Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak to Alemany jest bezrobotny? Myślałem, że pracuje w Aston Villa!
0
Tylko czy Alemany rozważa powrót do Laporty? :P
1
Dzięki za wszystko, mistrzu!!!
0
@Kamil689 Lewy mógł być lepszy na treningach. To, że Xavi nie chciał Lewego, to nie znaczy, że Lewy nie mógł być wciąż najmniej złą spośród wszystkich dostępnych opcji.
3
@4Fabregas4 Barcelona nie musi być za dosłownie każdego trenera najbardziej technicznym klubem świata. Też bym tak wolał, ale w obecnej sytuacji ważniejsze są dla mnie wyniki, a jeśli ktoś chce je osiągnąć w inny sposób, to proszę bardzo.
3
@RanDiFCB Może chciał za Lewego jakiś transfer, którego nie dostał, a Roque chciał jeszcze mniej niż Lewego, więc jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma.
0
@Herbert ja mam teorię spiskową, że tylko symulował żeby nie rozmawiać z Xavim na gorąco, tylko dać sobie czas do namysłu.
0
@Herbert jutro w Marce analiza moczu Laporty :P
0
@slayer tak, ale wydawało mi się, że Xavi jako piłkarz miał jakieś zdolności przywódcze, ale może się mylę
0
Nie znam Xaviego prywatnie, ale bycie kapitanem zespołu jako piłkarz wymaga pewnych cech charakteru. Dlaczego mu ich zabrakło, gdy został trenerem?
0
Nie znam Xaviego prywatnie, ale bycie kapitanem zespołu jako piłkarz wymaga pewnych cech charakteru. Dlaczego mu ich zabrakło, gdy został trenerem?
3
Nie znam Xaviego prywatnie, ale bycie kapitanem zespołu jako piłkarz wymaga pewnych cech charakteru. Dlaczego mu ich zabrakło, gdy został trenerem?
0
Nie znam Xaviego prywatnie, ale bycie kapitanem zespołu jako piłkarz wymaga pewnych cech charakteru. Dlaczego mu ich zabrakło, gdy został trenerem?
1
Nie znam Xaviego prywatnie, ale bycie kapitanem zespołu jako piłkarz wymaga pewnych cech charakteru. Dlaczego mu ich zabrakło, gdy został trenerem?
0
Nie znam Xaviego prywatnie, ale bycie kapitanem zespołu jako piłkarz wymaga pewnych cech charakteru. Dlaczego mu ich zabrakło, gdy został trenerem?
1
Dzięki za wszystko, legendo!
0
@FCBGrzesiiek Można go zwolnić lub nie przedłużać kontraktu, ale na różne sposoby i sam sposób też jest ważny.
0
@fevirek92 Pomidor :P
0
Font dobrze diagnozuje, ale czy potrafi to naprawić?
0
Font dobrze diagnozuje, ale pytanie czy potrafiłby naprawić
0
Żeby Lahoz komentował sędziowanie... Fatalny to ty jesteś, następne pytanie proszę!
2
Ciekawe czy się okaże Neymarem czy jednak kimś porządniejszym.
0
Spokojnie, tryplet nam nie grozi!
0
Barca potrzebuje po prostu znaleźć jakiś pretekst czy to serio taka ważna różnica?
1
@BORO_12 a to nie wiedziałem, dzięki @
0
@BORO_12 serio dostał propozycję rezerw? Nie słyszałem.
Marzy mi się po prostu drugi Klopp (a nawet pierwszy Klopp jak już Xavi odejdzie :P ), czyli dostaje dużo czasu, a potem kiedyś tam wygrywa Ligę Mistrzów, ale dopiero po kilku latach. A w Barcelonie każdy chce sukces na wczoraj. Tak się nie da.
0
Moim zdaniem Xaviemu szło by wyraźnie lepiej, gdyby ciążyła na nim mniejsza presją i gdyby pozwolono mu na kilka lat przejściowych.
0
@Godlo sprzed 7
1
1. Akurat ja wierzę w to, że Xavi może być opcją przejściową, a nowy, lepszy trener może już być w trakcie dogrywania, tylko jednak nie zdążono go dograć na czas i dlatego nagle przedłużono z Xavim umowę.
2. Wierzę, że ludzie uczą się na błędach i następny sezon będzie lepszy od tego. Nawet jeśli nie pod względem trofeów, to pod względem stylu.
1
Xavi, ale to przede wszystkim Ty miałeś rozumieć grę! Sędzia też, ale na 2. miejscu.