0

Co wiemy na temat sędziego meczu Barcelony z Osasuną? Że jest niewidomy od urodzenia i La Liga go zatrudniła, aby otrzymać dofinansowanie na niepełnosprawnego z Unii :P

1

Yamala nie ma może dlatego, że będzie grał dla Hiszpanii :P

1

Szkoda, że to Rubiales wylatuje, a nie Tebas

1

@michasfcb89 bo co by o tym nie mówić, nie miało to podtekstu seksualnego

0

@blakkudium bardziej mam nadzieję na trzecie i czwarte odejście Alemany'ego.

0

@blakkudium Nie wiem czy jest sens spekulować o Carro, bo to może być wróżenie z fusów, ale możliwe, że w obecnej sytuacji Barca też wycofa się z Superligi.

0

@JarekS OK, z takimi stwierdzeniami jestem w stanie się zgodzić. Tylko ja piszę o całokształcie, a nie o samych transferach, a całokształt jest taki, że jak mam do wyboru gorsze transfery i brak doświadczenia, to jednak jestem w stanie poświęcić te transfery. Barca jest w takiej sytuacji, że wciąż bardziej potrzebuje ogarniania finansów niż kupowania kogoś, nawet jeśli przydałyby się obie te kwestie. Płakałbym za Alemanym tak czy siak, ale znacznie mniej, gdyby alternatywą był (i czy tu mam duże wymagania?)... inny dyrektor sportowy, a nie były piłkarz! Powiedz mi- Barca ma w tej chwili kogoś ogarniętego do zarządzania finansami? Czy od września czasem nie zaczną zaniedbywać tego obszaru?

1

@Karol504 popieram

0

@JarekS "Alemany chciał mieć władzę totalną przy transferach Barcelony. (...) sposób narzucania swojej wizji budowania drużyny był szkodliwy dla Barcelony."- A ja mam wrażenie, że on tam był jedyną kompetentną osobą i skoro tak, to niech się właśnie rządzi. Wiadomo, że ogółem rządzenie się to zła cecha, ale w obecnej sytuacji przynosi znacznie więcej dobrego niż złego. Tym bardziej, że alternatywą jest człowiek bez doświadczenia. Jakby mi nowy pracownik kazał się pozbyć jednego z najlepszych pracowników, to bym mu kazał spier... Jednak dobry ziomek Laporta nie zrobi krzywdy swojemu kolesiowi. Zapowiada się Abidal 2.0. Nie mówię, że Alemany to kryształ, ale już 100 razy wolę pracować z kimś trudnym, kto mnie ciągnie w dobrą stronę niż z ziomkiem bez kompetencji. Odejście Alemanyego to dla mnie podobna strata, co odejście Messiego, odliczając fakt, że Messi pracował w Barcy znacznie dłużej- chodzi mi o same kompetencje. Autorytaryzm jest niebezpieczny, ale wcale nie musi być zawsze zły!

5

Czy Laportę do reszty... już nie powiem co...?

2

Xaviuchna, DZIĘ-KU-JE-MY!!!

1

@D0mxnxk Taki zblazowany: Elo mordo, pocałuj mnie w...! :D :P

0

@catalanian09 w takiej cenie biletu na pewno nie :P

2

Dzisiejsze atrakcje:
-wojna z Dembele,
-powrót Neymara i Messiego,
-reaktywacja Superligi,
-5 nowych dźwigni, z czego 4 zablokowane przez Tebasa,
-cofnięcie kredytu przez Goldman Sachs,
-brak możliwości rejestracji piłkarzy,
-odejście Alemany'ego,
-na koniec tajemnicza niespodzianka jako truskawka na torcie

0

@JarekS piszesz sensownie i natrafiłem na komentarze, że możliwe, że ten artykuł to tylko plotka i w końcu nie wiem jak jest. W kontekście info o badaniach medycznych to może jednak plotka. Jednak jeśli to nie plotka, to jest to gierka przeciw Dembele i jego agentowi, a nie PSG i co Barcelonę obchodzi, że PSG to nie obchodzi?
A co do tego, że Barca chce czegoś, co jej się nie należy według umowy, to właśnie wszystko rozbija się o to, że ich zdaniem to Dembele złamał umowę, więc Barcelona ma prawo nie tyle też ją złamać, co zastosować odpowiednie kroki w ramach reakcji.

2

@JarekS wydaje mi się, że to element gry, aby otrzymać jak największy % z klauzuli- jeśli ty nie ustąpisz nam w jednej sprawie, to my ci na maxa utrudnimy drugą.

3

Kopa na drogę!!!

0

Dembélé chce odejść do PSG, ale chciałby, aby kluby doszły do porozumienia zamiast wpłacania klauzuli.- Czyli jego zdaniem Barca ma go oddać za darmo? Bo nie rozumiem...

0

Kopa na drogę!!!

0

@karolszymek Mi też! Poproszę!

2

Nagle pokochałem szejków

0

@cules100pro Nie mówię, że jakość i zarobki były na odpowiednim poziomie, tylko że trzeba lepiej traktować swoje gwiazdy

6

Potraktowany gorzej niż Messi

9

Pytanie czy Font potrafi tylko krytykować czy potrafiłby również rządzić. Nie ma znaczenia czy ma rację czy nie, dopóki nie udowodni, że sam potrafiłby lepiej, a nie wiadomo czy by potrafiłby, bo mniejszej doświadczenie niż Laporta.

0

@kanver_ No ten przypadek akurat by nie był kontrowersyjny, ale mówię o całej historii wyborów

0

Wątpię żeby Messi ją dostał, bo wkurzył Paryżan i już go nie lubią, a wiadomo, że ta nagroda nigdy nie miała nic wspólnego z obiektywnością.

6

A może zaprosić Inter Miami?

1

Jedyny sukces w tym sezonie! Gratuluję!!!

0

To zróbmy Superligę tylko pomiędzy Barcą a Realem :P 1 mecz w sezonie i tyle :P

1

@Pawlak1992 prestiż prestiżem, ale poza tym tamto miasto to jego dom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?