Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Załóżmy, że sprawa Negreiry dotyczy prania brudnych pieniędzy. Czy Barcy grożą za to konsekwencje sportowe od La Liga/UEFA/FIFA? Szczerze mówiąc, nie znam dokładnych kulis odebrania Juventusowi 10 pkt w tym sezonie, ale obiło mi się o uszy, że to kara za jakieś ich wewnętrzne problemy, nie za kupowanie sędziów jak wtedy, gdy ich zdegradowano. Problem Barcy teraz też najprawdopodobniej jest wewnętrzny. Co może czekać teraz Barcę?
2
@bartoszplucinski zawsze z rigczem! :D
40
Pan jesteś łysa menda, świnia i wrzód na zdrowym organizmie La Liga!
0
@talizmo tak, ale też mu kłamał w żywe oczy w niektórych sytuacjach i to Messi mu skrócił kadencję. Jakby Messi przedłużył swoją umowę za kadencji Bartka, to by nie było tego całego problemu z rejestracją, ale nie chciał nie bez powodu i pojawił się problem dopiero z nowym kontraktem.
0
@partymaker akurat w tym przypadku to co to ma do rzeczy?
7
@Sewren122 Bo kilka razy zaufał Bartomeu i źle na tym wyszedł, a potem raz zaufał laporcie i źle na tym wyszedł, a teraz po prostu chce wiedzieć na czym stoi- o komfort psychiczny tu chodzi. Wcale mu się nie dziwię.
23
Derby w przyszłym sezonie: Barca B vs Espanyol
0
@RosjaninBut Nie wybrał, tylko został wypchnięty przez Alemanyego
0
@Magicc89PL To prawda. Ja bym poświęcił końcówkę sezonu, ale właśnie wystawiając rezerwy, nie 1. skład. Tylko to jest mieszany skład, nie 100% rezerwy, ani nie 100% pierwszy. Dlatego przymykam oko.
0
@Magicc89PL Jakie to mszczenie się? Nie grają już o nic, więc niech sobie przerywają i co za różnica? Można by było mówić o mszczeniu, gdyby rozluźnieni mistrzostwem przegrali w LM.
1
@Luccas na Pereza bulgotał już wcześniej przy okazji Superligi
1
Ale jak to? Przecież to Barcelona dużo płacze, ale nie ma racji! :P
0
Deco nie przyjdzie do Barcelony sam... - Ze szwagrem? :P
0
Jedyny plus, że być może pomoże ściągnąć do klubu kuzyna...
8
Tebas musi mieć wszystko swoje...
0
To jedyna forma powrotu do Barcelony, jaką jest dla niego możliwa
9
@Frozen Najsmaczniejsze jest przerwanie okresu posuchy.
5
Moim zdaniem Barcelona jeszcze jest w okresie przejściowym. Już na znacznie bardziej zaawansowanym poziomie niż za Koemana, ale jednak wiele kwestii odbiega jeszcze od ideału. I właśnie dlatego podchodzę z wyrozumiałością i mam jakieś tam podstawowe wymagania, ale niezbyt wygórowane. Oczywiście nie podchodzę tak zawsze, tylko chwilowo. A to, że to niestety dłuższa chwilą, to już inny temat.
0
Po co szpaler dla tego sędz... człowieka?
0
@Rewolucja123 Akurat z tymi przykładami się zgadzam i z góry powiedziałem, że nie jestem w 100% ani po jednej, ani po drugiej stronie, ale Dembele bym się pozbył, Roberto mi nie robi różnicy, ale nie podoba mi się kolesiostwo, odnośnie Messiego serce mówi, że bardzo chętnie, ale rozum, że to złożona kwestia i nie wiadomo, co z niej wyjdzie, a odnośnie szwagra, teścia, Deco, Mendesa i innego rodzaju kolesiostwa, to mnie obrzydzenie bierze i już bym wolał zarządzanie z błędami, które zawsze się mogą zdarzyć, bo nie ma ludzi idealnych, ale uczciwe, a nie oparte na znajomościach. Wierzę w Laportę i jest on 100 razy lepszy od Bartka, ale zbyt często śmierdzi Bartkiem.
2
@Rewolucja123 Tylko, że Alemany daje chłodne spojrzenie osoby trzeciej, a Xavi i Laporta mają zbyt wielki sentyment do kolesi. Nie zgadzam się w 100% ani z Alemanym ani z Xavim i Laportą, ale Alemany jest przynajmniej obiektywny. I nie pcha się z buciorami w budowanie składu, bo jest ona ściśle związana z finansami, za które on odpowiada.
3
Ale w te chorągiewki czasem przypadkiem trafia piłka
0
"Jeśli podamy kwotę, zaszkodzimy Barcelonie na rynku."- to chyba dobrze, co nie? :P :P :P
3
Mendes na następcę Alemanyego!
0
Wiem, że to najmniej ważne z tego wszystkiego, ale Alemany wygląda 20 lat młodziej :P
0
Przez Tebasa reż? :P
0
@Volk Tebas jest od La Liga, nie od RFEF. To są 2 oddzielne organizacje, które nawet ze sobą momentami walczą. W Polsce Ekstraklasa też jest oddzielna od PZPN.
0
PYTANIE DO WYWIADU: Słyszałem, że Franco poszedł kiedyś na jakieś ustępstwa wobec Barcelony. Co to było?
2
Nie ma żadnego znaczenia czy Laporta ma rację czy nie. Najważniejsze, że odwraca uwagę od meritum w tani sposób. Nawet jeśli ma rację, to argument "a oni..." zamiast merytorycznego wyjaśnienia sprawy jest po prostu tandetny.
"z perspektywy wizerunkowej prezydent Barcelony skutecznie przekierował uwagę ze sprawy Negreiry na tematy polityczno-historyczne."- nieważne czy skutecznie czy nie. Ważne, że poniżej pasa.
0
Co do wstrzymania i wznowienia płatności, odwrócił kota ogonem- że to niby on sam na moment zawiesił żeby się zorientować, o co chodzi (trzeba było się zorientować, że to bagno), a potem znowu odwiesił... Ciekawe jak było naprawdę...