Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barca jest w bardzo dobrej formie. Mała wpadka z Espaniolem prawie o niczym nie świadczy, więc nie przesadzajmy, że od razu przegra z Betisem. Derby się rządzą swoimi prawami, a z Betisem będzie zwykły mecz.
1
Ok, dzięki
Szkoda, że odchodzi, ale mu się nie dziwię.
1
Ok, ale nie trzeba przestrzegać tej klauzuli?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jeśli Masche kosztuje 100 mln, to dlaczego się mówi, że odejdzie za jakieś śmiesznie niskie pieniądze- kilka czy kilkanaście milionów?
(Oczywiście to śmieszne jak na kluby, że zwykłych ludzi)
0
25 lat w Barcy gdy skończy się następny kontrakt... To jest coś... Nawet z przerwą na Manchester... (dzięki niej obronił LM)
0
Wreszcie jakieś mądre ruchy ze strony zarządu...
0
Ale dalej będzie grał w piłkę jako ambasador Barcy w USA
4
Jestem niemal pewien, że wygra Chapecoense. Sam za nimi kibicuję. Przyznaje się tam drugie i trzecie miejsca? Barca powinna zająć drugie.
0
Dobrze, że odszedł i wiadomo też, że nikt nie zapłaci za niego kokosów, ale i tak uważam, że sprawa została zepsuta. Trzeba go było sprzedać, nie wypożyczać i też by się oczywiście nie zarobiło nie wiadomo ile, ale jestem pewien, że więcej
0
Mówi najbardziej merytorycznie ze wszystkich. Uwielbiam jego wywiady!
0
Mascherano pomimo transferu zostanie w tym sezonie Mistrzem Hiszpanii, co nie? (To samo się tyczy Pucharu Króla i Ligi Mistrzów jeśli je wygramy).
Co prawda jest już stary jak na piłkarza, ale w czasach Neymara za 222, 6 to stanowczo za mało. Jednak rozumiem, że rok temu poszedłby drożej, a teraz Chiny trochę spuszczają z tonu w kontekście nowych przepisów transferowych.
0
Powtarza się historia z Coutinho:
UWAGA!
https://footroll.pl/footlol/grafiki/2413,wpadka-fc-barcelony-zdradzili-kolejny-transfer
12
Liczę na powrót sytuacji z lat 2008-2012
1
A ja tyle szukałem... Dziękuję! Z tym, że Pele ma ponad 1200 bramek to trochę bzdura, bo sobie policzył również mecze towarzyskie i sam się starał załatwić jak najwięcej meczów towarzyskich z jak największymi frajerami żeby tylko licznik nabić. Wierzę, że jak się weźmie pod uwagę same oficjalne mecze, to Bican jest rekordzistą- pisałem powyżej, że ,,ktoś z Czechosłowacji". Czyli Bican na 805, a Messi 615. Myślę, że Messi potrzebuje 4-5 lat na przebicie Bicana. Jeśli przedłuży kontrakt jeszcze raz, to się uda. Życzę w takim razie wielu sukcesów Argentynie żeby się nam znowu nie załamał. I jeszcze Ronaldo musi skoczyć karierę przed Messim, bo inaczej cały misterny plan w... :D
1
Widzę tu Redaktora. Bardzo dobrze, bo mam pytanie o ranking strzelców, tylko inny. Messi wyprzedził Müllera w rankingu najlepszych strzelców wszech czasów w 1 lidze. Czytałem jednak kiedyś w tym serwisie artykuł, że istnieją 2 takie rankingi- wszystkich lig oraz tylko najlepszych lig. Messi jest pierwszy tylko w tym okrojonym rankingu. W ogólnym rankingu ktoś z ligi chyba czechosłowackiej ma chyba około 700 bramek (szczegółów nie pamiętam). Szukałem w Google tego rankingu właśnie po to, aby sobie przypomnieć szczegóły i nie mogę znaleźć. Może Pan by mi pomógł jako Redaktor? Z góry bardzo dziękuję. Ciekaw jestem czy Messi zdąży przebić tamten wyczyn około 700 bramek. Mam nadzieję, że jego najnowsze przedłużenie kontraktu jest przedostatnie i jeszcze się doczekamy ostatniego dożywotniego jak u Iniesty. Wtedy wietrzę duże szanse na ten rekord. Oczywiście wiadomo, że przez ten czas forma mu trochę spadnie, jednak uważam, że wciąż będzie bardzo dobry- wtedy stanie się po prostu zwykłym piłkarzem, straci rangę boga futbolu :P
0
Tak szybko nie wypadną, bo Cou się musi jeszcze zaklimatyzować, ale jak już wypadną, to krzyżyk na drogę.
11
Droga Redakcjo, wrzućcie statystyki Messiego w 400 meczach i Iniesty w 650 w 2 osobnych artykułach. Poproszę :-D
1
Przeciw lepszemu zespołowi będzie dużo większa frekwencja, nie ma co dramatyzować
7
Ale fantastyczny dzień! Coutinho i Mina!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
400 to za mało!
0
Jak już młodego, to lepiej z La Masii...
0
Tylko żeby się jeszcze z Miną udało...
2
Ja sam bym tak chętnie zrobił :-P
3
Od strony formalnej (tylko formalnej) tak samo zrobił Neymar
0
Ja bym myślał podobnie, ale każdy człowiek jest inny.
3
OK, dziękuję
1
Komentarz usunięty
0
Tebas wymyśla azjatycko-amerykańskie cyrki dla zyskania kasy, a miałby strzelić sobie w kolano z armaty?