Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@panczo No tak, to prawda. Wizerunkowo potrafią cierpieć nawet niewinni, a co dopiero Tebas...
0
@panczo Oczywiście, że tak, ale widzę, że Ty na to patrzysz pod kątem jak powinno być, a ja się po prostu zastanawiam czy zostanie za to ukarany czy nie. To nie powinny być 2 różne rzeczy, ale niestety są. Tak samo Barcelona- nie powinna wpływać na Negreirę, ale skoro hiszpańskie prawo jest jakie jest, to powinno się konsekwentnie obyć bez kary. Natomiast co do Tebasa jeszcze nie wiadomo jak jest i się okaże za kilka-kilkanaście dni.
0
@David_Martin 1. Działania Barcelony były legalne tylko do 2010, a potem prawo się zmieniło, a oni ostatnią płatność wykonali kilka lat później. Natomiast w przypadku Tebasa nie wiadomo.
0
@panczo Nie wiadomo, bo to, że to nieetyczne, to niestety nie znaczy, że nielegalne.
1
@Hawajczyk chciałbym gdzieś kiedyś zobaczyć tego bramkarza! :)
0
@Hawajczyk Guardiola serio tak kiedyś zrobił?
8
I wtedy ja mu mówię: A może byś tak przesunął Erica Garcíę na pozycję defensywnego pomocnika?
3
Myślałem, że chodzi o FcBarca.com :P
0
Wielkie rzeczy... Póki nikt niczego nie zastrzegł, jednym określeniem można nazywać starcia różnych drużyn i tak samo- to samo starcie różnymi określeniami. I tyle.
1
Ech, ta superligowa przyjaźń...
0
@MOLESTA Dzięki, ale tam nie ma żadnych konkretów, a jak wpisałem w przeglądarkę barcelona "cadena cope", to nic sensownego nie wyskoczyło
0
@MOLESTA o co chodziło?
3
W pierwszej kolejności Powinniśmy sprzedać Umtitiego, tylko to nie takie proste
0
@mleczkoo tylko, że wydaje mi się, że sama próba ze strony Barcy i tak stanowi naruszenie prawa bez względu na to czy skuteczny czy nie
5
Solo na gołe klaty!
0
@zibiku nie mówię, że to całkowicie zła decyzja, tylko że Gavi powinien mieć priorytet, a potem można kupić Martineza, ale dopiero potem.
1
@zibiku nie same pozytywy, bo teraz skomplikowali sobie rejestrację Gaviego jeszcze bardziej, jeśli nie sprzedadzą nikogo z pozycji Martineza, a jeśli sprzedadzą Christensena, to sobie sportowo zaszkodzą. Brak kosztów transferu nie rozwiązuje problemów z rejestracją. A jeśli chodzi o zastępowanie dobrych zawodników gorszymi (Martinez za Christensena) w celu zarobku, to mija się to z celem istnienia klubu.
0
Mają problem z rejestracją Gaviego, a pozyskują nowych? Co prawda za darmo, ale problemów z rejestracją to nie rozwiązuje.
0
@kejdzi Żeby się nie doczepili zaraz do kolegi Rubialesa- Pique...
0
@kynio302 Dziękuję za miłe słowa :)
0
Szum medialny dla odwrócenia uwagi od Negreiry
3
Brakuje w ankiecie opcji: Za żadną
0
Wreszcie jakiś rozsądny głos na temat Fatiego!
2
@scorpion93 Pod kątem sportowym w obecnej sytuacji nawet by było lepiej nie grać w LM, bo skoro i tak zaraz odpadniemy, to lepiej skupmy się bardziej na lidze i miejmy dodatkową motywację, że skoro nie wygramy LM, to tym bardziej musimy wygrać ligę. Jednak to nie o to tutaj chodzi! Nawet 3 mecze w fazie grupowej są nam potrzebne ze względu na pieniądze. Tym bardziej w czasach kryzysu.
4
Czy DASNIL też weźmie udział w konkursie? :P
8
Świetny pomysł!
5
Masz tu kasę za jutrzejszy mecz, ale zaksięgujemy, że dostałeś kanapkę z szynką i długopis z laserkiem!
0
@donleoJR jeszcze mu będzie trwało wypożyczenie? Kiedy się kończy?
0
"Marokańczyk jest jedynym wypożyczonym piłkarzem, który wchodzi w plany Xaviego na następny sezon."- A Nico?
41
Bardziej zasadne pytanie dotyczy sensu zakupu, nie sprzedaży Griezmanna.