0

@Michau98 w najnowszym czasie tak, ale ogółem Tebas otwarcie mówił w wywiadach, że mimo, że nie lubi Pereza, to jest kibicem Realu, bo Real to nie tylko Perez.

0

@revolution33 ze względu na Superligę

0

@BARCELONISTAnr1 Masz rację, ale odnosiłem się do tego, że uznano to za bardzo poważne, a nie drobne. Mam nadzieję, że będzie z nim jak z Alem Capone, który beknął nie za najgrubsze numery, ale beknął.

0

Nie żebym bronił tego realowca, ale 2 dni zwłoki i zlecenie tego zadania zastępcy to serio taka zbrodnia? Po przeczytaniu nagłówka spodziewałem się jakichś machlojek na grube miliony, a tu takie urzędnicze pierdololo, tylko widocznie nadepnął Perezowi na odcisk z Superligą.

0

Jaki był sens w rozwiązywaniu kontaktu z lepszym klubem i pójściu do gorszego? Chyba dostawał w Espanyolu minuty. Czy nie? Czy Gremio po prostu lepiej płaci?

0

@FrankliN7 to przecież bardzo dobrze, że tych dwóch ruskich obywateli rozwalało swój kraj od środka :P :P :P (ironia)

1

Przedłużenie umowy wynika z wiary firmy w tak znaną na całym świecie markę jak FC Barcelona - tylko szkoda, że kibice już nie wierzą w mes que un club

1

Mes que un club!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Lepszy czy gorszy, nie powinien być bucem

2

@Herbert Dobre myślenie, ale mogli potraktować to pytanie: Jak uważasz - na co mamy szanse uczciwie i realistycznie. I mimo, że podoba mi się Twoje myślenie, bliżej mi do tego drugiego. Może to po prostu kwestia doboru słów...

0

1

Przecież to normalne, że trener 1. zespołu czasem obserwuje rezerwy. To część jego obowiązków. Natomiast dziennikarze już nie muszą.

0

Intruzów, czyli Vitora Roque? :P

0

@MesQueUnClub96 ale Real i tak i tak za nami

2

Jakby nie sędziowie, to Barca miałaby 148 LM w każdym sezonie! Ale wiadomo... wszechobecne macki Madrytu, masoni, iluminaci, UFO, hemoglobina, filtracja i taka sytuacja!

0

Enrique: Idź sobie, Dembuś, gdzie chcesz! Nawet do innego klubu!

0

Tak, ja wiem, że odkąd Gruby został prezydentem, Barcelona wygrywa 48 LM co sezon. A jakby sędziowie, byłoby okrągłe 50!

2

Świetna wiadomość! Tzn. abstrahując od tego, że nie ma go u nas, ale i tak by nie wrócił.

0

Wie ktoś co się porobiło z Laportą między poprzednią, a tą kadencją?

0

Ja nieogę, ale kręci...

0

Ciekawe ile w tym prawdy, a ile PR-owych gierek

0

@prodigy a to nie zadziałało odwrotnie? Już dobrze nie pamiętam. Najpierw Alemany rządził sam, ale zdecydował się odejść, bo albo miał dość albo wolał kasę z Aston Villi, potem Lapcio zatrudnił Deco, potem Alemany zdecydował się nie odchodzić, ale Deco też nie odszedł, więc Alemany się jednak wkurzył i spakował walizki. Nie tak było? I skoro zdecydował się odejść, to bardzo dobrze, że Gruby zorganizował jakieś zastępstwo, tylko szkoda, że w osobie od której wywalenia kiedyś rozpoczął swoją pracę Guardiola. P.S. Dlaczego Alemany Już nie jest w Aston Villi?

0

@Pawlak1992 i dlatego odszedł

0

@ferdas_rawa bo to kiedyś był inny człowiek, a teraz nie wiem co się z nim porobiło

0

@prodigy Alemany sam chciał odejść, bp miał dość tego cyrku i Lapcio błagał go na kolanach żeby nie i ostatecznie ubłagał odejście trochę później

5

Jak to Alemany jest bezrobotny? Myślałem, że pracuje w Aston Villa!

0

Tylko czy Alemany rozważa powrót do Laporty? :P

1

Dzięki za wszystko, mistrzu!!!

0

@Kamil689 Lewy mógł być lepszy na treningach. To, że Xavi nie chciał Lewego, to nie znaczy, że Lewy nie mógł być wciąż najmniej złą spośród wszystkich dostępnych opcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?