Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 tak było. A grali z Levante
0
@Darek_Maruszczak OK, dzięki
6
Valverde w swoim ostatnim sezonie miał 37 meczów ligowych bez porażki (a potem przegrał 5:4, bo bartek kazał mu grać krótko wcześniej bezsensowny mecz towarzyski, a Messi potem nie dał rady uratować wyniku), ale nie wiem czy tu mowa o samych meczach ligowych czy o wszystkich.
0
Akurat w tym przypadku La Liga nie zrobiła niczego nadzwyczajnego ani złego, bo nie było żadnej siły wyższej, tylko po prostu Real kombinuje.
0
@axegrinder Laporta jest bez porównania lepszy od bartka, bo nie da się być gorszym, ale to wcale nie oznacza, że nie kręci żadnych machlojek. To niestety nie jest takie czarno-białe.
8
Kluczowa informacja - kiedy Wojtek miał te problemy?
0
Lapcio, wierzymy w Ciebie!!!
0
Myślę, że koniec końców zostanie na kilka lat, tylko po prostu na własnych warunkach.
0
@Pawlak1992 a ten w prawym dolnym rogu to Stanowski? :P :P :P
0
@barcek1234 z powodu sędziów La Liga traci mniej pieniędzy niż z powodu piractwa, a pieniądze są jak najbardziej realnym problemem.
1
@bartoszek Posterunkowy z Rodziny Zastępczej już jedzie na sygnale mu wlepić! :P
0
@Lisek wiadomo, że tak, ale przy okazji reprezentacja też cierpi, więc można by to wziąć pod uwagę, ale po co...
1
@tomcias10 celowo tego nie rozróżniam, bo wydaje mi się, że styl gry wynika z osobowości. Jak ktoś się lubi bawić, to i w piłce i poza piłką. Taka zabawa jest bardzo spektakularna, ale trwa zbyt krótko. Chociaż z drugiej strony, możliwe, że jakby niektórzy piłkarze mieli do wyboru profesjonalnie albo wcale, to wybraliby wcale i by było jeszcze gorzej.
0
@vangoor Wyobraziłem sobie jak Neymar zostaje trenerem i taktykę na jakiś mecz finałowy opiera o stanie na piłce :P
3
@Sulimo Takich jak Neymar NA SZCZĘŚCIE jest coraz mniej, bo do większości dotarło, że SAMI zabijają sobie karierę imprezami i brakiem profesjonalizmu. Oby Yamal nie poszedł w ślady Neymara lub Ronaldinho, tylko Lewandowskiego lub Cristiano Ronaldo. Wiem, że piszę nie do końca na temat, ale jak Neymar płacze o jakąś głupią sztuczkę, podczas gdy na jego karierę większy wpływ od tej sztuczki miały imprezy, to mi się śmiać chce. Najlepiej się skupiać na głupotach, a robić to ni ma komu...
43
A w Polsce nawet przedszkolaki wiedzą, że tak nie można, bo się jajo zrobi!
0
@secret_fcb dzięki!
0
@KondiCules wydaje mi się, że leniem trochę też, ale do tego pechowym - to się nie wyklucza
10
Bardzo mi go szkoda. Kibicuję mu żeby się odbudował!
0
Mnie bardziej ciekawi ten obok - czy to filtr nałożony na zdjęcie czy jakaś choroba genetyczna, a jeśli choroba, to jaka.
0
Wniosek nr 6: Barcelony jednak wciąż dotyczy zasada 1:1 :P
3
Skoro to rezerwowy, a nie filar zespołu, to może nie wpuścił tych goli specjalnie? A jeśli nie, to wolno mu kibicować komu chce. Czy jego umowa lub jakieś wewnętrzne regulaminy Getafe tego zabraniają?
0
Ale w koło jest wesoooooooooooło!!! :P
10
"dyrektorem w Grant Thornton jest szwagier Alejandro Echevarii, który z kolei jest (byłym) szwagrem Joana Laporty" - szwagierski hat-trick!
0
"ale jednocześnie pogorszyły się inne sprawy, takie jak przedłużenie kontraktu Leo Messiego" - Nieprawda. Zarówno Messi, jak i Laporta są ofiarami Bartomeu i Tebasa.
4
Niepotrzebnie się rozprasza od Barcelony
1
@Marusek Bardzo dobrze, że oszczędzają Lewego! Ostatnio miał pewne dolegliwości z Litwą. Poza tym, mimo, że jest dobry, ma już swoje lata.
0
Czy on sugeruje, że Fati się obija?
0
Nasz człowiek zachował się w interesie Barcy! Dzięki, stary!
0
Przecież akurat w tym przypadku Barca i Osasuna miały wspólny interes i współpracowały, więc o co chodzi?