Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeczytałem "Pożegnanie się Z wygraną w Lidze Mistrzów" :P
0
@syngoku1 W sumie racja, że z nimi nigdy nic nie wiadomo...
2
BRAWO!!! Pierwszy raz od dawna mam za co pochwalić zarząd!!!
1
Transmitowanie tych rozmów to dla mnie przegięcie. Piłkarze, mając świadomość podsłuchu, nie powiedzą niczego ważnego w zrozumiały sposób
0
Jest zły, ale z szacunku do jego legendy niech sobie spokojnie dopracuje do końca kontraktu i dopiero wtedy von.
3
Świetny artykuł!
2
Artykuł spóźniony o rok
0
@LeoMessi1994 właśnie o tym mówię
0
@BOSSS85 Ostatnio jest trochę lepiej, ale mówię ogólnie
0
@BOSSS85 i jeszcze de Jong to Pół-de-Jong... :/
0
@pawelkolejarz do Realu Madryt najlepiej :P
0
Drugi Vermaleen. Tylko mniej daje drużynie niż Belg...
0
@1kondziu1 też w to nie wierzę
1
Bardzo dobrze! Podwójną reprezentację trzeba nie ograniczyć, tylko w ogóle zlikwidować, bo wprowadza jedynie zamieszanie!
1
@yoli Ja nic nie mam do Pimenty i nawet nie wiem czy nie powinni go awansowac zamiast Setiena (chociaz do Setiena tez nic nie mam- zeby nie bylo- po prostu Pimenta jest z wewnatrz), tylko pisze o XAVIM w kontekscie przyszlosci...
1
Mam nadzieję, że zacznie od Barcy B jak Guardiola
7
No Setien, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili...
0
@sledziufcb No to chyba, że tak :)
0
@Pawlik321 No właśnie. A Setien przyszedł właśnie z Betisu.
0
@Pawlik321 Na treningach
0
6. Jeszcze możliwe, że przez kilka dni z Alenią :P
1
Dobry jako asystent, ale samodzielnie sobie nie poradzil
0
Niech go lepiej Real kupi
0
A w czolowce odpowiedz ,,nie wiem'' :P
0
Bale by i tak nie gral :P
0
,, Szczerze mówiąc, nie czuję jeszcze, żebym był blisko końca kariery. ''
A bardzo niedawno temu mowil, ze juz niedlugo... To jak w koncu? Leo, nie igraj z nami!
0
A nie bylo juz wczesniej jakiegos kanalu?
10
@NaFazieHitman Czyli 1 dzien czekales :P To dlugo?
3
Jedna z lepszych wiadomosci w ostatnim czasie!
0
Swietny artykul!!!