0

@Firestone OK, dzięki

0

Co jest nie tak z Tonim Freixą? Nie znam go, ale każdy rywal Bartomeu jest lepszy niż on.

0

@sokot Tak! Pep większość sukcesów odniósł za Rosella, ale to nie zasługa Rosella!

3

Fenomenalna robota!!! Dziękuję za te 2 artykuły!!! Zamawiam 3. część za kilka lat!!!

0

@sokot bo Real popiera Superligę

1

Co konkretnie odwalił Yamal?

7

Jedna z niewielu rzeczy, jakie Tebas zrobił mądrze

2

Czekam na oficjalne oburzenie Barcelony w tej sprawie :P

0

Czyli teraz będą 2 turnieje takie jak KMŚ, tylko z innymi zasadami...

0

Fati zagrał lepiej niż Lewandowski! Zawsze wierzyłem, że odbije się od dna i wróci do starej formy!

0

@Tomek54321 w latach 2001-2009 było to legalne i dopiero od 2010 zmieniły się przepisy

1

To w USA władze ligi są po stronie klubów??? :o :o :o

0

Kiedy Tebasowi kończy się kadencja?

0

Kiedy Tebasowi się kończy kadencja?

25

A po treningu chodziliśmy ma kremówki ;P

1

O jaki chip chodzi?

1

"Ludzie nie wiedzą, że sędzia to postać, która powinna być najbardziej chroniona"- chyba przed samym sobą

1

Na miniaturce sędzia, który dostał od Barcy najwięcej pieniędzy!

1

Widocznie Manchesterowi sędziowie też analizują różne sprawy w swoich firmach :P

0

1. My to mamy szczęście do biurofaksów :P
2. Czy Negreira nie rozumie, że sobie samemu szkodzi w równym stopniu, co Barcelonie?

0

Co mu się w głowę stało, ze pierwszy raz nie chce nas uwalić?

1

@MrPGG tylko przy okazji swojej korzyści, ale to prawda

12

Pierwszy raz sensownie gada!

0

3 cele transferowe Barcy na lato:
1. Zamknąć Tebasa do wariatkowa albo za przekręty
2. Nie zbankrutować
3. Messi

1

@Herbert OK, dzięki. Zapamiętałem to inaczej, ale to było dawno temu, więc może mi się pomyliło...

0

A w 2007 Barca nie roztrwoniła kilkunastopunktowej przewagi nad Realem, aby ostatecznie minimalnie przegrać?

0

Odnośnie opcji ,,Tak, ale tylko za darmo"- Barca i tak by coś na niego wydała, płacąc mu pensję, a moim zdaniem lepiej wydawać na kogoś młodszego. Bardzo o lubiłem w Barcy, ale latka lecą.

0

Gavi pozytywnie wpłada na popularność La Liga, więc co temu łysemu znowu odp...?

0

Kolejna szansa dla Ansu Fatiego?

2

@KrwawiaceoczyVEB ale on nie jest niewolnikiem, chce tam pracować, niedawno przedłużył umowę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?