Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@allien18 ma, bo Sevilla się czepiała Negreiry, ale czy to wystarczający powód i czy tak wolno?
1
@barcanawieki Blitzkrieg :P
0
A to tai wolno? Ciekawe co na to Tebas
0
Ucierpiała zarówno Barca, jak i Real? To kto kupił sędziów? Espanyol?
0
Aha, czyli to sam Flick zamknął Penię w kiblu :P
0
@esem91 to chcesz go spacyfikować? :P
1
Stan umysłu Tebasa to sprawa, którą widział tylko Tebas.
1
@PizzerMan mam nadzieję, że będzie bronił w pucharze aż do końca i zdobędzie to trofeum :D
0
@PizzerMan Kiedy następny mecz Szczęsnego?
0
A kto płaci za bilety? Może akurat w tym meczu płacili nie Barcy, ale długoterminowo...
12
Grunt, że zarejestrowany! :P
0
@dawidlampa a może to chwilowy kryzys i Flick, dobrze znający Lewego, jeszcze coś tam z niego wyciśnie np. w marcu?
0
@piotr2006 a może on sprzedał miejsca na Montjuic? :P
0
@Herbert a powinno!
0
Dobrze, że nie zrobił tego jako prezydent Barcelony, a reszta mnie nie obchodzi.
0
Super, że zgodzili się na zdjęcia, ale po co to zasłanianie?
15
Hurra! Hiszpańska afera bez Barcelony! No chyba, że to Negreira dawał te kartki :P
0
A myślałem, że już się spakował i ucieka z klubu :P
0
Sędzia sędzią. Dobrze, że przynajmniej prezes naszego klubu nie jest kontrowersyjny! A nie, czekaj... :P :P :P
15
Niby głupoty, ale cudownie jest zobaczyć 2 Polaków w Barcelonie i nawet taka okazja ku temu jest dobra! :D
1
A zarejestrują go?
0
@basuza 1. chodziło mi o to czy te kluby mogą wpłynąć na decyzję sądu, a wydaje mi się, że nie mogą, a Ty piszesz o sytuacji już po zmianie wyroku. Przeskoczyłeś kluczowy element.
2. Miałbyś rację, gdyby Barca wystawiła niezarejestrowanego zawodnika. Już raz tak kiedyś zrobili w Pucharze Króla i mieli farta, bo sprawa się przedawniła, zanim przeciwnik ją zauważył. Natomiast jeśli Barca ma pozwolenie od sądu, to jest czysta. Jeśli sąd się pomyli, to sąd będzie mieć problemy. (Nie wiem od kogo. Od UEFY? Pewnie jest to jakoś uregulowane.) Ale nie Barca.
0
@Lokusekpl może i racja
1
La Liga i RFEF mogą się odwoływać, ale czy pojedyncze kluby mogą cokolwiek?
0
Real Madryt TV nie lubi Tebasa 100 razy bardziej niż Laporty
1
@zazaraza i wtedy Guardiola zrzekł się pensji :P :P :P
0
@PizzerMan co sądzisz o Sandro Rossellu?
0
@zazaraza a jak go zgasił, bo już nie pamiętam?
0
@zazaraza ale z Neymara go chyba w końcu uniewinnili, co nie? A to, że się stawiał Pepowi, nie wiem czy mi się podoba.
0
@zazaraza wiem, że konkurencja mu podnosi ocenę, ale chodzi mi o uczciwie spojrzenie bez tego aspektu.