Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Al FCB Ale z kimś innym też by się jakoś zgrali jakby długo pograli. Nie jeden Neymar na świecie potrafi grać w piłkę.
0
@Al FCB Błąd, bo za mało wygrywa, a sympatia szatni to dla mnie żaden argument- trzeba patrzeć trzeźwo, a nie z perspektywy sympatii.
0
@Al FCB To prawda, ale że raz zadziałała, to nie znaczy, że zawsze. W PSG przyzwyczaił się do większej swobody i może teraz mu być trudno znowu się odzwyczaić.
0
@Al FCB a ja powtarzam, że aspekt sportowy to nie wszystko i w przypadku Neymara mnie nie obchodzi. Oczywiście, że jest świetny, ale nie chcę rozpieszczonego, kontuzjogennego dzieciaka
0
@Al FCB Dla mnie są właśnie na równi z Balotellim, który też miał walory piłkarskie i co?
0
@Al FCB ja tak hipotetycznie mówiłem, a ogółem najlepiej z dala od ich obu
0
@betonito kontuzja żołądka :P
0
@Yoshi94 Valverde tak rzadko korzystał z Boatenga, że jakiś wychowanek spokojnie by ze sobą pogodził "2 etaty". Regularnie by grał w B, a u seniorów od wielkiego dzwonu. Piszę o konkretnej sytuacji jakby co, a nie o wszystkich innych.
0
@Yoshi94 Jeśli tak mało minut by lapal w 1 drużynie, to nie może grać w obu naraz?
0
@Al FCB Dembele za Neymara to nawet chętnie, ale najlepiej z dala od nich obu, a szejki już nie są takie głupie i nie chcą powtórki z rozrywki z humorami, tylko jeszcze ze spadkiem jakości sportowej
4
@Yoshi94 Ja wiem, że nie każdy absolwent La Massi to Messi, ale jak mam wybierać między słabym i starym graczem, a słabym i młodym, to wolę młodego, szybszego, przyszłościowego. Nie porownywałem tego potencjalnego wychowanka z Suarezem, tylko z Boatengiem, a to różnica.
1
@krystus48 zgoda, tylko młodszych
0
@mcsarna Valverde jest słusznie krytykowany za różne decyzje, ale być może za mniejsze stawianie na wychowanków akurat nie. Chociaż wolę wychowanka od Boatenga...
0
@Al FCB No właśnie- jeden jest drugiego warty, a reszta jest bardziej profesjonalna.
0
Żeby madrycka gazeta tak bluźniła? No chyba, że się obrazili o ten Turyn... :P
0
@Al FCB za to profesjonalnym podejściem każdy go przewyższa. Nawet lekko pulchny Suarez
11
Ojciec się w grobie przewraca...
0
@Al FCB Zrozumiał, że błąd w tym sensie, że mu w PSG gorzej, ale wątpię żeby za tym poszła zmiana charakteru. Poza tym charakter to nie jedyny kontrargument- Valverde już teraz ma wielu napastników do wyboru, a Ney jest drogi, a do tego nie najmłodszy, a do tego ma chroniczne problemy z prawą stopą.
0
@Al FCB Ja sie boje, ze on moze wywinac taki cyrk po raz kolejny. Jak odchodzil z Santosu, to wywolal afere finansowa, z Barcy odszedl w brzydki sposob, jesli odejdzie z PSG to tez w brzydki sposob i myslisz, ze w kolejnym klubie bedzie sie lepiej zachowywal?
0
@Al FCB pamiętasz w jakich okolicznościach odszedł z Barcy?
0
@lukmeskul Dzieki za ten komentarz!!!
0
@Al FCB Juz mniejsza o to, co robil akurat wtedy- chodzi o jego caloksztalt.
3
@Al FCB Chyba mnie odwrotnie zrozumiałeś :P
7
@El dominatore 900 + Messi
3
W aktualizację z 16:36 wierzę, a co do reszty, to mam nadzieję, że to same plotki
0
Rewelacyjny pomysł na artykuł!!!
0
Tylko ten ostatni minus uznaję za ważny. Kontuzje też by były ważne, ale na szczęście do nich nie doszło. Biznesy mnie nie obchodzą. Sytuacja rywala w meczu towarzyskim też nie. Czyli sportowo tournee bardzo udane. Super!!!
0
@NaFazieHitman Jak Guardiola :)
0
@MariuszVeB Valdesa zobaczymy nawet szybciej
0
@adaskooow OK, dzięki