0

Plany Flicka na przerwę świąteczną - ubieranie choinki, kupowanie prezentów, gotowanie barszczu, sprzątanie mieszkania... :P

0

@galix22 Świetnie, że za Flicka zespół wziął się w garść i jestem za kontynuacją tej tendencji, ale bez przesady - trochę przerwy też musi być.

0

Dani na Danię :)

2

O! Czyli nawet Real głosował na Yamala!

0

Bardzo ładnie ujęte, dzięki za ten artykuł! :)

4

@haunter21 a nie wystarczy, że są z tego samego miasta?

1

Polecenie Flicka: laga na Robercika!

1

Widzę na zdjęciach, że Rodri i Aitana dostali po piłce, a Lamine Yamal dostał gofra :P Ciekawe czy uda mu się go zjeść w tajemnicy przed Herr Flickiem...

0

Bardzo ładnie rozpisane, dziękuję! :D

1

@PizzerMan no i doczekaliśmy się pogromu! ;)

0

@PizzerMan ciekawe czy za Flicka wróci spuszczanie Realowi łomotu takie jak za złotego pokolenia La Masii.

0

@michalgajdek Dziękuję za zmianę koncepcji, a timingiem nie ma co się przejmować. Wiadomo, że każdy jest tylko człowiekiem, a na coś dobrego warto poczekać. Dobrze, że znów stawiacie na jakość! :) Na YouTube też Was chętnie słucham, ale nie jestem w stanie regularnie i też nie wszędzie sobie mogę puścić, dlatego artykuły są przystępniejsze.

3

Poprzednio skrytykowałem, to teraz pochwalę - bardzo dziękuję, że Redakcja wróciła do rozpisywania wniosków w dłuższej formie niż same hasła!

1

Wolałem jak normalnie pisaliście zamiast chodzić na łatwiznę.

0

Flick chce powtórzyć 8:2 z Bayernem!

2

Ta nagroda może i jest mało ważna w porównaniu z LM i MŚ, ale dobrze smakuje, bo pochodzi z rąk Madrytu!

0

Jako kibic Barcelony chciałbym żeby Yamal grał w Hiszpanii tylko w ważnych meczach i zdobywał trofea bez obciążenia fizycznego, jednak tak się nie da. Natomiast patrząc obiektywnie, nie ma sensu wyliczać konkretnego wyniku, bo nawet jak wyjdzie ponad 20%, czyli wyraźnie więcej, to i tak w kadrze gra wyraźnie mniej niż w klubie. Autor skupia się na tym, że ponad 20% to dużo. W takim razie jak określić prawie 80%? Flick akurat jest mądrzejszy, ale Xavi bardzo źle zarządzał czasem młodych i teraz co - tylko de la Fuente winny, a Xavi nie?

0

Panie Trenerze, czekamy!!!

0

Jak zobaczyłem to zdjęcie, parsknąłem śmiechem :P

0

@MaroBrd @waletpl Ok, dzięki. Myślałem, że trzyma się klubu, a nie kasy.

0

To najpierw zahacza się pazurami i zębami, aby nie zostać wypchniętym z klubu, a teraz nie przedłuża kontraktu?

18

Niby tylko 2 i to blisko emerytury, ale i tak spełnienie marzeń i nie mogę w to uwierzyć!!!

0

Spokrewniony z Isaakiem Cuenką?

0

@JarekS nie wiem jaki ma charakter Cortes, bo pierwsze o nim słyszę, ale jak ktoś jest taki jak Neymar, Dembele lub nasz Pan Dyrektor Deco, to mnie też to wkurza. (Wiem, że akurat wymieniłem trzech nie-wychowanków, bardziej mi zależało na jaskrawości przykładu.)

0

@JarekS dzięki za wyjaśnienie, bo wcześniej nie zwracałem na niego uwagi, ale kibicuję każdemu wychowankowi.

5

@JarekS w jaki sposób Xavi go zniszczył?

0

@swiergol2 nie pod siebie, bo niektóre tematy da się obiektywnie zaklasyfikować jako ważne lub nieważne

0

@dawidlampa problem w tym, że jak materiał źródłowy jest niegodny uwagi, to tłumaczenie również nie, nawet jeśli idealne, więc mogłeś zamiast tego napisać jakiś bardziej wartościowy artykuł.

0

Dzięki za to wyjaśnienie!

0

Śmieszne wybraliście zdjęcie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?