0

@JanneAhonen ok, dzięki

0

To męska LM zmieniła formułę, a kobieca nie? Pytam na podstawie ilości drużyn w grupie.

0

Nie na Messim? Oj... grabi sobie! :P :P :P

3

Przecież nie od dziś wiadomo, że Tebas tańczy jak mu Laporta zagra. Prezes La Liga nie śpi po nocach, bo wymyśla coraz to nowe udogodnienia w kwestii katalońskich dźwigni finansowych.

0

@Bagsik88 o relacjach wiem, ale dzięki

0

@lukkobe grał na nie swojej pozycji

3

@TheKlucha dziś miałem wrażenie, że na ławce zasiada Guardiola lun Enrique. Łezka się w oku zakręciła. Nie będę wyciągał zbyt daleko idących wniosków po 1 meczu, piszę tylko o uczuciu w danej chwili.

2

@picznik i właśnie dlatego Barca by na nim zarobiła. Ja sam go nie chcę sprzedawać, ale dla Laporty i Deco powrót do zasady 1:1 jest ważniejszy niż wyniki sportowe.

0

Najgorsze - że było tylko 7, a nie 100 :P

0

@Ronad10 aha, czyli nie zrozumiałem ironii... Trudno tak bez mowy ciała, ani nawet emotikonek. To sorry :)

0

@Michal1975 ktoś wyżej piszę, że to Laporta opłacił, Ty, że Madryt... ale w koło jest wesołooooo...

0

@bary i 500 za Mbappe :P

0

@Ronad10 zapłacił żeby napisać, że klub zaliczył wpadkę w negocjacjach?

2

@kejdzi bo pewnie Negreira nam losował zespoły :P

0

@PizzerMan Trzymaj się, chłopie!

1

I za to wielki szacun! Każdy tak powinien!

4

@Ronin47 a ja kiedyś nie wiedziałem, że nie wystarczy po prostu kupić piłkarza, tylko trzeba go jeszcze zarejestrować. Barcelona bawi i uczy!

0

Czyli na Faye zarobimy więcej niż na Gundoganie :P

1

@bolinho89 A może wystarczy ich wyrejestrować żeby kupić Nico Williamsa? :P

0

Cyrk na kołach, brak słów...

3

Zawsze miałem argument w rozmowach z kolegami, że Barcelona traktuje swoich zawodników lepiej niż Real. A teraz szkoda gadać...

1

@daniel32778 Laporcie to akurat na rękę, bo to nie on gra.

0

Miał świetne wyczucie czasu!

0

@Debfc czekam kiedy trafią na Real w LM :P

0

Po co takie rzeczy wokół turnieju towarzyskiego? :/ :/ :/

10

Do którego piątku? :P

3

@Sapos93 z Messim to faktycznie jedna z największych zbrodni w historii klubu, ale Neymara powinni wywieźć na taczce gnoju.

9

Był jaki był, ale sentyment do niego mam. W lepszych czasach dla finansów Barcy mógłby jeszcze kilka lat być rezerwowym...

0

Morata przecież nic takiego nie powiedział.

0

Luis Enrique jest ostatnim trenerem, za którego to wszystko dobrze działało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?