Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja też nie wiem dlaczego Valverde robi zmiany tak późno
0
Mimo wszystko każdemu się kojarzy...
1
Francuz Ndombele z kimś mi się kojarzy...
0
Ja zawsze doceniałem Barcę Guardioli
0
faktycznie czasem tak, ale naprawdę sporadycznie
0
Czy ktokolwiek kiedykolwiek powiedział w wywiadzie coś sensownego, bez frazesów?
0
Ja miałem tak samo
1
W zupełności się z tobą zgadzam
1
Super, dziękuję. W takim razie pobije ten rekord pod koniec następnego sezonu, ewentualnie na początku jeszcze następnego. Ma podpisany kontrakt chyba do 2021 i powinien do tego czasu pobić ten rekord. A potem mam nadzieję, że jeszcze przedłuży ten kontrakt po raz ostatni.
P.S. A bramki z Barcelony B i C też się liczą czy tylko kariera seniorska?
0
Liczą się wszystkie rozgrywki? Jeśli tak, to Messi powinien pobić rekord Pelego pod koniec następnego sezonu, co nie?
0
Nawet jakbyś się mylił, to bez przesady, że kretynem :D
1
Jedno zdanie rzucone pod wpływem emocji, a nie żadna sprzeczka.... Bez przesady...
1
Już napisałem, że go nie bronię. Też uważam, że skoro taki punkt wymyślono, to go trzeba przestrzegać. Tylko zastanawiam się nad sensem tego punktu. To tworzenie drużyny powinno być szczere i dobrowolne, a nie przymusowe. Ja bym jeździł z własnej woli, gdybym grał w Barcy, ale gdybym kilka razy nie mógł przyjechać, to bym się dziwił, że mi ktoś robi problemy. Co do tego, że powinien być w pracy, to akurat decyzja Valverde, a nie jego, że go nie powołał. Unikam stwierdzenia, że to nie wina Dembele, bo jakby się lepiej zachowywał na boisku i poza, to by został powołany, ale to wciąż nie jego decyzja. Natomiast co do zarobków piłkarzy, to temat na inną rozmowę, luźno związany z tym tematem.
10
Nie bronię Dembele, ale nie widzę sensu tego punktu Regulaminu
Zawsze myślałem, że niepowołani piłkarze sami chcą oglądać mecze swoich drużyn z powodu solidarności z nimi (a czasem też mogą nie chcieć i tyle). Nie wiedziałam, że muszą. Dlaczego? W jaki sposób obecność Dembele na trybunach pomaga? Mogą się pojawić odpowiedzi dotyczące solidarności z klubem, ale żeby była szczera, powinna być dobrowolna.
1
Ciekawe czy to oznacza coś dla Malcoma
19
W nagrodę za ten wysiłek Valverde pozwoli mu odpocząć na ławce przez następne kilkanaście meczów.
1
Jakie książki Talagi?
0
Jeśli nie cały mecz, to faktycznie powinien częściej.
1
No właśnie- emerytów trzeba oszczędzać. Też bym chciał go oglądać cały czas, ale to by się w pewnym momencie źle skończyło.
1
Wiem i też miałem napisać żeby nie deprecjonować Eto'o, ale jeśli chodzi tylko tak ogólnie o charakter i nastawienie, bez wnikania w szczegóły, to nawet coś w tym jest...
2
Eto'o strzelał regularniej, a kariera Dembele dopiero się zaczyna, więc lepiej poczekać z takimi porównaniami jeszcze kilka lat. Może za kilka lat faktycznie przyznam Ci rację, ale teraz nie ma co gadać na wyrost.
0
Barcelona: Rayo Vallecano 3:2
Mecz poniżej oczekiwań, obrona tradycyjnie cieniuje, Rafinha wymiatał w Interze oraz po powrocie do Barcy, a teraz drugi mecz z rzędu zawodzi, ALE:
- Są 3 punkty,
- To nie jest nominalna pozycja Rafinhi, tylko wymuszona kontuzją Messiego (tylko jak Leo wróci, to Rafinha pewnie pójdzie na ławkę i i tak będzie grał tylko od czasu do czasu na swojej pozycji )
- Valverde już 2 mecz z rzędu robi mądre, wcześniejsze niż zwykle zmiany,
- Suarez już drugi mecz z rzędu ratuje spotkanie, czyli raczej już zażegnał kryzys, brakuje mu już tylko 34 bramek do TOP 3 Strzelców Barcelony Wszechczasów, powinien tam wskoczyć na początku przyszłego sezonu,nawet jeśli zdarzy mu się jeszcze kilka gorszych meczów, tylko po prostu nie tak tragicznych jak w trakcie i tuż po kontuzji, ale wtedy znowu jego słabsza dyspozycja była usprawiedliwiona,
- Dembele ostatnio jest krytykowany, ale i tak już 2 mecz z rzędu coś strzela
- Nie jest różowo, ale mimo wszystko jakoś to się toczy nawet bez Messiego (a Messi dostanie zadyszki w trochę późniejszym momencie sezonu).
1
No dobra, niech będzie. Chwała mu za to :-D
0
Nie wiem jak jest gdzieś indziej, ale e piłce nożnej manita działa dla mnie jak hat-trick, bo to w sumie jest hat-trick +2, więc musi być w jednym meczu.
1
Jak te pięć asyst nie było w jednym meczu, to nie manita
0
Niemozliwe! Chyba go UFO podmienilo! Dlaczego Messi nie gra? Przeciez zlamal reke, a nie noge :P
0
Do tego artykułu bardziej pasowałoby słynne zdjęcie Pique z poprzedniej manity z 2010
5
Messi za bramke i asyste powinien dostac 10. Lepszy mecz od Messiego mial tylko Ter Stegen, ale mozliwe, ze tylko dlatego, ze znacznie dluzej gral
0
A moze nawet wystawi Messiego na El Classico i dopiero potem da mu odpaczac :P
1
No Bartek, jak ty mnie zaimponowales w tej chwili...