0

Wiecie może czy tegoroczna specyficzna Złota Piłka będzie się liczyć do statystyk jak normalna, czyli Messi ma teraz 7, Cristiano 6, a XAVI swoją pierwszą?

3

Trincao zagrał za krótko żeby go oceniać, a Pjanić minutę krócej i już można oceniać :P

0

Miałem nadzieję nie oglądać już na żadnej miniaturce tego smutnego dziadka...

1

,,koszulkę drużyny Newell’s Old Boys z sezonu 93/94"
Pamiętał dokładnie rok? Łał!

0

@LuisSalvano OK, dzięki :D

0

@mr_robot Dlaczego?

0

@LuisSalvano W jakiej sprawie pokazała wiarygodność?

0

Kto to Veronica Brunati (jakieś konkrety poza tym, że dziennikarka) i na ile jest wiarygodna?

0

Wobec tak napiętego grafiku Koeman powinien dać więcej szans Puigowi żeby inni mogli odpocząć.

0

,,16 grudnia Barcelona - Real Sociedad Awansem za Superuchar"- o co chodzi?

0

@Herbert Jeszcze Pele sobie dolicza :P :P :P

0

@mr_robot A myślałem, że da się tylko 6 :P

0

,,dla porównania we wcześniejszym sezonie, gdy szkoleniowcem był Frank Rijkaard, zaliczył tylko 17 trofeów"
Chyba miało być ,,trafień" :)

0

Najwięcej, bo więcej o całą 1 niż w 2 poprzednich latach z rzędu... To oczywiście źle świadczy o całym ostatnim okresie... Jednakże ostatnio jest w klubie coraz lepiej pod wieloma względami i skupmy się właśnie na tym.

4

@monsterrize każdy ma gorszy okres, ale ten gorszy okres to nie u każdego gołodupstwo. Są kluby, które nie musiały obcinać piłkarzom pensji. Barca natomiast ma problemy niezwiązane z covidem, które covid tylko spotęgował. To zasadnicza różnica.

2

@bartniczek7 Bo chce kandydować na prezydenta!

0

Chyba Ronald Koeman. Cruyff nie żyje od 4 lat :)

2

Nawet po fakcie honoru nie ma

1

Najpierw news o Bartku, teraz o Kryśce... Ale combo! Ciekawe co jeszcze... :D

2

Miał być miliard, będzie milion

2

Mam nadzieję, że to nie jaja

0

@maksia Zarząd się zmienia, więc liczę na mądrzejszą politykę transferową

1

Bella ciao, bella ciao, bella ciao ciao ciao!!! :P

1

Bella, ciao!!! :P

1

@indor Może tylko blefować lub grać na czas żeby przed odejściem dostać jedną pensję więcej. Nawet jak wie, że wyleci, to im później, tym dla niego lepiej.

0

@Kismeth żeby nie każdy odebrał

0

@El dominatore Nie wiem do końca o co mu chodziło. Może mu się wydawało, że w tym wariancie będzie więcej grał

0

@El dominatore nie jestem pewien, ale chyba ominęłoby go wtedy EURO

9

Wiadomo, że jak Bartomeu rozdaje za darmo piłkarzy, to jest dobry

0

@Azi nic już mnie w tym klubie nie zdziwi :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?