5

Jak to Alemany jest bezrobotny? Myślałem, że pracuje w Aston Villa!

0

Tylko czy Alemany rozważa powrót do Laporty? :P

1

Dzięki za wszystko, mistrzu!!!

0

@Kamil689 Lewy mógł być lepszy na treningach. To, że Xavi nie chciał Lewego, to nie znaczy, że Lewy nie mógł być wciąż najmniej złą spośród wszystkich dostępnych opcji.

3

@4Fabregas4 Barcelona nie musi być za dosłownie każdego trenera najbardziej technicznym klubem świata. Też bym tak wolał, ale w obecnej sytuacji ważniejsze są dla mnie wyniki, a jeśli ktoś chce je osiągnąć w inny sposób, to proszę bardzo.

3

@RanDiFCB Może chciał za Lewego jakiś transfer, którego nie dostał, a Roque chciał jeszcze mniej niż Lewego, więc jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma.

0

@Herbert ja mam teorię spiskową, że tylko symulował żeby nie rozmawiać z Xavim na gorąco, tylko dać sobie czas do namysłu.

0

@Herbert jutro w Marce analiza moczu Laporty :P

0

@slayer tak, ale wydawało mi się, że Xavi jako piłkarz miał jakieś zdolności przywódcze, ale może się mylę

0

Nie znam Xaviego prywatnie, ale bycie kapitanem zespołu jako piłkarz wymaga pewnych cech charakteru. Dlaczego mu ich zabrakło, gdy został trenerem?

0

Nie znam Xaviego prywatnie, ale bycie kapitanem zespołu jako piłkarz wymaga pewnych cech charakteru. Dlaczego mu ich zabrakło, gdy został trenerem?

3

Nie znam Xaviego prywatnie, ale bycie kapitanem zespołu jako piłkarz wymaga pewnych cech charakteru. Dlaczego mu ich zabrakło, gdy został trenerem?

0

Nie znam Xaviego prywatnie, ale bycie kapitanem zespołu jako piłkarz wymaga pewnych cech charakteru. Dlaczego mu ich zabrakło, gdy został trenerem?

1

Nie znam Xaviego prywatnie, ale bycie kapitanem zespołu jako piłkarz wymaga pewnych cech charakteru. Dlaczego mu ich zabrakło, gdy został trenerem?

0

Nie znam Xaviego prywatnie, ale bycie kapitanem zespołu jako piłkarz wymaga pewnych cech charakteru. Dlaczego mu ich zabrakło, gdy został trenerem?

1

Dzięki za wszystko, legendo!

0

@FCBGrzesiiek Można go zwolnić lub nie przedłużać kontraktu, ale na różne sposoby i sam sposób też jest ważny.

0

@fevirek92 Pomidor :P

0

Font dobrze diagnozuje, ale czy potrafi to naprawić?

0

Font dobrze diagnozuje, ale pytanie czy potrafiłby naprawić

0

Żeby Lahoz komentował sędziowanie... Fatalny to ty jesteś, następne pytanie proszę!

2

Ciekawe czy się okaże Neymarem czy jednak kimś porządniejszym.

0

Spokojnie, tryplet nam nie grozi!

0

Barca potrzebuje po prostu znaleźć jakiś pretekst czy to serio taka ważna różnica?

1

@BORO_12 a to nie wiedziałem, dzięki @

0

@BORO_12 serio dostał propozycję rezerw? Nie słyszałem.
Marzy mi się po prostu drugi Klopp (a nawet pierwszy Klopp jak już Xavi odejdzie :P ), czyli dostaje dużo czasu, a potem kiedyś tam wygrywa Ligę Mistrzów, ale dopiero po kilku latach. A w Barcelonie każdy chce sukces na wczoraj. Tak się nie da.

0

Moim zdaniem Xaviemu szło by wyraźnie lepiej, gdyby ciążyła na nim mniejsza presją i gdyby pozwolono mu na kilka lat przejściowych.

0

@Godlo sprzed 7

1

1. Akurat ja wierzę w to, że Xavi może być opcją przejściową, a nowy, lepszy trener może już być w trakcie dogrywania, tylko jednak nie zdążono go dograć na czas i dlatego nagle przedłużono z Xavim umowę.
2. Wierzę, że ludzie uczą się na błędach i następny sezon będzie lepszy od tego. Nawet jeśli nie pod względem trofeów, to pod względem stylu.

1

Xavi, ale to przede wszystkim Ty miałeś rozumieć grę! Sędzia też, ale na 2. miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?