Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone OK, dzięki
0
Co jest nie tak z Tonim Freixą? Nie znam go, ale każdy rywal Bartomeu jest lepszy niż on.
0
@sokot Tak! Pep większość sukcesów odniósł za Rosella, ale to nie zasługa Rosella!
3
Fenomenalna robota!!! Dziękuję za te 2 artykuły!!! Zamawiam 3. część za kilka lat!!!
0
@sokot bo Real popiera Superligę
1
Co konkretnie odwalił Yamal?
7
Jedna z niewielu rzeczy, jakie Tebas zrobił mądrze
2
Czekam na oficjalne oburzenie Barcelony w tej sprawie :P
0
Czyli teraz będą 2 turnieje takie jak KMŚ, tylko z innymi zasadami...
0
Fati zagrał lepiej niż Lewandowski! Zawsze wierzyłem, że odbije się od dna i wróci do starej formy!
0
@Tomek54321 w latach 2001-2009 było to legalne i dopiero od 2010 zmieniły się przepisy
1
To w USA władze ligi są po stronie klubów??? :o :o :o
0
Kiedy Tebasowi kończy się kadencja?
0
Kiedy Tebasowi się kończy kadencja?
25
A po treningu chodziliśmy ma kremówki ;P
1
O jaki chip chodzi?
1
"Ludzie nie wiedzą, że sędzia to postać, która powinna być najbardziej chroniona"- chyba przed samym sobą
1
Na miniaturce sędzia, który dostał od Barcy najwięcej pieniędzy!
1
Widocznie Manchesterowi sędziowie też analizują różne sprawy w swoich firmach :P
0
1. My to mamy szczęście do biurofaksów :P
2. Czy Negreira nie rozumie, że sobie samemu szkodzi w równym stopniu, co Barcelonie?
0
Co mu się w głowę stało, ze pierwszy raz nie chce nas uwalić?
1
@MrPGG tylko przy okazji swojej korzyści, ale to prawda
12
Pierwszy raz sensownie gada!
0
3 cele transferowe Barcy na lato:
1. Zamknąć Tebasa do wariatkowa albo za przekręty
2. Nie zbankrutować
3. Messi
1
@Herbert OK, dzięki. Zapamiętałem to inaczej, ale to było dawno temu, więc może mi się pomyliło...
0
A w 2007 Barca nie roztrwoniła kilkunastopunktowej przewagi nad Realem, aby ostatecznie minimalnie przegrać?
0
Odnośnie opcji ,,Tak, ale tylko za darmo"- Barca i tak by coś na niego wydała, płacąc mu pensję, a moim zdaniem lepiej wydawać na kogoś młodszego. Bardzo o lubiłem w Barcy, ale latka lecą.
0
Gavi pozytywnie wpłada na popularność La Liga, więc co temu łysemu znowu odp...?
0
Kolejna szansa dla Ansu Fatiego?
2
@KrwawiaceoczyVEB ale on nie jest niewolnikiem, chce tam pracować, niedawno przedłużył umowę