Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JanneAhonen ok, dzięki
0
To męska LM zmieniła formułę, a kobieca nie? Pytam na podstawie ilości drużyn w grupie.
0
Nie na Messim? Oj... grabi sobie! :P :P :P
3
Przecież nie od dziś wiadomo, że Tebas tańczy jak mu Laporta zagra. Prezes La Liga nie śpi po nocach, bo wymyśla coraz to nowe udogodnienia w kwestii katalońskich dźwigni finansowych.
0
@Bagsik88 o relacjach wiem, ale dzięki
0
@lukkobe grał na nie swojej pozycji
3
@TheKlucha dziś miałem wrażenie, że na ławce zasiada Guardiola lun Enrique. Łezka się w oku zakręciła. Nie będę wyciągał zbyt daleko idących wniosków po 1 meczu, piszę tylko o uczuciu w danej chwili.
2
@picznik i właśnie dlatego Barca by na nim zarobiła. Ja sam go nie chcę sprzedawać, ale dla Laporty i Deco powrót do zasady 1:1 jest ważniejszy niż wyniki sportowe.
0
Najgorsze - że było tylko 7, a nie 100 :P
0
@Ronad10 aha, czyli nie zrozumiałem ironii... Trudno tak bez mowy ciała, ani nawet emotikonek. To sorry :)
0
@Michal1975 ktoś wyżej piszę, że to Laporta opłacił, Ty, że Madryt... ale w koło jest wesołooooo...
0
@bary i 500 za Mbappe :P
0
@Ronad10 zapłacił żeby napisać, że klub zaliczył wpadkę w negocjacjach?
2
@kejdzi bo pewnie Negreira nam losował zespoły :P
0
@PizzerMan Trzymaj się, chłopie!
1
I za to wielki szacun! Każdy tak powinien!
4
@Ronin47 a ja kiedyś nie wiedziałem, że nie wystarczy po prostu kupić piłkarza, tylko trzeba go jeszcze zarejestrować. Barcelona bawi i uczy!
0
Czyli na Faye zarobimy więcej niż na Gundoganie :P
1
@bolinho89 A może wystarczy ich wyrejestrować żeby kupić Nico Williamsa? :P
0
Cyrk na kołach, brak słów...
3
Zawsze miałem argument w rozmowach z kolegami, że Barcelona traktuje swoich zawodników lepiej niż Real. A teraz szkoda gadać...
1
@daniel32778 Laporcie to akurat na rękę, bo to nie on gra.
0
Miał świetne wyczucie czasu!
0
@Debfc czekam kiedy trafią na Real w LM :P
0
Po co takie rzeczy wokół turnieju towarzyskiego? :/ :/ :/
10
Do którego piątku? :P
3
@Sapos93 z Messim to faktycznie jedna z największych zbrodni w historii klubu, ale Neymara powinni wywieźć na taczce gnoju.
9
Był jaki był, ale sentyment do niego mam. W lepszych czasach dla finansów Barcy mógłby jeszcze kilka lat być rezerwowym...
0
Morata przecież nic takiego nie powiedział.
0
Luis Enrique jest ostatnim trenerem, za którego to wszystko dobrze działało.