Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Plany Flicka na przerwę świąteczną - ubieranie choinki, kupowanie prezentów, gotowanie barszczu, sprzątanie mieszkania... :P
0
@galix22 Świetnie, że za Flicka zespół wziął się w garść i jestem za kontynuacją tej tendencji, ale bez przesady - trochę przerwy też musi być.
0
Dani na Danię :)
2
O! Czyli nawet Real głosował na Yamala!
0
Bardzo ładnie ujęte, dzięki za ten artykuł! :)
4
@haunter21 a nie wystarczy, że są z tego samego miasta?
1
Polecenie Flicka: laga na Robercika!
1
Widzę na zdjęciach, że Rodri i Aitana dostali po piłce, a Lamine Yamal dostał gofra :P Ciekawe czy uda mu się go zjeść w tajemnicy przed Herr Flickiem...
0
Bardzo ładnie rozpisane, dziękuję! :D
1
@PizzerMan no i doczekaliśmy się pogromu! ;)
0
@PizzerMan ciekawe czy za Flicka wróci spuszczanie Realowi łomotu takie jak za złotego pokolenia La Masii.
0
@michalgajdek Dziękuję za zmianę koncepcji, a timingiem nie ma co się przejmować. Wiadomo, że każdy jest tylko człowiekiem, a na coś dobrego warto poczekać. Dobrze, że znów stawiacie na jakość! :) Na YouTube też Was chętnie słucham, ale nie jestem w stanie regularnie i też nie wszędzie sobie mogę puścić, dlatego artykuły są przystępniejsze.
3
Poprzednio skrytykowałem, to teraz pochwalę - bardzo dziękuję, że Redakcja wróciła do rozpisywania wniosków w dłuższej formie niż same hasła!
1
Wolałem jak normalnie pisaliście zamiast chodzić na łatwiznę.
0
Flick chce powtórzyć 8:2 z Bayernem!
2
Ta nagroda może i jest mało ważna w porównaniu z LM i MŚ, ale dobrze smakuje, bo pochodzi z rąk Madrytu!
0
Jako kibic Barcelony chciałbym żeby Yamal grał w Hiszpanii tylko w ważnych meczach i zdobywał trofea bez obciążenia fizycznego, jednak tak się nie da. Natomiast patrząc obiektywnie, nie ma sensu wyliczać konkretnego wyniku, bo nawet jak wyjdzie ponad 20%, czyli wyraźnie więcej, to i tak w kadrze gra wyraźnie mniej niż w klubie. Autor skupia się na tym, że ponad 20% to dużo. W takim razie jak określić prawie 80%? Flick akurat jest mądrzejszy, ale Xavi bardzo źle zarządzał czasem młodych i teraz co - tylko de la Fuente winny, a Xavi nie?
0
Panie Trenerze, czekamy!!!
0
Jak zobaczyłem to zdjęcie, parsknąłem śmiechem :P
0
@MaroBrd @waletpl Ok, dzięki. Myślałem, że trzyma się klubu, a nie kasy.
0
To najpierw zahacza się pazurami i zębami, aby nie zostać wypchniętym z klubu, a teraz nie przedłuża kontraktu?
18
Niby tylko 2 i to blisko emerytury, ale i tak spełnienie marzeń i nie mogę w to uwierzyć!!!
0
Spokrewniony z Isaakiem Cuenką?
0
@JarekS nie wiem jaki ma charakter Cortes, bo pierwsze o nim słyszę, ale jak ktoś jest taki jak Neymar, Dembele lub nasz Pan Dyrektor Deco, to mnie też to wkurza. (Wiem, że akurat wymieniłem trzech nie-wychowanków, bardziej mi zależało na jaskrawości przykładu.)
0
@JarekS dzięki za wyjaśnienie, bo wcześniej nie zwracałem na niego uwagi, ale kibicuję każdemu wychowankowi.
5
@JarekS w jaki sposób Xavi go zniszczył?
0
@swiergol2 nie pod siebie, bo niektóre tematy da się obiektywnie zaklasyfikować jako ważne lub nieważne
0
@dawidlampa problem w tym, że jak materiał źródłowy jest niegodny uwagi, to tłumaczenie również nie, nawet jeśli idealne, więc mogłeś zamiast tego napisać jakiś bardziej wartościowy artykuł.
0
Dzięki za to wyjaśnienie!
0
Śmieszne wybraliście zdjęcie :P