0

@panczo No tak, to prawda. Wizerunkowo potrafią cierpieć nawet niewinni, a co dopiero Tebas...

0

@panczo Oczywiście, że tak, ale widzę, że Ty na to patrzysz pod kątem jak powinno być, a ja się po prostu zastanawiam czy zostanie za to ukarany czy nie. To nie powinny być 2 różne rzeczy, ale niestety są. Tak samo Barcelona- nie powinna wpływać na Negreirę, ale skoro hiszpańskie prawo jest jakie jest, to powinno się konsekwentnie obyć bez kary. Natomiast co do Tebasa jeszcze nie wiadomo jak jest i się okaże za kilka-kilkanaście dni.

0

@David_Martin 1. Działania Barcelony były legalne tylko do 2010, a potem prawo się zmieniło, a oni ostatnią płatność wykonali kilka lat później. Natomiast w przypadku Tebasa nie wiadomo.

0

@panczo Nie wiadomo, bo to, że to nieetyczne, to niestety nie znaczy, że nielegalne.

1

@Hawajczyk chciałbym gdzieś kiedyś zobaczyć tego bramkarza! :)

0

@Hawajczyk Guardiola serio tak kiedyś zrobił?

8

I wtedy ja mu mówię: A może byś tak przesunął Erica Garcíę na pozycję defensywnego pomocnika?

3

Myślałem, że chodzi o FcBarca.com :P

0

Wielkie rzeczy... Póki nikt niczego nie zastrzegł, jednym określeniem można nazywać starcia różnych drużyn i tak samo- to samo starcie różnymi określeniami. I tyle.

1

Ech, ta superligowa przyjaźń...

0

@MOLESTA Dzięki, ale tam nie ma żadnych konkretów, a jak wpisałem w przeglądarkę barcelona "cadena cope", to nic sensownego nie wyskoczyło

0

@MOLESTA o co chodziło?

3

W pierwszej kolejności Powinniśmy sprzedać Umtitiego, tylko to nie takie proste

0

@mleczkoo tylko, że wydaje mi się, że sama próba ze strony Barcy i tak stanowi naruszenie prawa bez względu na to czy skuteczny czy nie

5

Solo na gołe klaty!

0

@zibiku nie mówię, że to całkowicie zła decyzja, tylko że Gavi powinien mieć priorytet, a potem można kupić Martineza, ale dopiero potem.

1

@zibiku nie same pozytywy, bo teraz skomplikowali sobie rejestrację Gaviego jeszcze bardziej, jeśli nie sprzedadzą nikogo z pozycji Martineza, a jeśli sprzedadzą Christensena, to sobie sportowo zaszkodzą. Brak kosztów transferu nie rozwiązuje problemów z rejestracją. A jeśli chodzi o zastępowanie dobrych zawodników gorszymi (Martinez za Christensena) w celu zarobku, to mija się to z celem istnienia klubu.

0

Mają problem z rejestracją Gaviego, a pozyskują nowych? Co prawda za darmo, ale problemów z rejestracją to nie rozwiązuje.

0

@kejdzi Żeby się nie doczepili zaraz do kolegi Rubialesa- Pique...

0

@kynio302 Dziękuję za miłe słowa :)

0

Szum medialny dla odwrócenia uwagi od Negreiry

3

Brakuje w ankiecie opcji: Za żadną

0

Wreszcie jakiś rozsądny głos na temat Fatiego!

2

@scorpion93 Pod kątem sportowym w obecnej sytuacji nawet by było lepiej nie grać w LM, bo skoro i tak zaraz odpadniemy, to lepiej skupmy się bardziej na lidze i miejmy dodatkową motywację, że skoro nie wygramy LM, to tym bardziej musimy wygrać ligę. Jednak to nie o to tutaj chodzi! Nawet 3 mecze w fazie grupowej są nam potrzebne ze względu na pieniądze. Tym bardziej w czasach kryzysu.

4

Czy DASNIL też weźmie udział w konkursie? :P

8

Świetny pomysł!

5

Masz tu kasę za jutrzejszy mecz, ale zaksięgujemy, że dostałeś kanapkę z szynką i długopis z laserkiem!

0

@donleoJR jeszcze mu będzie trwało wypożyczenie? Kiedy się kończy?

0

"Marokańczyk jest jedynym wypożyczonym piłkarzem, który wchodzi w plany Xaviego na następny sezon."- A Nico?

41

Bardziej zasadne pytanie dotyczy sensu zakupu, nie sprzedaży Griezmanna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?