Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Właśnie- dla mnie to świetna wiadomość!
0
W tym meczu nie potrzebujemy zgrania. Przegrajmy go nawet po to, żeby mieć formę pod koniec sezonu i nie przegrywać pod koniec na każdym froncie więcej niż 1 mecz.
W poprzedniej kolejce przegraliśmy tylko 1 mecz w La Liga właśnie dlatego, że nie grał Messi i dla tego rekordu nawet bym wpuścił tego Messiego i wyjątkowo o tym 1 meczu powiem co innego niż o całokształcie, ale zobacz jak na to ligowe asekuranctwo zepsuło Ligę Mistrzów. Chociaż nic na to nie wskazywało. Nie tylko asekuranctwo zepsuło, może zbytnia pewność siebie miała większe znaczenie, ale asekuranctwo też miało swój udział.
3
Bardzo lubię i szanuję Valverde, jestem daleki od hejtu na niego, ale nie rozumiem dlaczego wystawił pierwszy garnitur w ogórkowym meczu.
0
Też bardzo poproszę
0
To właśnie była moja pierwsza myśl
0
Już bym wolał go oddać za 2 lata za pół darmo, a się nim cieszyć w Barcy.
1
Ja też, a poza tym tradycyjnie nie podoba mi się pomysł z prawie darmowym wypożyczeniem
1
Z Interu do Betisu... Ale zjazd... Niewspółmierny do formy
0
Nie lubię czytać newsów o byłych piłkarzach, bo mi się serce kraje, że są już byli i unikam zazwyczaj tych newsów właśnie z sympatii, tylko rozumianej w inny sposób. Natomiast sama inicjatywa takich newsów faktycznie jest piękna i o czymś świadczy. Andrzej, jak już przeszedłeś, to już masz wygrać tę azjatycką LM!!!
1
Wszyscy wiemy jak ważny jest Superpuchar Hiszpanii, ale pierwsze słyszę, że to mecz towarzyski.
0
A no tak, to prawda. Też liczę na to, że pójdzie za większą kasę niż Arda.
0
Może tak być, ale to nie oznacza, że jego sprzedaż jest złym ruchem. Sam zauważyłeś, że wpływ na grę ma otoczka (presja, specyfika ligi itp.), a tutaj otoczka się nie zmieni. Zmieni się dopiero wraz z transferem. W takiej sytuacji nie ma różnicy czy na lepsze czy na gorsze.
0
Faktycznie to też mogło mieć wpływ
0
Okienko, o którym piszesz, nie pozwalało na kolana. Było trochę złych ruchów, trochę dobrych... To nie było jednoznacznie dobre lub złe. Mimo wszystko zagraliśmy po nim bardzo dobry sezon, wiem. Tylko właśnie "mimo wszystko", a nie "dzięki temu okienku".
0
Racja, że to dobre okienku, tylko szkoda, że to ostatnio wyjątek
0
Ankieta robiona przed kontuzją :P
0
A gdzie Schmeichel?
2
Tutaj to jest najprawdopodobniej tylko jednorazowe.
0
Stadion był problemem cały czas. 1 mecz pod warunkiem, że w Sevilli, a jeśli nie, to 2 mecze- tak sobie to Sevilla wymyśliła.
0
Masz rację, ale można jeszcze inaczej- nie dawać Barcy pucharu bez gry, tylko po prostu niech RFEF postawi na swoim i mecz ma być wtedy i bez dyskusji, bo jak nie, to dopiero wtedy walkower. To by było jeszcze sprawiedliwsze.
0
Może po Mundialu sytuacja Miny się zmieni...
0
Francja mało pokazuje w tym roku i 2 lata temu, więc Argentyna ma szanse... Kto wie...
2
Nawet jak nie będzie chciał iść do Barcy, to mam nadzieję, że nie będzie chciał iść do Realu.
2
Niech się w ramach solidarności zamknie z nim w celi i miejmy przedwczesne wybory!
0
Nie ma to jak szybka reakcja
0
Rozumiem, że Lopetegui źle zrobił, ale Hiszpania strzela sobie w kolano i sobie szkodzi bardziej niż jemu. Takie zamieszanie robić tuż przed Mundialem...
0
Może z prezentacji
0
W kontekście czasu na odpoczynek taka opcja też by była kłopotliwa.
3
Z powodu inflacji dzisiejsze 60 mln jest mniej warte, niż by było w 2013, więc różnica w cenie jest mniejsza, może nawet nie taka duża. Zgadzam się za to z innymi komentarzami co do wieku, ale i tak 27 lat to jeszcze nie emerytura i jeszcze coś się z niego wyciągnie.
0
Jego sprzedaż za kilka lat okaże się błędem i będzie smutek jak przy Thiago (tylko on odszedł akurat już z seniorów, ale nieważne).