1

Wiem co to asymetryczny, ale w tym konkretnym kontekście nie rozumiem

0

Jedyna kwestia, w której zdanie Tebasa biorę bardziej na poważnie niż zdanie Messiego...

3

Mam nadzieję, że Guardola zostanie kiedyś selekcjonerem Hiszpanii.

0

@Pawlak1992 Ja tak bardziej ogólnie mówiłem- jak nie z Gironą, to z kimś innym

0

@Pawlak1992 spoko, o tum też jeszcze usłyszymy :P

16

@YoungMan Wywiadów z takim człowiekiem nigdy dosyć

0

@Jacob94 Da się. Odbiór zamiast kradzież i będzie dobrze. Czasem faktycznie się nie da, ale nie w tym przypadku

1

@AxelF Dziękuję za wyjaśnienie, wiedziałem, że coś jest nie tak. W takim razie Redakcja powinna to lepiej przetłumaczyć.

1

Dziwnie napisane z tą kradzieżą

1

@norbi77 Skąd to wziąłeś?

0

@geass Ja p... żałuję, że poruszyłem ten temat :P

0

@geass Albo artystyczny nieład- nierównomierne kleksy

12

Chyba tylko kurtuazyjnie tak powiedział...

0

Szkoda, że wrócił do Argentyny, ale jak najbardziej rozumiem...

0

@moronw Zalezy w ktorym momencie Guardiola przejalby zespol. Jesli teraz, to by wszystkich wypier... bez sentymentow, ale jesli chodzi o to czy tak samo jak Valverde dawalby komus szanse trzeci sezon, to juz gorzej. Guardiola chcial odejsc m.in. dlatego, ze bardzo sie zzyl z pilkarzami i widzail, ze trzeba kogos wywalic, ale nie chcial wywalac przyjaciol, wiec sam odszedl zeby ktos inny mial to zmartwienie. W tej chwili nie jest zaprzyjazniony z Suarezem, wiec wiadomo, ze out, ale jakby zdadzyl sie zaprzyjaznic, to by pewnie zostawil. Tzn. mowie o wiekszosci graczy, o grtaczach, ktorzy by sie nie stawiali Pepowi- bo jakby sie stawiali, to nie ma przyjazni i tez won

0

Kupmy ten Haga razem z de Ligtem

0

@piieter Jak Valverde jednak nie odejdzie, to Malcom odejdzie i koniec dyskusji :P

9

@piieter Wreszcie jakiś rozsądny, wyważony głos, który równocześnie chwali i krytykuje, a nie pieje fanatycznie tylko w jedną z tych stron. Myślę tak samo. Chcę zmiany trenera, ale za Valverde też nie było tragedii i swoje zrobił, co trzeba docenić. Dzięki za ten głos!!!

5

Mecz z Valencią może być dla Malcoma ostatnim spotkaniem w barwach Barcelony... No chyba, że Malcom w nim nie wystąpi, to wtedy nie :P

2

I za to go bardzo szanuję!!!

0

Guardiola nas rozpieścił, ale puchar to zawsze puchar

0

Nie wierzę, że dał w wywiadzie taki prezent trenerowi Valencji... Chociaż i bez tego wiadomo, że stawia na beton.

0

Przy okazji- dlaczego w tym roku nie mogę znaleźć Four Four Two w żadnym sklepie w Polsce?

0

Dla mnie za wcześnie

0

Za jakiś czas,to pewnie, że tak! Czekam z niecierpliwością!!!

1

Smuda chyba też

3

Za wcześnie, niech jeszcze zbiera doświadczenie

0

Pkt. 3 i 5 są prawie takie same :P

0

I tak się cieszę, że dostali szansę i odciążyli 1 skład. 2 następne i ostatnie mecze mogą być podobne.

0

Ale mi chodzi o wybuch radości w danej chwili, a nie o to, czy sezon był udany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?