0

Ja też nie wiem dlaczego Valverde robi zmiany tak późno

0

Mimo wszystko każdemu się kojarzy...

1

Francuz Ndombele z kimś mi się kojarzy...

0

Ja zawsze doceniałem Barcę Guardioli

0

faktycznie czasem tak, ale naprawdę sporadycznie

0

Czy ktokolwiek kiedykolwiek powiedział w wywiadzie coś sensownego, bez frazesów?

0

Ja miałem tak samo

1

W zupełności się z tobą zgadzam

1

Super, dziękuję. W takim razie pobije ten rekord pod koniec następnego sezonu, ewentualnie na początku jeszcze następnego. Ma podpisany kontrakt chyba do 2021 i powinien do tego czasu pobić ten rekord. A potem mam nadzieję, że jeszcze przedłuży ten kontrakt po raz ostatni.

P.S. A bramki z Barcelony B i C też się liczą czy tylko kariera seniorska?

0

Liczą się wszystkie rozgrywki? Jeśli tak, to Messi powinien pobić rekord Pelego pod koniec następnego sezonu, co nie?

0

Nawet jakbyś się mylił, to bez przesady, że kretynem :D

1

Jedno zdanie rzucone pod wpływem emocji, a nie żadna sprzeczka.... Bez przesady...

1

Już napisałem, że go nie bronię. Też uważam, że skoro taki punkt wymyślono, to go trzeba przestrzegać. Tylko zastanawiam się nad sensem tego punktu. To tworzenie drużyny powinno być szczere i dobrowolne, a nie przymusowe. Ja bym jeździł z własnej woli, gdybym grał w Barcy, ale gdybym kilka razy nie mógł przyjechać, to bym się dziwił, że mi ktoś robi problemy. Co do tego, że powinien być w pracy, to akurat decyzja Valverde, a nie jego, że go nie powołał. Unikam stwierdzenia, że to nie wina Dembele, bo jakby się lepiej zachowywał na boisku i poza, to by został powołany, ale to wciąż nie jego decyzja. Natomiast co do zarobków piłkarzy, to temat na inną rozmowę, luźno związany z tym tematem.

10

Nie bronię Dembele, ale nie widzę sensu tego punktu Regulaminu
Zawsze myślałem, że niepowołani piłkarze sami chcą oglądać mecze swoich drużyn z powodu solidarności z nimi (a czasem też mogą nie chcieć i tyle). Nie wiedziałam, że muszą. Dlaczego? W jaki sposób obecność Dembele na trybunach pomaga? Mogą się pojawić odpowiedzi dotyczące solidarności z klubem, ale żeby była szczera, powinna być dobrowolna.

1

Ciekawe czy to oznacza coś dla Malcoma

19

W nagrodę za ten wysiłek Valverde pozwoli mu odpocząć na ławce przez następne kilkanaście meczów.

1

Jakie książki Talagi?

0

Jeśli nie cały mecz, to faktycznie powinien częściej.

1

No właśnie- emerytów trzeba oszczędzać. Też bym chciał go oglądać cały czas, ale to by się w pewnym momencie źle skończyło.

1

Wiem i też miałem napisać żeby nie deprecjonować Eto'o, ale jeśli chodzi tylko tak ogólnie o charakter i nastawienie, bez wnikania w szczegóły, to nawet coś w tym jest...

2

Eto'o strzelał regularniej, a kariera Dembele dopiero się zaczyna, więc lepiej poczekać z takimi porównaniami jeszcze kilka lat. Może za kilka lat faktycznie przyznam Ci rację, ale teraz nie ma co gadać na wyrost.

0

Barcelona: Rayo Vallecano 3:2
Mecz poniżej oczekiwań, obrona tradycyjnie cieniuje, Rafinha wymiatał w Interze oraz po powrocie do Barcy, a teraz drugi mecz z rzędu zawodzi, ALE:
- Są 3 punkty,
- To nie jest nominalna pozycja Rafinhi, tylko wymuszona kontuzją Messiego (tylko jak Leo wróci, to Rafinha pewnie pójdzie na ławkę i i tak będzie grał tylko od czasu do czasu na swojej pozycji )
- Valverde już 2 mecz z rzędu robi mądre, wcześniejsze niż zwykle zmiany,
- Suarez już drugi mecz z rzędu ratuje spotkanie, czyli raczej już zażegnał kryzys, brakuje mu już tylko 34 bramek do TOP 3 Strzelców Barcelony Wszechczasów, powinien tam wskoczyć na początku przyszłego sezonu,nawet jeśli zdarzy mu się jeszcze kilka gorszych meczów, tylko po prostu nie tak tragicznych jak w trakcie i tuż po kontuzji, ale wtedy znowu jego słabsza dyspozycja była usprawiedliwiona,
- Dembele ostatnio jest krytykowany, ale i tak już 2 mecz z rzędu coś strzela
- Nie jest różowo, ale mimo wszystko jakoś to się toczy nawet bez Messiego (a Messi dostanie zadyszki w trochę późniejszym momencie sezonu).

1

No dobra, niech będzie. Chwała mu za to :-D

0

Nie wiem jak jest gdzieś indziej, ale e piłce nożnej manita działa dla mnie jak hat-trick, bo to w sumie jest hat-trick +2, więc musi być w jednym meczu.

1

Jak te pięć asyst nie było w jednym meczu, to nie manita

0

Niemozliwe! Chyba go UFO podmienilo! Dlaczego Messi nie gra? Przeciez zlamal reke, a nie noge :P

0

Do tego artykułu bardziej pasowałoby słynne zdjęcie Pique z poprzedniej manity z 2010

5

Messi za bramke i asyste powinien dostac 10. Lepszy mecz od Messiego mial tylko Ter Stegen, ale mozliwe, ze tylko dlatego, ze znacznie dluzej gral

0

A moze nawet wystawi Messiego na El Classico i dopiero potem da mu odpaczac :P

1

No Bartek, jak ty mnie zaimponowales w tej chwili...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?