Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiscie nie zycze nikomu kontuzji, ale ciesze sie, ze to szansa dla Fatiego
0
@wojtas Ok, dzieki
0
Nie znam sie na medycynie... W jaki sposob kuzyn Abidala teraz funcjonuje?
4
Oby nowy zarzad juz go nie chcial...
1
@Cardinale Pewnie życzy Gerrardowi dobranoc i tyle
0
@kamzar No wlasnie... Kiedys robili te tableki, a teraz...?
1
@zyga997 Ciekawe czy dyskutuje tu na serio czy jest trollem i podsyła Redakcji fake newsy :P
5
@Explode Ciekawe jaki ma nick
1
@KSSniper Jest fanem wplywu popularnosci Messiego na populranosc La Ligi, a nie samego Messiego
0
@Yoshi94 Już wolę Suareza od Dembele
2
Pierwszy raz od dawna się cieszę i uważam, że te przepisy to nie cudowanie jak zwykle...
0
Dobrze słyszeć, że to nie więzadło
0
Cudo! Nie to, co teraz! Oby przeszło... Będzie akurat z okazji odejścia Valverde :P
0
W ,,telewizji´´, nie ,,telewizorze´´. W telewizorze to mozna ogladac obudowe albo czy sie kabel nie odlaczyl
0
@Mike74 A Suarez by nie chciał do PSG? :P :P :P
0
@Piotr89Sand Z Henrym, Suarezem i być może jeszcze Griezmannem, ale to się jeszcze okaże- masz rację. Natomiast Villę kupiliśmy w dobrym momencie.
0
Najlepsze: brak bramek
Najgorsze: brak bramek
1
@adukla DZIE-KU-JE-MY!!! :D
0
@Vhaeraun Messi jest nietykalny, ale wolę Fatiego od Dembele
0
@daniel32778 To wiadomo, że Messi z ławki
0
@Piatus98 https://pl.wikipedia.org/wiki/Socios_(FC_Barcelona)
1
W 2 tygodnie z Juvenilu A do 1 zespołu... W 2 tyg awans o 2 poziomy... Kopara opada...
0
Amen i alleluja!!!
0
Wszystko, co najlepsze, to kasa ze sprzedarzy
0
@wasylinho1 Wiadomo :)
0
Zabrakło akapitu ,,NIE PRZYSZLI" i w nim pewnego Brazylijczyka :P
1
@Lucas92 Bartomeu juz chaba dawno podpisal :P
0
Do Dolcana Ząbki :P
40
No Valverde... Jak ty mnie zaimponowales w tej chwili...
0
@Al FCB ale ty mnie nie przekonuj sportowo, bo ja już jestem od dawna przekonany, że to świetny piłkarz, tylko tłumaczyłem ci dlaczego mnie to nie obchodzi. Zwracasz uwagę tylko na 1 aspekt, a zapominasz, że Barca powinna być ,,mes que un club", a za Bartomeu nie jest między innymi dlatego, że trzeba Neymarowi buty czyścić.