0

Przeczytałem "Pożegnanie się Z wygraną w Lidze Mistrzów" :P

0

@syngoku1 W sumie racja, że z nimi nigdy nic nie wiadomo...

2

BRAWO!!! Pierwszy raz od dawna mam za co pochwalić zarząd!!!

1

Transmitowanie tych rozmów to dla mnie przegięcie. Piłkarze, mając świadomość podsłuchu, nie powiedzą niczego ważnego w zrozumiały sposób

0

Jest zły, ale z szacunku do jego legendy niech sobie spokojnie dopracuje do końca kontraktu i dopiero wtedy von.

3

Świetny artykuł!

2

Artykuł spóźniony o rok

0

@LeoMessi1994 właśnie o tym mówię

0

@BOSSS85 Ostatnio jest trochę lepiej, ale mówię ogólnie

0

@BOSSS85 i jeszcze de Jong to Pół-de-Jong... :/

0

@pawelkolejarz do Realu Madryt najlepiej :P

0

Drugi Vermaleen. Tylko mniej daje drużynie niż Belg...

0

@1kondziu1 też w to nie wierzę

1

Bardzo dobrze! Podwójną reprezentację trzeba nie ograniczyć, tylko w ogóle zlikwidować, bo wprowadza jedynie zamieszanie!

1

@yoli Ja nic nie mam do Pimenty i nawet nie wiem czy nie powinni go awansowac zamiast Setiena (chociaz do Setiena tez nic nie mam- zeby nie bylo- po prostu Pimenta jest z wewnatrz), tylko pisze o XAVIM w kontekscie przyszlosci...

1

Mam nadzieję, że zacznie od Barcy B jak Guardiola

7

No Setien, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili...

0

@sledziufcb No to chyba, że tak :)

0

@Pawlik321 No właśnie. A Setien przyszedł właśnie z Betisu.

0

@Pawlik321 Na treningach

0

6. Jeszcze możliwe, że przez kilka dni z Alenią :P

1

Dobry jako asystent, ale samodzielnie sobie nie poradzil

0

Niech go lepiej Real kupi

0

A w czolowce odpowiedz ,,nie wiem'' :P

0

Bale by i tak nie gral :P

0

,, Szczerze mówiąc, nie czuję jeszcze, żebym był blisko końca kariery. ''

A bardzo niedawno temu mowil, ze juz niedlugo... To jak w koncu? Leo, nie igraj z nami!

0

A nie bylo juz wczesniej jakiegos kanalu?

10

@NaFazieHitman Czyli 1 dzien czekales :P To dlugo?

3

Jedna z lepszych wiadomosci w ostatnim czasie!

0

Swietny artykul!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?