Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już raz powiedział Se queda :P
1
@MOLESTA przecież top 5 lig to niekoniecznie Liga Mistrzów, a dlaczego nie może trenować kogoś ze środka tabeli?
0
Czyli chce się rozwijać! To super!
2
Jeśli po Richardzie zatrudni Guardiolę, to ja jestem za!
1
@Faro zależy jaki. Niech sobie wybierze coś z dołu tabeli La Liga i go wezmą z pocałowaniem ręki nawet jako atrakcję turystyczną
0
Tak, niech trenuje w Arabii, Katarze i USA, a potem niech się dziwi, że mu nie idzie na szczycie... Oczywiście to dobre na początek, ale XAVI ma już ten początek za sobą, więc niech się teraz nie cofa w rozwoju.
1
Nie ma ocen piłkarzy
0
@Barca2022 jestem zorientowany w tym, co zrobił Barcy, ale dlaczego całą ligę hiszpańską?
0
@Karol1993 to żona Christensena ma aż takie powodzenie? ;P
3
To brzmi tak jakby wracał do łask u swojej żony :P
0
Dziękuję za głos rozsądku!
3
W tym samym Frenkiem de Jongu, którego wypychali z klubu czy finansowe fair play pozwoliło im sobie znaleźć jakiegoś innego?
0
Czyli jak zawsze- na pozór wszystko dobrze, a w praktyce... każdy wie...
0
Ile ta przyjemność kosztuje?
0
A kiedy kolej na Tebasa?
3
Kolejne nikomu do niczego niepotrzebne cuda wianki...
1
Serio ktoś zarzuca, że Tebas faworyzuje Barcę? Świat się kończy!
0
Pytanie do doświadczonych nabywców biletów- kiedy MNIEJ WIĘCEJ może ruszyć sprzedaż? Chcę mieć tylko orientację.
0
@KaroLOCO chodzi mi właśnie między innymi o te powody. Na jakie przepisy się powołał? Bo on jest złośliwy w białych rękawiczkach, więc na jakieś musiał.
15
Wyceniliśmy kontrakt João Felixa na znacznie wyższą kwotę. Barça płaci mu niższą sumę niż to, ile stanowi nasza wycena.
Nie rozumiem. To są jakieś tanie wykręty czy jest w tym jakikolwiek sens? Czy ktoś znający się lepiej mógłby mi wytłumaczyć tę logikę? Czy on nie wierzy w to, że Barca tyle płaci czy wierzy, ale i tak kieruje się czymś innym? Ważny jest stan faktyczny czy jakieś prywatne teorie Tebasa? Co stoi za tymi teoriami? Stosowanie zasad na niekorzyść klubu to jedno, ale tutaj nawet nie rozumiem sensu i uzasadnienia tych zasad.
2
Redakcjo, dzięki za przypomnienie, że się typa wreszcie pozbyliśmy!
0
''Katalończycy upamiętniają upadek Barcelony w wojnie o sukcesję hiszpańską w 1714 roku. (...) Nowa władza doprowadziła wkrótce do zniesienia wszelkich katalońskich instytucji. ''- Nie rozumiem. Te 2 zdania brzmią, jakby to było negatywne wydarzenie, natomiast cała reszta kontekstu wskazuje na pozytywne. To jak jest?
2
Zgłaszam się teraz na ochotnika żeby Tebas mnie pocałował bez mojej zgody :P
0
Tego typu pracownicy i tak zarabiają mniej niż piłkarze, więc nie ma o co robić halo.
1
@eRsko87 Przyprawię solą wytrąconą z łez po odejściu Dembele
0
Mam ją sobie powiesić nad łóżkiem i się do niej modlić?
1
Niech jeszcze pocałuje jakiegoś Katarczyka na wizji i pa pa! :P
1
@ObiwanKenobi Bo Laporta zatrudnił lepszy sztab medyczny niż Bartomeu :P
6
Rubiales to pajac i bardzo źle się zachował i nawet faktycznie trzeba go było wywalić żeby nie psuł PR, ale bez przesady, że więzienie za pocałunek.
0
@Serducho Kolega tutaj nawiązuje do jednego z ostatnich skandali, a Ty to na serio bierzesz...