Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Następną dźwignią będzie polegała na tym, że każdy z zawodników sprzeda po nerce. Pośredniczyć będzie Abidal
1
Do tej pory odmawiał Barcy, a teraz zmienił zdanie, bo zauważył, że idzie ku dobemu i nie musiałby drugi raz wyciągać klubu z dołka?
0
@michalgajdek no tak, wiem, że to niemożliwe. Tylko w przypadku piłkarza to mniej razi, bo on zazwyczaj ma większy wpływ na mecz niż sędzia, ale co do reguły się zgodzę.
1
@michalgajdek ok, może racja. A skoro już zwróciłem Twoją uwagę, to powtórzę swój inny komentarz- ciekawy pomysł na artykuł tylko z jednym "ale". Nie mówisz tego wprost i pewnie w ogóle tak nie myślisz, ale podczas czytania można odnieść wrażenie (zapewne wyszło tak przez przypadek, ale jednak), że pomijasz fakt, że wygrana lub przegrana mogą też zależeć od samej drużyny oraz jej rywali, nie tylko od sędziów. Da się wygrać mecz nawet jeśli niesłusznie nie uznają Ci gola albo przegrać nawet jeśli dostaniesz karnego który Ci się nie należał.
1
@michalgajdek tylko mógłbyś dać jakieś statystyki z bezpośrednich starć- kto ole razy je sędziował i jak się kończyły
0
@Barca1922 o właśnie! Szkoda!
0
Ciekawy pomysł na artykuł, ale wydaje się pomijać fakt, że wyniki meczów mogą zależeć nie tylko od sędziów, lecz również od drużyn.
0
@Zoker żyłby miłością :P
0
Na czym te strajki miałyby polegać?
0
@Tridente2015 wiem, napisałem to ironicznie
0
"Powtarzam to, co powiedziałem publicznie przy różnych okazjach: pozwolenie na odejście Leo Messiego, najlepszego piłkarza w historii futbolu, było historycznym błędem."- Wreszcie się przyznał do winy :P :P :P
0
@ToJa79 "zapomnieć, że przeszli przez klub przez ich brak wsparcia”- o legendzie w taki sposób? Co innego odejście z klubu, a co innego odejście w zapomnienie
0
Dobrze, że odszedł, bo do Barcy nie pasował tak jak do Atleti i Francji, a jeśli chodzi o cenę, to więcej by Atleti nie dało, więc lepiej tak niż wcale. Poza tym za dużo u nas zarabiał.
0
Obecnie te zasady to dla nas przeszkoda, ale jakby je wprowadzić kilka lat temu, Bartomeu by nas nie zrujnował i nie byłoby problemu... Zamieszanie z Dembele i Coutinho za Neymara woła o pomstę do Nieba...
1
Czy w tej galerii są już osoby spoza Brazylii? Bo w artykule przykłady samych Brazylijczyków.
1
@waletpl jeszcze będzie :P
6
Pique już jest prezesem Andorry, więc już jest piłkarzem-prezydentem
1
Jeśli ktoś zna ostatnie kilka lat historii Barcelony, to mam nadzieję, że wie, że roztrząsanie tej kwestii jest kompletnie bez sensu, tylko po prostu każdy potrzebuje czasu.
0
Jak to za Pjanica? Przecież za Pjanica dali Arthura i jeszcze zarobili 10 mln!
0
Wyrzucenie z socios to jego najmniejszy problem
0
Weltschmerz? Czy to samo, co zawsze?
3
Ta historia tak pięknie się zaczęła, a tak smutno się kończy...
0
Alves wraca? :P :P :P
1
1. Dlaczego Redakcja dała Lewemu lepsze oceny niż de Jongowi, po czym nie wybrała piłkarzem meczu jego, tylko de Jonga? Niekonsekwentnie...
2. Fajny ma herb ten Cadiz :P
0
@herkin13 sierpnia, sorry :)
0
@Matej ciekawe jakie uzasadnienie miała ta apelacja. Słyszałem, że kombinacje z podbijaniem ceny praw telewizyjnych były legalne, tylko Tebas się nie zgodził, uznając je za niemoralne. Może tego się uczepili... Ciekawe czego innego jeszcze mogli...
0
@Murazor dzięki! :)
0
@Murazor ktoś może być za Barcą, ale być przy tym malkontentem, którego nigdy nie zadowolisz (nawet sekstetem z 2009 :P )
0
Co się stało, że Tebas zmienił zdanie? Zrozumiał, że ta rejestracji wyjdzie na dobre La Lidze czy o co chodzi? Bo chyba nie o wypożyczenie Umtitiego, któremu dalej Barca opłaca większość pensji lub przeniesienie do rezerw Pablo Torre, który chyba zarabiał stosunkowo mało...
0
@herkin13 kupowałem bilety na Szachtar (bo gra w Warszawie) i oficjalna sprzedaż trwała w dniach 22-24 września, czyli kupowało się w ciemno jeszcze przed losowaniem z 25 września. Nie gwarantuję, że w przypadku Viktorii jest tak samo, ale wcale bym się nie zdziwił. Prawdopodobnie w tej chwili pozostaje Ci tylko kupno z drugiej ręki, ale to Cię może kosztować dużo drożej.