Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@waletpl żeby trzymać ważne rzeczy z dala od mediów, bo jak media za dużo wiedzą, to utrudniają zarządzanie jakąś firmą lub organizacją
3
@Elvisek jest wyraźnie napisane: płatności rzekomo następowały za raporty pomocne dla trenerów, więc prokuratura chce wypytać trenerów o te raporty.
0
@Coveta A nie pamiętasz jakie z Olmo były cyrki? Ledwo się udało.
0
@Herbert @Murazor chodziło mi o ogólną zasadę
0
@Herbert przecież nie wolno im tego ogłosić. I bardzo dobrze, że nie wolno, bo jakby wszystko było jawne, to by to mogło zaszkodzić lidze.
7
@PatrychoO a ślub pobłogosławi Perez!
0
@Slawek1999 nie chodziło o brata, tylko problemy finansowe Barcy.
2
Rozumiem, że trzeba zarabiać na reklamach, ale ostatnio przesadzacie i te reklamy wkurzają za bardzo. Kiedyś było mniej i jakoś się dało. Wiadomo, że trochę musi być, ale aż tyle?
1
Dzięki za to, że ten artykuł nie zawiera tylko suchych faktów, ale i komentarz odnośnie nich! Świetna sprawa!
3
A czy Tebas o tym wie i się z tym zgadza? :P
11
@Diki75 to prawda, mnie też to wkurza.
0
@FCBGrzesiiek skoro to tylko luźna propozycja, to mam świetny pomysł - grzecznie podziękujmy, ale ją odrzućmy! :P
1
@Ronaldinho10theking otóż to! Szkoda, że żegnamy się z Lewym akurat w taki sposób, ale z perspektywy Barcy to dobrze, a bardziej mnie obchodzi perspektywa Barcy!
2
Uważam, że Lewy nie powinien być kapitanem, jednak Probierz zabrał mu opaskę w niewłaściwy sposób. Trzeba było porozmawiać twarzą w twarz, nie przed ważnym meczem, a do tego mógł mu pójść na rękę i powiedzieć mediom, że to Robert sam zrezygnował.
1
@azysko ok, dzięki i przepraszam
0
Czyli możemy jednak stracić Mistrzostwo Hiszpanii?
0
Barca w koszulkach Realu :P
0
@Marek_z_Marek Lewandowski, oszukałeś 40 milionów Polaków!!!
3
@ACRAB95 Pełna zgoda! Chciałbym żeby odszedł z kadry na stałe. Nie za karę za coś, tylko żeby mieć święty spokój od różnych mędrków, a za to bardziej skupić się na Barcy.
0
Czyli najlepiej żeby zagrał w 1. meczu, doznał kontuzji, w 2. i tak nie zagrał, a za to miał problem przez kilka miesięcy... No chyba, że to nieprzyzwoicie doznawać kontuzji, to wtedy nie wiem jak jest najlepiej...
0
@aiven Myślę, że kwestia czasu kiedy się tu pojawią
1
@Cras15 faktycznie, Guardiola zdobył potrójną koronę w sezonie 22/23 i tym samym stał się pierwszym trenerem w historii, który zdobył 2 potrójne korony.
0
@aiven Barca x2, Inter, Bayern i czy ktoś jeszcze?
2
W końcu poszli po rozum do głowy!
0
@piekielnewrota a, to sorry
5
Nasz człowiek!!!
0
Yamal nie powinien grać w meczu o pietruszkę nawet minuty.
0
@dawid4444 zbyt wiele nie wiem, ale wiem, że Araujo psuje i wszedł tylko z konieczności, a Kounde jest solidniejszy. Poza tym, czasem da też coś w ataku.
0
@piekielnewrota a kontuzje? Pierwszy skład i tak by nie wytrzymał całego sezonu.
0
@wojopancer ja jako kibic myślę długoterminowo, czyli chcę ogrywać młodych, a zapobiegać kontuzjom podstawowych