Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiem co to asymetryczny, ale w tym konkretnym kontekście nie rozumiem
0
Jedyna kwestia, w której zdanie Tebasa biorę bardziej na poważnie niż zdanie Messiego...
3
Mam nadzieję, że Guardola zostanie kiedyś selekcjonerem Hiszpanii.
0
@Pawlak1992 Ja tak bardziej ogólnie mówiłem- jak nie z Gironą, to z kimś innym
0
@Pawlak1992 spoko, o tum też jeszcze usłyszymy :P
16
@YoungMan Wywiadów z takim człowiekiem nigdy dosyć
0
@Jacob94 Da się. Odbiór zamiast kradzież i będzie dobrze. Czasem faktycznie się nie da, ale nie w tym przypadku
1
@AxelF Dziękuję za wyjaśnienie, wiedziałem, że coś jest nie tak. W takim razie Redakcja powinna to lepiej przetłumaczyć.
1
Dziwnie napisane z tą kradzieżą
1
@norbi77 Skąd to wziąłeś?
0
@geass Ja p... żałuję, że poruszyłem ten temat :P
0
@geass Albo artystyczny nieład- nierównomierne kleksy
12
Chyba tylko kurtuazyjnie tak powiedział...
0
Szkoda, że wrócił do Argentyny, ale jak najbardziej rozumiem...
0
@moronw Zalezy w ktorym momencie Guardiola przejalby zespol. Jesli teraz, to by wszystkich wypier... bez sentymentow, ale jesli chodzi o to czy tak samo jak Valverde dawalby komus szanse trzeci sezon, to juz gorzej. Guardiola chcial odejsc m.in. dlatego, ze bardzo sie zzyl z pilkarzami i widzail, ze trzeba kogos wywalic, ale nie chcial wywalac przyjaciol, wiec sam odszedl zeby ktos inny mial to zmartwienie. W tej chwili nie jest zaprzyjazniony z Suarezem, wiec wiadomo, ze out, ale jakby zdadzyl sie zaprzyjaznic, to by pewnie zostawil. Tzn. mowie o wiekszosci graczy, o grtaczach, ktorzy by sie nie stawiali Pepowi- bo jakby sie stawiali, to nie ma przyjazni i tez won
0
Kupmy ten Haga razem z de Ligtem
0
@piieter Jak Valverde jednak nie odejdzie, to Malcom odejdzie i koniec dyskusji :P
9
@piieter Wreszcie jakiś rozsądny, wyważony głos, który równocześnie chwali i krytykuje, a nie pieje fanatycznie tylko w jedną z tych stron. Myślę tak samo. Chcę zmiany trenera, ale za Valverde też nie było tragedii i swoje zrobił, co trzeba docenić. Dzięki za ten głos!!!
5
Mecz z Valencią może być dla Malcoma ostatnim spotkaniem w barwach Barcelony... No chyba, że Malcom w nim nie wystąpi, to wtedy nie :P
2
I za to go bardzo szanuję!!!
0
Guardiola nas rozpieścił, ale puchar to zawsze puchar
0
Nie wierzę, że dał w wywiadzie taki prezent trenerowi Valencji... Chociaż i bez tego wiadomo, że stawia na beton.
0
Przy okazji- dlaczego w tym roku nie mogę znaleźć Four Four Two w żadnym sklepie w Polsce?
0
Dla mnie za wcześnie
0
Za jakiś czas,to pewnie, że tak! Czekam z niecierpliwością!!!
1
Smuda chyba też
3
Za wcześnie, niech jeszcze zbiera doświadczenie
0
Pkt. 3 i 5 są prawie takie same :P
0
I tak się cieszę, że dostali szansę i odciążyli 1 skład. 2 następne i ostatnie mecze mogą być podobne.
0
Ale mi chodzi o wybuch radości w danej chwili, a nie o to, czy sezon był udany