0

@Tomek54321 tak było. A grali z Levante

0

@Darek_Maruszczak OK, dzięki

6

Valverde w swoim ostatnim sezonie miał 37 meczów ligowych bez porażki (a potem przegrał 5:4, bo bartek kazał mu grać krótko wcześniej bezsensowny mecz towarzyski, a Messi potem nie dał rady uratować wyniku), ale nie wiem czy tu mowa o samych meczach ligowych czy o wszystkich.

0

Akurat w tym przypadku La Liga nie zrobiła niczego nadzwyczajnego ani złego, bo nie było żadnej siły wyższej, tylko po prostu Real kombinuje.

0

@axegrinder Laporta jest bez porównania lepszy od bartka, bo nie da się być gorszym, ale to wcale nie oznacza, że nie kręci żadnych machlojek. To niestety nie jest takie czarno-białe.

8

Kluczowa informacja - kiedy Wojtek miał te problemy?

0

Lapcio, wierzymy w Ciebie!!!

0

Myślę, że koniec końców zostanie na kilka lat, tylko po prostu na własnych warunkach.

0

@Pawlak1992 a ten w prawym dolnym rogu to Stanowski? :P :P :P

0

@barcek1234 z powodu sędziów La Liga traci mniej pieniędzy niż z powodu piractwa, a pieniądze są jak najbardziej realnym problemem.

1

@bartoszek Posterunkowy z Rodziny Zastępczej już jedzie na sygnale mu wlepić! :P

0

@Lisek wiadomo, że tak, ale przy okazji reprezentacja też cierpi, więc można by to wziąć pod uwagę, ale po co...

1

@tomcias10 celowo tego nie rozróżniam, bo wydaje mi się, że styl gry wynika z osobowości. Jak ktoś się lubi bawić, to i w piłce i poza piłką. Taka zabawa jest bardzo spektakularna, ale trwa zbyt krótko. Chociaż z drugiej strony, możliwe, że jakby niektórzy piłkarze mieli do wyboru profesjonalnie albo wcale, to wybraliby wcale i by było jeszcze gorzej.

0

@vangoor Wyobraziłem sobie jak Neymar zostaje trenerem i taktykę na jakiś mecz finałowy opiera o stanie na piłce :P

3

@Sulimo Takich jak Neymar NA SZCZĘŚCIE jest coraz mniej, bo do większości dotarło, że SAMI zabijają sobie karierę imprezami i brakiem profesjonalizmu. Oby Yamal nie poszedł w ślady Neymara lub Ronaldinho, tylko Lewandowskiego lub Cristiano Ronaldo. Wiem, że piszę nie do końca na temat, ale jak Neymar płacze o jakąś głupią sztuczkę, podczas gdy na jego karierę większy wpływ od tej sztuczki miały imprezy, to mi się śmiać chce. Najlepiej się skupiać na głupotach, a robić to ni ma komu...

43

A w Polsce nawet przedszkolaki wiedzą, że tak nie można, bo się jajo zrobi!

0

@secret_fcb dzięki!

0

@KondiCules wydaje mi się, że leniem trochę też, ale do tego pechowym - to się nie wyklucza

10

Bardzo mi go szkoda. Kibicuję mu żeby się odbudował!

0

Mnie bardziej ciekawi ten obok - czy to filtr nałożony na zdjęcie czy jakaś choroba genetyczna, a jeśli choroba, to jaka.

0

Wniosek nr 6: Barcelony jednak wciąż dotyczy zasada 1:1 :P

3

Skoro to rezerwowy, a nie filar zespołu, to może nie wpuścił tych goli specjalnie? A jeśli nie, to wolno mu kibicować komu chce. Czy jego umowa lub jakieś wewnętrzne regulaminy Getafe tego zabraniają?

0

Ale w koło jest wesoooooooooooło!!! :P

10

"dyrektorem w Grant Thornton jest szwagier Alejandro Echevarii, który z kolei jest (byłym) szwagrem Joana Laporty" - szwagierski hat-trick!

0

"ale jednocześnie pogorszyły się inne sprawy, takie jak przedłużenie kontraktu Leo Messiego" - Nieprawda. Zarówno Messi, jak i Laporta są ofiarami Bartomeu i Tebasa.

4

Niepotrzebnie się rozprasza od Barcelony

1

@Marusek Bardzo dobrze, że oszczędzają Lewego! Ostatnio miał pewne dolegliwości z Litwą. Poza tym, mimo, że jest dobry, ma już swoje lata.

0

Czy on sugeruje, że Fati się obija?

0

Nasz człowiek zachował się w interesie Barcy! Dzięki, stary!

0

Przecież akurat w tym przypadku Barca i Osasuna miały wspólny interes i współpracowały, więc o co chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?