0

Co sądzicie o Sandro Rossellu? Był dobry, średni czy zły?

0

@Hervey_PL 3 miesiące to i tak dobrze. Przynajmniej Olmo nigdzie nie odejdzie, nawet jeśli nie zostanie zarejestrowany. I być może trochę pogra w Lidze Narodów - ma mecz 20 marca.

1

@scorpion93 @NerwowyFistaszek przepraszam :( Mam nadzieję, że się spierze!

0

@quest93 ale nie na dzisiaj, tylko na następny mecz

0

@aldewir sein, nie sie

37

Lewy go zamknął w kiblu!

0

@normasubiektywna dzięki! :D

1

@Tomaszekkkkk czytałem w innym artykule na tym portalu, że dziś jeszcze nie mogą. W tym artykule też jest zastrzeżone, że dopiero od następnego meczu.

1

Ile czasu Laporta im kupił? Jak długo może trwać "proces podejmowania ostatecznej decyzji"? Oczywiście mniej więcej, bo wiem, że konkretnie to nikt nie wie.

4

@kejdzi problem polega na:
1. ogólnej nieudolności zarządu i strategii "na przypale albo wcale"
2. fakcie, że te loże prawdopodobnie zostały sprzedane zbyt tanio, skoro Laporta działał na szybko i w desperacji.
Te problemy wykraczają poza tę jedną sprawę, ale są ważniejsze.

0

Oby wrócił do formy i znów był naszym filarem na lata!

2

@Filipem wolno kibicować komu się chce i każdy jest tylko człowiekiem, tylko trzeba umieć rozdzielić życie prywatne od zawodowego.

10

Tak, zwalajmy niekompetencję Ferdka Laportowskiego i Waldusia Decowskiego na to, że Manuel Rodriguez oraz Javier Tebas kibicują Realowi...

1

Tyle było kłótni między Tebasem a RFEF, a teraz Laporta ich cudownie pogodził! Świąteczno-noworoczny cud!

0

@OldMc84 OK, dzięki.

0

@22_LR no tak, powinienem się już przyzwyczaić do poziomu mediów...

1

" ale według niektórych mediów wciąż musi mieć zgodę RFEF" - jak było pewne, że La Liga nie zgodzi się na rejestrację, to RFEF mówiła, że jej podpis to tylko formalność, a tak naprawdę to nie oni rządzą. Natomiast jak teraz chodzi o to, aby jednak zarejestrować, to RFEF się przypomniało, że może jednak trochę rządzi i się nie zgadza, mimo, że La Liga się zgodziła.

0

A zostanie zarejestrowany?

0

31 stycznia, ale którego roku?

0

"Władze klubu podwoiły swój optymizm" - a o ile % trzeba podnieść poziom optymizmu żeby wrócić do zasady 1:1?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń :P

0

Ciekawe kto okaże się siłą wyższą - Laporta czy Tebas :P

0

@JarekS no dobra, masz rację. A jak już o tym, to co się stało, że Laporta pierwszy okres w Barcy kilkanaście lat temu miał taki dobry, a potem się tak stoczył? Co na niego tak negatywnie wpłynęło?

0

@JarekS kosztem następców, których czas nadejdzie w pokojowy i bezpieczny dla Laporty sposób. Bartomeu też nie poniósł zbyt wielu konsekwencji ze strony Laporty. Swego czasu wierzyłem, że Bartomeu spotka nie wiadomo co, a tu nic... Może to dlatego, że to Laporta kiedyś zatrudnił Bartomeu w Barcelonie. Ręka rękę myje.

0

@JarekS "gwóźdź do trumny Laporty" - chyba tylko wizerunkowej trumny, bo wątpię w pomyślność ewentualnego wotum nieufności, a w dymisję to już w ogóle nie wierzę.

0

@waletpl chodzi o samą La Ligę. Zapomniałem dodać, przepraszam. Czyli jest już blisko.

0

@kejdzi automatycznie przedłuża mu się kontrakt o rok po rozegraniu co najmniej 45 minut w co najmniej 20 meczach sezonu.

0

Również wszystkiego najlepszego - Wam i wszystkim czytelnikom! :D

1

Przesada z tym Athletikiem. Chcą z niego zrobić drugiego Fatiego na własne życzenie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?