0

@Al FCB Ale z kimś innym też by się jakoś zgrali jakby długo pograli. Nie jeden Neymar na świecie potrafi grać w piłkę.

0

@Al FCB Błąd, bo za mało wygrywa, a sympatia szatni to dla mnie żaden argument- trzeba patrzeć trzeźwo, a nie z perspektywy sympatii.

0

@Al FCB To prawda, ale że raz zadziałała, to nie znaczy, że zawsze. W PSG przyzwyczaił się do większej swobody i może teraz mu być trudno znowu się odzwyczaić.

0

@Al FCB a ja powtarzam, że aspekt sportowy to nie wszystko i w przypadku Neymara mnie nie obchodzi. Oczywiście, że jest świetny, ale nie chcę rozpieszczonego, kontuzjogennego dzieciaka

0

@Al FCB Dla mnie są właśnie na równi z Balotellim, który też miał walory piłkarskie i co?

0

@Al FCB ja tak hipotetycznie mówiłem, a ogółem najlepiej z dala od ich obu

0

@betonito kontuzja żołądka :P

0

@Yoshi94 Valverde tak rzadko korzystał z Boatenga, że jakiś wychowanek spokojnie by ze sobą pogodził "2 etaty". Regularnie by grał w B, a u seniorów od wielkiego dzwonu. Piszę o konkretnej sytuacji jakby co, a nie o wszystkich innych.

0

@Yoshi94 Jeśli tak mało minut by lapal w 1 drużynie, to nie może grać w obu naraz?

0

@Al FCB Dembele za Neymara to nawet chętnie, ale najlepiej z dala od nich obu, a szejki już nie są takie głupie i nie chcą powtórki z rozrywki z humorami, tylko jeszcze ze spadkiem jakości sportowej

4

@Yoshi94 Ja wiem, że nie każdy absolwent La Massi to Messi, ale jak mam wybierać między słabym i starym graczem, a słabym i młodym, to wolę młodego, szybszego, przyszłościowego. Nie porownywałem tego potencjalnego wychowanka z Suarezem, tylko z Boatengiem, a to różnica.

1

@krystus48 zgoda, tylko młodszych

0

@mcsarna Valverde jest słusznie krytykowany za różne decyzje, ale być może za mniejsze stawianie na wychowanków akurat nie. Chociaż wolę wychowanka od Boatenga...

0

@Al FCB No właśnie- jeden jest drugiego warty, a reszta jest bardziej profesjonalna.

0

Żeby madrycka gazeta tak bluźniła? No chyba, że się obrazili o ten Turyn... :P

0

@Al FCB za to profesjonalnym podejściem każdy go przewyższa. Nawet lekko pulchny Suarez

11

Ojciec się w grobie przewraca...

0

@Al FCB Zrozumiał, że błąd w tym sensie, że mu w PSG gorzej, ale wątpię żeby za tym poszła zmiana charakteru. Poza tym charakter to nie jedyny kontrargument- Valverde już teraz ma wielu napastników do wyboru, a Ney jest drogi, a do tego nie najmłodszy, a do tego ma chroniczne problemy z prawą stopą.

0

@Al FCB Ja sie boje, ze on moze wywinac taki cyrk po raz kolejny. Jak odchodzil z Santosu, to wywolal afere finansowa, z Barcy odszedl w brzydki sposob, jesli odejdzie z PSG to tez w brzydki sposob i myslisz, ze w kolejnym klubie bedzie sie lepiej zachowywal?

0

@Al FCB pamiętasz w jakich okolicznościach odszedł z Barcy?

0

@lukmeskul Dzieki za ten komentarz!!!

0

@Al FCB Juz mniejsza o to, co robil akurat wtedy- chodzi o jego caloksztalt.


3

@Al FCB Chyba mnie odwrotnie zrozumiałeś :P

7

@El dominatore 900 + Messi

3

W aktualizację z 16:36 wierzę, a co do reszty, to mam nadzieję, że to same plotki

0

Rewelacyjny pomysł na artykuł!!!

0

Tylko ten ostatni minus uznaję za ważny. Kontuzje też by były ważne, ale na szczęście do nich nie doszło. Biznesy mnie nie obchodzą. Sytuacja rywala w meczu towarzyskim też nie. Czyli sportowo tournee bardzo udane. Super!!!

0

@NaFazieHitman Jak Guardiola :)

0

@MariuszVeB Valdesa zobaczymy nawet szybciej

0

@adaskooow OK, dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?