, a nie 900!

0

Barca też będzie mieć swojego legendarnego Ikera!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?