Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aneurysm OK, dzięki. Nigdy nie rozumiałem o co chodzi w zawieraniu w umowie takiej opcji, bo wydaje mi się, że zawsze jest opcja podpisania drugiej umowy i to zbyt oczywiste, aby o tym wspominać, ale faktycznie prowizja to ważna sprawa.
0
Czym się różni podpisanie kontraktu z opcją przedłużenia od podpisania 2 oddzielnych kontraktów jeden po drugim?
6
Droga Redakcjo, pod tym najprawdopodobniej ostatnim dzisiejszym artykułem chciałbym serdecznie podziękować za brak primaaprilisowych żartów na temat Messiego przez cały dzień :D
0
@franegpro Super, dzięki!!!
0
"Rezerwy Barcelony już przed dzisiejszym meczem miały zapewnioną grę w fazie playoff o awans do LaLiga2. "-
A nie Primera RFEF? Jak to będzie z tą nową ligą? Czy to jest to samo?
0
Mógł. Np. rok temu. Wtedy użerałby się z Bartkiem dłużej.
1
4 lata temu był podobny artykuł :P
0
Czy remontada to dosłownie każde odrobienie złego wyniku? Moim zdaniem tylko to spektakularne. Nie wiem na którym golu jest granica, pewnie jest płynna lub nie ma jej wcale, ale dla mnie przekształcenie 0:1 na 2:1 (jeden z przykładów w artykule) jest zbyt mało efektowne jak na remontadę. Nie trzeba przegrywać od razu 0:4 jak z PSG, ale też nie 0:1... Bez przesady...
0
Kodeks i etyka pracy zabraniają tego każdemu pracownikowi każdej firmy
0
Czyli cała trójka podchodzi do większości spraw w miarę podobnie.
0
@Vaven Dziękuję
0
@Vaven Mógłbyś podać źródło? Bo mi Transfermarkt mówi, że Messi jest pierwszy:
https://www.transfermarkt.pl/copa-del-rey/ewigetorschuetzenliste/pokalwettbewerb/CDR
0
Szkoda, że nie miał okazji wcześniej, bo zawsze wchodzi na ostatnie pół minuty...
0
Dlaczego to ważne, że proces wyborczy już się zaczął?
0
Czyli bardzo dobrze, że przegrali! :P
0
@BaroPodertos Dobrze, dziękuję
0
1. Ciekawe kto w takim razie ma się dogadać z Messim i kiedy będzie miał na to czas...
2. Poprzednio w Polsce najostrzejszy lockdown zaczął się właśnie w marcu. Nie wiem jak w Hiszpanii...
0
@Comentateiro Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi :P :P :P
0
Redakcjo, dlaczego nie można napisać piłkarzom, że grali 120 minut? Dlaczego sugerować się tylko podstawowym czasem? Puig grał pół godziny i 1 minuta przy nim wygląda... dziwnie... Po prawdziwej 1 minucie nie dałoby się go ocenić.
0
To może świadczyć o tym, że Leo Messi chce przedłużyć kontrakt. Wcześniej Rodrigo Messi był agentem Fatiego, a jak Leo się pokłócił, to przestał. Może teraz czas na de la Fuente i jeszcze kilka lat grania Leo...
0
@adix81 ,,Komuś na trybunach dzwoni telefon. To nie nam'' :P
0
Mógłby wejść pod koniec drugiej połowy w razie czego
1
Zrezygnował. Potem się przyznał, że za późno. A potem powiedział, że wystartowałby jeszcze raz :P
2
Liczby to nie wszystko. Za Setiena był zjazd w dół i stagnacja, a za Koemana zmiany i progres- to się liczy! Koeman ma potencjał na kilka lat, a Setien nie.
0
Miałem nadzieję nie oglądać już nigdy pewnej gęby w artykułach..
9
Bartomeu przypadkiem coś dobrego zrobił
1
@VamosRakieta Bartomeu wywaliło- La Rambla działa!!! :P
0
@Yanek Pewnie się już nic nie zmieni. Jednak ja tam bym liczył wszystko- np. Honorową Złotą Piłkę dla Maradony z 1995 też.
0
@bixmix, chodzi mi o to: https://en.wikipedia.org/wiki/Ballon_d%27Or_Dream_Team
0
@Yanek, tak, ale ma w nazwie ,,Ballon d'Or": https://en.wikipedia.org/wiki/Ballon_d%27Or_Dream_Team