Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiecie może czy tegoroczna specyficzna Złota Piłka będzie się liczyć do statystyk jak normalna, czyli Messi ma teraz 7, Cristiano 6, a XAVI swoją pierwszą?
3
Trincao zagrał za krótko żeby go oceniać, a Pjanić minutę krócej i już można oceniać :P
0
Miałem nadzieję nie oglądać już na żadnej miniaturce tego smutnego dziadka...
1
,,koszulkę drużyny Newell’s Old Boys z sezonu 93/94"
Pamiętał dokładnie rok? Łał!
0
@LuisSalvano OK, dzięki :D
0
@mr_robot Dlaczego?
0
@LuisSalvano W jakiej sprawie pokazała wiarygodność?
0
Kto to Veronica Brunati (jakieś konkrety poza tym, że dziennikarka) i na ile jest wiarygodna?
0
Wobec tak napiętego grafiku Koeman powinien dać więcej szans Puigowi żeby inni mogli odpocząć.
0
,,16 grudnia Barcelona - Real Sociedad Awansem za Superuchar"- o co chodzi?
0
@Herbert Jeszcze Pele sobie dolicza :P :P :P
0
@mr_robot A myślałem, że da się tylko 6 :P
0
,,dla porównania we wcześniejszym sezonie, gdy szkoleniowcem był Frank Rijkaard, zaliczył tylko 17 trofeów"
Chyba miało być ,,trafień" :)
0
Najwięcej, bo więcej o całą 1 niż w 2 poprzednich latach z rzędu... To oczywiście źle świadczy o całym ostatnim okresie... Jednakże ostatnio jest w klubie coraz lepiej pod wieloma względami i skupmy się właśnie na tym.
4
@monsterrize każdy ma gorszy okres, ale ten gorszy okres to nie u każdego gołodupstwo. Są kluby, które nie musiały obcinać piłkarzom pensji. Barca natomiast ma problemy niezwiązane z covidem, które covid tylko spotęgował. To zasadnicza różnica.
2
@bartniczek7 Bo chce kandydować na prezydenta!
0
Chyba Ronald Koeman. Cruyff nie żyje od 4 lat :)
2
Nawet po fakcie honoru nie ma
1
Najpierw news o Bartku, teraz o Kryśce... Ale combo! Ciekawe co jeszcze... :D
2
Miał być miliard, będzie milion
2
Mam nadzieję, że to nie jaja
0
@maksia Zarząd się zmienia, więc liczę na mądrzejszą politykę transferową
1
Bella ciao, bella ciao, bella ciao ciao ciao!!! :P
1
Bella, ciao!!! :P
1
@indor Może tylko blefować lub grać na czas żeby przed odejściem dostać jedną pensję więcej. Nawet jak wie, że wyleci, to im później, tym dla niego lepiej.
0
@Kismeth żeby nie każdy odebrał
0
@El dominatore Nie wiem do końca o co mu chodziło. Może mu się wydawało, że w tym wariancie będzie więcej grał
0
@El dominatore nie jestem pewien, ale chyba ominęłoby go wtedy EURO
9
Wiadomo, że jak Bartomeu rozdaje za darmo piłkarzy, to jest dobry
0
@Azi nic już mnie w tym klubie nie zdziwi :P