1

Barca jest w bardzo dobrej formie. Mała wpadka z Espaniolem prawie o niczym nie świadczy, więc nie przesadzajmy, że od razu przegra z Betisem. Derby się rządzą swoimi prawami, a z Betisem będzie zwykły mecz.

1

Ok, dzięki
Szkoda, że odchodzi, ale mu się nie dziwię.

1

Ok, ale nie trzeba przestrzegać tej klauzuli?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jeśli Masche kosztuje 100 mln, to dlaczego się mówi, że odejdzie za jakieś śmiesznie niskie pieniądze- kilka czy kilkanaście milionów?
(Oczywiście to śmieszne jak na kluby, że zwykłych ludzi)

0

25 lat w Barcy gdy skończy się następny kontrakt... To jest coś... Nawet z przerwą na Manchester... (dzięki niej obronił LM)

0

Wreszcie jakieś mądre ruchy ze strony zarządu...

0

Ale dalej będzie grał w piłkę jako ambasador Barcy w USA

4

Jestem niemal pewien, że wygra Chapecoense. Sam za nimi kibicuję. Przyznaje się tam drugie i trzecie miejsca? Barca powinna zająć drugie.

0

Dobrze, że odszedł i wiadomo też, że nikt nie zapłaci za niego kokosów, ale i tak uważam, że sprawa została zepsuta. Trzeba go było sprzedać, nie wypożyczać i też by się oczywiście nie zarobiło nie wiadomo ile, ale jestem pewien, że więcej

0

Mówi najbardziej merytorycznie ze wszystkich. Uwielbiam jego wywiady!

0

Mascherano pomimo transferu zostanie w tym sezonie Mistrzem Hiszpanii, co nie? (To samo się tyczy Pucharu Króla i Ligi Mistrzów jeśli je wygramy).
Co prawda jest już stary jak na piłkarza, ale w czasach Neymara za 222, 6 to stanowczo za mało. Jednak rozumiem, że rok temu poszedłby drożej, a teraz Chiny trochę spuszczają z tonu w kontekście nowych przepisów transferowych.

0

12

Liczę na powrót sytuacji z lat 2008-2012

1

A ja tyle szukałem... Dziękuję! Z tym, że Pele ma ponad 1200 bramek to trochę bzdura, bo sobie policzył również mecze towarzyskie i sam się starał załatwić jak najwięcej meczów towarzyskich z jak największymi frajerami żeby tylko licznik nabić. Wierzę, że jak się weźmie pod uwagę same oficjalne mecze, to Bican jest rekordzistą- pisałem powyżej, że ,,ktoś z Czechosłowacji". Czyli Bican na 805, a Messi 615. Myślę, że Messi potrzebuje 4-5 lat na przebicie Bicana. Jeśli przedłuży kontrakt jeszcze raz, to się uda. Życzę w takim razie wielu sukcesów Argentynie żeby się nam znowu nie załamał. I jeszcze Ronaldo musi skoczyć karierę przed Messim, bo inaczej cały misterny plan w... :D

1

Widzę tu Redaktora. Bardzo dobrze, bo mam pytanie o ranking strzelców, tylko inny. Messi wyprzedził Müllera w rankingu najlepszych strzelców wszech czasów w 1 lidze. Czytałem jednak kiedyś w tym serwisie artykuł, że istnieją 2 takie rankingi- wszystkich lig oraz tylko najlepszych lig. Messi jest pierwszy tylko w tym okrojonym rankingu. W ogólnym rankingu ktoś z ligi chyba czechosłowackiej ma chyba około 700 bramek (szczegółów nie pamiętam). Szukałem w Google tego rankingu właśnie po to, aby sobie przypomnieć szczegóły i nie mogę znaleźć. Może Pan by mi pomógł jako Redaktor? Z góry bardzo dziękuję. Ciekaw jestem czy Messi zdąży przebić tamten wyczyn około 700 bramek. Mam nadzieję, że jego najnowsze przedłużenie kontraktu jest przedostatnie i jeszcze się doczekamy ostatniego dożywotniego jak u Iniesty. Wtedy wietrzę duże szanse na ten rekord. Oczywiście wiadomo, że przez ten czas forma mu trochę spadnie, jednak uważam, że wciąż będzie bardzo dobry- wtedy stanie się po prostu zwykłym piłkarzem, straci rangę boga futbolu :P

0

Tak szybko nie wypadną, bo Cou się musi jeszcze zaklimatyzować, ale jak już wypadną, to krzyżyk na drogę.

11

Droga Redakcjo, wrzućcie statystyki Messiego w 400 meczach i Iniesty w 650 w 2 osobnych artykułach. Poproszę :-D

1

Przeciw lepszemu zespołowi będzie dużo większa frekwencja, nie ma co dramatyzować

7

Ale fantastyczny dzień! Coutinho i Mina!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

400 to za mało!

0

Jak już młodego, to lepiej z La Masii...

0

Tylko żeby się jeszcze z Miną udało...

2

Ja sam bym tak chętnie zrobił :-P

3

Od strony formalnej (tylko formalnej) tak samo zrobił Neymar

0

Ja bym myślał podobnie, ale każdy człowiek jest inny.

3

OK, dziękuję

1

Komentarz usunięty

0

Tebas wymyśla azjatycko-amerykańskie cyrki dla zyskania kasy, a miałby strzelić sobie w kolano z armaty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?