1

Trudno mi ocenic Malcoma, bo za rzadko gra, ale dalbym mu szanse ze wzgledu na wiek, natomiast Paco powinien czesciej zmieniac Suareza i nie dawal swoja gra powodow zeby nie pasowac trenerowi.

0

Zwracam honor- Suarez jest o caly rok starszy, wiec dobrze, ze Barca moze wystawic zamiast Urugwajczyka jakiegos mlodzika pelnego wigoru :P
A poza tym, to jakos rzadko widzimy Boatenga na boisku...

0

Ja nie jestem przeciwnikiem Valverde, bo bronia go wyniki, ale akurat pod tym wzgledem sie nie zgodze. Czy rewolucja kadrowa polega na tym, ze skoro Messi ma 31 lat, to trzeba wypozyczyc Boatenga, ktory jest 3 miesiace starszy?

0

Niestety w wiekszosci prawda

1

Ranking znaczmie rzetelniejszy niz kilka poprzednich Zlotych Pilek i zgadzam sie prawie ze wszytkim, nawet to 1 miejsce trzeba przelknac i uszanowac, tylko nie zgadzam sie z tak wysokim miejscem dla P$G, ale francuski kulb i francuska gazeta, wiec...

0

Rezerwowi są wypoczęci na 200%!

0

Niestety masz rację

0

Ostatnio Barca nie unika dobrych staruszków- sprowadzili Vidala i Boatenga. Oczywiście wiem, że na inne pozycje :P Nie podoba mi się to. Moim zdaniem lepiej stawiać na młodych, przyszłościowych.

3

O co chodzi z tymi listami A i B? Czym sie roznia?

1

To niech użytkownicy zrobią składkę żeby go wykupić :P

1

Dobrze, że się udało w 2009...

0

Krychowiak grał i w Sevilli i w PSG, więc nic dziwnego, że Barcelonie się pomyliły te dwa kluby :-P

1

A pod koniec szóstkę ;P

1

Tak, ale jeszcze nie teraz

1

Nie ma sensu sprzedawać Rakiticia. Jest bardzo solidny.

0

Marzenia ściętej głowy. Oni nie dadzą Mbappe nikomu, a w szczególności Barcy

1

Kupiliście już sobie bilety na samolot do USA?

0

No tak, pamiętam wotum, tylko nie łączę go z Neymarem, tylko z całokształtem Bartka

0

Odejście Neymara to nóż w plecy, ale to chyba lekka przesada, że prezydentura Bartka wisiała na włosku.

0

0

Nic nie mam do Boatenga samego w sobie, tylko po prostu wolę długoterminowe inwestycje. Wiem, że on nie jest taką inwestycją z samego założenia, ale to nic nie zmienia w mojej ocenie.

0

I to się nazywa perspektywiczny transfer, a nie jakieś Boatengi!

0

Przecież rozumiem, że ma być, tylko po prostu nie musi mi się to podobać

0

Chyba po to kliknąłem w ten link u. Nie mówię, że będzie zły, tylko że będzie dobry zbyt krótko. To są dla mnie półśrodki

0

Właśnie o to chodzi. Trzeba znaleźć kogoś na kilka lat, nie na pół

3

Wszystko fajnie, tylko po co nam emeryt?

3

Masz bardzo mądrego kota

0

Ale było też 7:1 dla nas

0

Chodziło mi o wejście na szczyt ciężką pracą. To może być szczyt niższy od Messiego i Ronaldo, a może być podobny- kto wie... Ale nawet jak niższy, to może się wyróżniać na tle reszty.

0

Miał konflikt z Enrique, ale za kadencji Valverde nie rozumiem dlaczego rozmowy stoją w martwym punkcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?