Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny artykuł, można zrobić też w innym artykule ranking stażu wszechczasów, nie tylko aktywnych piłkarzy Messi będzie miał 14 lat, a Iniesta, Raul i Casillas mają po 16, XAVI ma 17 (licząc tylko karierę seniorską w najwyższej lidze).
2
Masz rację, że niektórzy w wieku 23 lat są już na stałe w pierwszym składzie "głównej" drużyny, ale mimo wszystko podoba mi się romantyczny duch stawiania na wychowanków.
0
A Krkić to kuzyn i odszedł, bo nie wyrobił psychicznie. Możliwe, że Messi miał jeszcze wtedy troszkę mniejszą rolę w szatni, ale raczej wątpię, bo to właśnie wtedy wygrywał Złote Piłki.
0
Suarez był w gorszej formie, bo grał z kontuzją. To Barcy wina, że nie wysłali go na leczenie wcześniej.
0
A teraz jest tylko piłkarzem czy grającym asystentem?
1
Ciekawe czy dorzuci do tego puchar LM :-D
0
Miło, że się załapie- tak symbolicznie.
0
Chcą 2 mecze dla zarobku na biletach.
1
No OK, niech będzie... Dzięki
0
Rozumiem, że w tej chwili głównego składu nie powinni zasilać piłkarze z Barcy B, bo się do tego nie nadają- bo pokolenie XAVI-ego, Iniesty, Messiego, Puyola, Valdesa i Pique trafia się raz na 100 lat. Właśnie dlatego nie powinno się sprzedawać dobrych piłkarzy, żeby w Barcy B wreszcie był ktoś dobry. Co prawda ten piłkarz jest jeszcze w cadete A, ale za jakiś czas by awansował do Barcy B, a może potem do głównej, skoro jest dobry...
Jest tu jakiś błąd logiczny?
0
A potem płacz, że Barca B to już nie to, co kiedyś...
0
Obaj zdradzili Barcę dla Realu
0
Szczerze mówiąc, nie wiem jak to jest z tym Superpucharem, bo z jednej strony faktycznie ma taką datę jakby był w następnym sezonie, ale z drugiej- uczestniczy się w nim za zasługi z poprzedniego sezonu :)
0
Tylko czy umie się tym obsługiwać?
P.S. Napewno przeczytał twój wpis :-P
0
Piękne zdjęcie dobrane do artykułu!!!
0
2 lub 3 mecze- jeszcze nie wiadomo- 38. kolejka i 1 lub 2 mecze w Superpucharze Hiszpanii.
1
Rychło w czas- do końca sezonu 3 mecze
0
W takim razie czytałem zbyt pobieżnie, przepraszam :-D
Tylko się dziwię, że im wolno tak zrobić...
0
Zgadzam się, ale mimo wszystko dałbym mu szansę, a poza tym dla Barcy będzie również taka zaleta, że Griezmann już więcej nie pomoże w niczym Atletico.
2
On dostał bana na ligę, nie na wszystko. Nie zagra w pierwszych 2 kolejkach następnego sezonu, a w Superpucharze może. Chociaż Superpuchar też jest w jakiś sposób związany z ligą, ale to jednak inne rozgrywki.
0
"Vives wskazywał, że reforma wpłynie na ograniczenie liczby meczów rozgrywanych przez piłkarzy."-
A nie właśnie znacznie zwiększy ilość meczów? Chętnie bym zobaczył taki Supermundial, ale mam świadomość, że dla zawodników to katorga i po co ściemniać, że nie?
0
W większości przypadków się z tobą zgodzę, ale akurat w tym konkretnym przypadku statystyka zwycięstw jest bardzo ważna i właśnie wygrywa się nią puchary.
0
Hiszpańskie kluby to konkurencja
0
Też mi się dużo bardziej podobał stary porządek, ale argument kuza o kasie jest niestety mocny
0
Szkoda, że nie zagra w Superpucharze Hiszpanii. Pewnie wygramy i to pośrednio zasługa Andresa, a nie dostanie tego trofeum.
8
Najlepiej żeby skończył karierę- żeby był jednym z "one team players".
0
Usain Bolt miał tam przejść, ale w ostatniej chwili się rozmyślił. Przy okazji przeczytałem, że ten klub to aktualni zwycięzcy afrykańskiej wersji Ligi Mistrzów. Jednak poza tym jednym newsem też o nich nigdy nie słyszałem.
0
Sorry, wydawało mi się, że wygrał Harry Kane.
0
Ok, dzięki.
Nie wiem czy wszystkie statystyki są takie ważne - np. gole z rzędu mnie nie obchodzą. Nie dlatego, że Messi ich może nie pobić, tylko po prostu znacznie ważniejsze są gole ogółem. Jak Ronaldo strzeli 6 goli z rzędu, a Barca odpowie 7 bramkami, mającymi różnych autorów, to kto ma 3 punkty?
0
Poprzednio też do końca miał szanse, a tu jednak nie mów hop...