Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sądzicie o Sandro Rossellu? Był dobry, średni czy zły?
0
@Hervey_PL 3 miesiące to i tak dobrze. Przynajmniej Olmo nigdzie nie odejdzie, nawet jeśli nie zostanie zarejestrowany. I być może trochę pogra w Lidze Narodów - ma mecz 20 marca.
1
@scorpion93 @NerwowyFistaszek przepraszam :( Mam nadzieję, że się spierze!
0
@quest93 ale nie na dzisiaj, tylko na następny mecz
0
@aldewir sein, nie sie
37
Lewy go zamknął w kiblu!
0
@normasubiektywna dzięki! :D
1
@Tomaszekkkkk czytałem w innym artykule na tym portalu, że dziś jeszcze nie mogą. W tym artykule też jest zastrzeżone, że dopiero od następnego meczu.
1
Ile czasu Laporta im kupił? Jak długo może trwać "proces podejmowania ostatecznej decyzji"? Oczywiście mniej więcej, bo wiem, że konkretnie to nikt nie wie.
4
@kejdzi problem polega na:
1. ogólnej nieudolności zarządu i strategii "na przypale albo wcale"
2. fakcie, że te loże prawdopodobnie zostały sprzedane zbyt tanio, skoro Laporta działał na szybko i w desperacji.
Te problemy wykraczają poza tę jedną sprawę, ale są ważniejsze.
0
Oby wrócił do formy i znów był naszym filarem na lata!
2
@Filipem wolno kibicować komu się chce i każdy jest tylko człowiekiem, tylko trzeba umieć rozdzielić życie prywatne od zawodowego.
10
Tak, zwalajmy niekompetencję Ferdka Laportowskiego i Waldusia Decowskiego na to, że Manuel Rodriguez oraz Javier Tebas kibicują Realowi...
1
Tyle było kłótni między Tebasem a RFEF, a teraz Laporta ich cudownie pogodził! Świąteczno-noworoczny cud!
0
@OldMc84 OK, dzięki.
0
@22_LR no tak, powinienem się już przyzwyczaić do poziomu mediów...
1
" ale według niektórych mediów wciąż musi mieć zgodę RFEF" - jak było pewne, że La Liga nie zgodzi się na rejestrację, to RFEF mówiła, że jej podpis to tylko formalność, a tak naprawdę to nie oni rządzą. Natomiast jak teraz chodzi o to, aby jednak zarejestrować, to RFEF się przypomniało, że może jednak trochę rządzi i się nie zgadza, mimo, że La Liga się zgodziła.
0
A zostanie zarejestrowany?
0
31 stycznia, ale którego roku?
0
"Władze klubu podwoiły swój optymizm" - a o ile % trzeba podnieść poziom optymizmu żeby wrócić do zasady 1:1?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń :P
0
Ciekawe kto okaże się siłą wyższą - Laporta czy Tebas :P
0
@JarekS no dobra, masz rację. A jak już o tym, to co się stało, że Laporta pierwszy okres w Barcy kilkanaście lat temu miał taki dobry, a potem się tak stoczył? Co na niego tak negatywnie wpłynęło?
0
@JarekS kosztem następców, których czas nadejdzie w pokojowy i bezpieczny dla Laporty sposób. Bartomeu też nie poniósł zbyt wielu konsekwencji ze strony Laporty. Swego czasu wierzyłem, że Bartomeu spotka nie wiadomo co, a tu nic... Może to dlatego, że to Laporta kiedyś zatrudnił Bartomeu w Barcelonie. Ręka rękę myje.
0
@JarekS "gwóźdź do trumny Laporty" - chyba tylko wizerunkowej trumny, bo wątpię w pomyślność ewentualnego wotum nieufności, a w dymisję to już w ogóle nie wierzę.
0
@waletpl chodzi o samą La Ligę. Zapomniałem dodać, przepraszam. Czyli jest już blisko.
0
@kejdzi automatycznie przedłuża mu się kontrakt o rok po rozegraniu co najmniej 45 minut w co najmniej 20 meczach sezonu.
0
Również wszystkiego najlepszego - Wam i wszystkim czytelnikom! :D
1
Przesada z tym Athletikiem. Chcą z niego zrobić drugiego Fatiego na własne życzenie?