Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę, że cierpliwość do Realu się kiedyś skończy i im ta szopka wyjdzie bokiem. Nie naśladujmy ich żeby nam też nie wyszła. Tym bardziej, że według artykułu, my byśmy ponieśli większe konsekwencje niż Real. Szacun dla Flicka za jaja! Coraz słabsze wyniki sportowe, ale zachowuje się w sposób stabilny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To teraz do Strassburga! Albo do Strassburgera!
0
@Muhitos żeby sobie poradzić pomimo sędziów, o których wie każdy
0
@daniel32778 to prawda, że Real przesadza, ale to przesadna reakcja na prawdziwe zjawisko - kompetencje na opłakanym poziomie
0
@Pedri16Future kryzys kadrowy? Tylko nie rozumiem dlaczego nie biorą w takim razie zza granicy.
0
@Muhitos każdy wie, jacy są sędziowie, a Xavi został zatrudniony żeby poradzić sobie z tym problemem i sobie nie poradził.
1
@Sapos93 Ja wierzę w bezstronność. Uważam, że nie są sprzedawczykami, tylko idiotami. Mecze Realu też źle sędziują. Nie popieram nagonki telewizji Realu na sędziów, bo to pewna forma wpływu na nich (niektórym mogłoby się to skojarzyć z naszym Negreirą), jednak ta nagonka nie wzięła się znikąd.
0
@Pedri16Future Xavi marację w diagnozie sędziów, ale nie ma racji w tym, że traktuje tę sprawę jako wymówkę, pomijając fakt, że nie tylko sędziowie wpływają na mecz, lecz on też.
5
Nawet, jeśli to było w stronę sędziego, a nie do samego siebie, to czy taka głupota jest jakąś zbrodnią? W jaki sposób ten sędzia ucierpiał? No chyba, że ma ego jak Mount Everest, ale która z zasad związanych z piłką nożną reguluje karanie za urażenie ego?
3
Łał! Zremisował, to zremisował, ale jak ja go szanuję...
1
@graco14 istnieje domniemanie niewinności :P To dlaczego nagrał życzenia? Mógł się całkowicie wypiąć i nic nie robić.
3
@Pawel1985 miał zobowiązania biznesowe ustalone przed terminem jubileuszu Barcelony, więc jak poznał datę jubileuszu dużo później, to już nie miał pola manewru.
0
@PizzerMan tak samo w tym sensie, że Cię boli czy że masz tego typu pracę - jakąś własną działalność czy coś?
0
@PizzerMan coraz bliżej weekend :)
0
@PizzerMan dobrze, a Ty co robisz?
0
@K1ngKong7 to w pewnym stopniu pomoże, ale nie wiem czy całkowicie, bo być może po prostu potrzebuje zmiany otoczenia
0
@K1ngKong7 wiem, ale ciekawe czy poradzi sobie z kryzysem i wtedy będzie można machnąć ręką na chwilowy problem czy zaliczy zjazd. Ja niestety obdtawiam zjazd, sądząc po tym, jak się wypowiadał pod koniec swoich okresów w Barcelonie i Bayernie.
0
@Eric_Abidal_22 W Barcy i Bayernie wypalił się 2 razy szybciej niż w Man City. Było wiadomo, że albo sam odejdzie albo tan moment kiedyś odejdzie. Teraz Pep potrzebuje roku przerwy, a potem nowych wyzwań w nowym miejscu pracy. A może reprezentacja?
1
@PizzerMan Udało się!!! 101 goli Lewusa w LM jak 101 Dalmatyńczyków!
0
@PizzerMan czekam na hat-trick Lewego!
2
@Sinirsey masz rację chciałem napisać "cały Pique" :)
3
Wykapany Pique... Szacun!!!
1
@norbi77 ja nie rzygałem. 3 pkt to 3 pkt
1
@PizzerMan czekam aż Lewy przekroczy 100 bramek LM we wtorek jako 1. normalny piłkarz w historii :P
0
@PizzerMan dobrze, a Tobie?
0
Ludzie, jak każdy wpłaci symbolicznie 1 zł, to będzie dużo, a 1 zł nie boli!
3
Bardzo mi go szkoda :( :( :(
0
@PizzerMan równie dobrze może grać tyle, co Penia przy Ter Stegenie i stanowić jedynie zabezpieczenie w razie kontuzji.
0
@PizzerMan Jak myślisz? Kiedy zadebiutuje Szczęsny?