1

Piąty po Modriciu :-P

4

Na bank strzeli jeszcze 3 hat tricki przed końcem kariery i przeskoczy Ronaldo!

1

Redakcja nie moze w 100% podac wszystkich przyczyn roznic w ocenie, bo moze nie znac wszystkich kryteriow oceny, stosowanych przez wszystkich uzytkownikow. Poza tym jest pewne (rowniez w moim przypadku :P ), ze jednym z tych kryteriow jest sympatia, o korej juz tu byla mowa i ktora w na oceny Redakcji nie powinna miec wplywu.

2

To akurat proste- nawet jak 2 osoby zwroca uwage na dokladnie te same elementy, to dadza za nie inna cyferke, bo jeden to uzna za mniej wazne, a drugi za bardziej. Od cyferki duzo wazniejszy jest opis- uzasadnienie.

0

Trzeba zabic te milosc

3

Wreszcie poszli po rozum do glowy! Cud!!!

0

Nie chce wracac, bo juz cala Europa zna tiki take, a drugiej rewolucji moze juz nie wymyslic i moze wypasc za drugim razem gorzej (chociaz nie gorzej niz Valverde :P ), a chce byc zapamietany z 6 trofeow w 1 sezonie, a nie z nieudanego powrotu. Tez mam nadzieje na udany powrot, ale wiem, ze to naiwne myslenie... Wiem, ze popiera Laporte, ale nie wiem czy to najwazniejsza kwestia w jego karierze...

0

Chodzi mi generalnie o to, ze Valverde robi zmiany na ostatni moment, a pilkarze z Barcy B to zazwyczaj zmiennicy. Juz konkretnych meczow nie pamietam, ale sie zdarzalo, ze ktos z Barcy B wchodzil dopiero w doliczonym czasie jako zmiana na czas.

0

Dobra, dzieki. lecz to strasznie malo

0

Pep sie wypalil. Co Rosell ma z tym wspolnego? Tez nie lubie dziada, ale bez przesady...

0

Valverde powoływał już kilku graczy z Barcy B (na 5 min, ale zawsze). Dlaczego tego pana nigdy?

0

Tutaj: vipleague.lc

0

W poprzednim meczu z Lyonem grali z obecnego składu tylko Messi, Pique i Busquests. A przeciwko nim Benzema.

1

Tak samo Dembele, a jest dopiero po kontuzji

0

Napisalem, ze na razie sie tak wydaje, a jednoznacznie faktycznie jeszcze nie da rady stwierdzic. Dalej napisalem o zbyt glebokiej wodzie.

0

No tak, niestety wiem. Ale potrafilismy kupic Dembele i Countinho.

0

Mimo wyzszosci nad Suarezem, nie wiem czy by pogral u Valverde, wiec dobrze, ze jest tam, gdyie jest. teraz Milan wydaje sie byc dla niego za maly, ale wczesniej mialem watpliwosci czy Barca i Real to nie za gleboka woda. Niech sie rozwija stopniowo. Moze jeszcze kiedys do nas dolaczy.

0

,,Cyerwona Latarnia La Liga''- bardzo fajne okreslenie :P :D

1

Mam nadzieje, ze skutki spelnienia tego warunku beda odczuwalne, bo jesli bedzie wprowadzal kogos z cantery na ostatnie 5 min, to niby spelnil obiektnice, ale nie robi to zadnej roznicy. Licze na wiele minut dla kazdego gracza z powyzszej piatki!

0

W telwizji ogolnopolskiej sie mowi :P

1

Truskawka się mówi :P :P :P

1

Np. taki Neymar

0

Też się zastanawiam

0

To jakaś rodzina Pepa? Oby nie...

0

Jeśli spokój to trzymanie się braku rotacji, a nerwowe ruchy to rotacje, to jeśli tylko nie przesadzi z rotacjami, co już mu się zdarzyło, to wolę nerwowe ruchy.

0

Lubię Valverde, ale moment właśnie nie jest odpowiedni, bo jeśli zaliczy wpadkę, to jego przyszłość właśnie ma stanąć pod znakiem zapytania

1

Swiete slowa!!!

0

W tej formie to Suarez powinien stac sie zmiennikiem

0

Jedni i drudzy sie wzajemnie wyzywaja od trolli- to mnie bawi najbardziej. Bo kontrowersyjna opinia nigdy nie moze byc szczera...

1

Nie podoba mi sie, ze nie patrzy przyszlosciowo, ale tez mu sie nie dziwie ani troche, bo za te kilka lat juz na bank bedzie trenowal inny zespol, wiec co go to obchodzi? Liczy sie jakie on ma wyniki, a nie czy pomoze czy zaszkodzi nastepcom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?