Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michau98 w najnowszym czasie tak, ale ogółem Tebas otwarcie mówił w wywiadach, że mimo, że nie lubi Pereza, to jest kibicem Realu, bo Real to nie tylko Perez.
0
@revolution33 ze względu na Superligę
0
@BARCELONISTAnr1 Masz rację, ale odnosiłem się do tego, że uznano to za bardzo poważne, a nie drobne. Mam nadzieję, że będzie z nim jak z Alem Capone, który beknął nie za najgrubsze numery, ale beknął.
0
Nie żebym bronił tego realowca, ale 2 dni zwłoki i zlecenie tego zadania zastępcy to serio taka zbrodnia? Po przeczytaniu nagłówka spodziewałem się jakichś machlojek na grube miliony, a tu takie urzędnicze pierdololo, tylko widocznie nadepnął Perezowi na odcisk z Superligą.
0
Jaki był sens w rozwiązywaniu kontaktu z lepszym klubem i pójściu do gorszego? Chyba dostawał w Espanyolu minuty. Czy nie? Czy Gremio po prostu lepiej płaci?
0
@FrankliN7 to przecież bardzo dobrze, że tych dwóch ruskich obywateli rozwalało swój kraj od środka :P :P :P (ironia)
1
Przedłużenie umowy wynika z wiary firmy w tak znaną na całym świecie markę jak FC Barcelona - tylko szkoda, że kibice już nie wierzą w mes que un club
1
Mes que un club!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Lepszy czy gorszy, nie powinien być bucem
2
@Herbert Dobre myślenie, ale mogli potraktować to pytanie: Jak uważasz - na co mamy szanse uczciwie i realistycznie. I mimo, że podoba mi się Twoje myślenie, bliżej mi do tego drugiego. Może to po prostu kwestia doboru słów...
0
@Barcafan2020
1
Przecież to normalne, że trener 1. zespołu czasem obserwuje rezerwy. To część jego obowiązków. Natomiast dziennikarze już nie muszą.
0
Intruzów, czyli Vitora Roque? :P
0
@MesQueUnClub96 ale Real i tak i tak za nami
2
Jakby nie sędziowie, to Barca miałaby 148 LM w każdym sezonie! Ale wiadomo... wszechobecne macki Madrytu, masoni, iluminaci, UFO, hemoglobina, filtracja i taka sytuacja!
0
Enrique: Idź sobie, Dembuś, gdzie chcesz! Nawet do innego klubu!
0
Tak, ja wiem, że odkąd Gruby został prezydentem, Barcelona wygrywa 48 LM co sezon. A jakby sędziowie, byłoby okrągłe 50!
2
Świetna wiadomość! Tzn. abstrahując od tego, że nie ma go u nas, ale i tak by nie wrócił.
0
Wie ktoś co się porobiło z Laportą między poprzednią, a tą kadencją?
0
Ja nieogę, ale kręci...
0
Ciekawe ile w tym prawdy, a ile PR-owych gierek
0
@prodigy a to nie zadziałało odwrotnie? Już dobrze nie pamiętam. Najpierw Alemany rządził sam, ale zdecydował się odejść, bo albo miał dość albo wolał kasę z Aston Villi, potem Lapcio zatrudnił Deco, potem Alemany zdecydował się nie odchodzić, ale Deco też nie odszedł, więc Alemany się jednak wkurzył i spakował walizki. Nie tak było? I skoro zdecydował się odejść, to bardzo dobrze, że Gruby zorganizował jakieś zastępstwo, tylko szkoda, że w osobie od której wywalenia kiedyś rozpoczął swoją pracę Guardiola. P.S. Dlaczego Alemany Już nie jest w Aston Villi?
0
@Pawlak1992 i dlatego odszedł
0
@ferdas_rawa bo to kiedyś był inny człowiek, a teraz nie wiem co się z nim porobiło
0
@prodigy Alemany sam chciał odejść, bp miał dość tego cyrku i Lapcio błagał go na kolanach żeby nie i ostatecznie ubłagał odejście trochę później
5
Jak to Alemany jest bezrobotny? Myślałem, że pracuje w Aston Villa!
0
Tylko czy Alemany rozważa powrót do Laporty? :P
1
Dzięki za wszystko, mistrzu!!!
0
@Kamil689 Lewy mógł być lepszy na treningach. To, że Xavi nie chciał Lewego, to nie znaczy, że Lewy nie mógł być wciąż najmniej złą spośród wszystkich dostępnych opcji.