Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A myślałem, że Brazylia już sobie wybrała kogoś innego, bo nie chcieli czekać na Ancelottiego.
0
@Ibunk pogodził Barcę i Real!
4
Koleś mi podpadł, ale to bydło w komentarzach na Instagramie to gruba przesada
1
Też chciałem żeby został i też wczoraj do mnie dotarło, że to jednak bez sensu.
3
@RC28 to nie Tebas
5
Powinniśmy chociaż my sami zachowywać się sportowo...
14
Dlaczego nieoczywisty? Przecież to świetny piłkarz! Poza tym, może nie napastnik, ale nie pierwszy raz coś strzelił.
0
Barcelona z Argentyńczykiem na czele? Nowe, nie znałem :P
0
@FATTOMY jak Real złożył wniosek o zmianę na ostatni moment, to może nie zmienią, ale jak Barca złoży wniosek o brak zmiany, to wtedy już na pewno zmienią! :P
10
Niech sędziuje Perez!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wreszcie! Oby się odbudował w tym czy innym klubie!
0
@saviol54 mówił, że lubi Real, ale nie lubi Pereza. Krytykuje Pereza, a do innych nic nie ma.
0
Nie powiedziano jasno i otwarcie z jakiego powodu ta zmiana. A Wy macie jakieś pomysły? Czy przełoży się to jakoś na jakość sędziowania czy może chodzić o inne kwestie? Czy to tylko dla wygody?
0
Pycha kroczy przed upadkiem, a Raphinia już się niedawno sparzył.
1
@dawidlampa Wesołych Świąt! :)
0
@Kismeth to dlaczego skończył jak skończył? Tzn. wiem, że psychika mu siadła, ale nie właśnie przez kontuzje?
0
@michal26 chodzi o daty meczów, nie o poziom rywali
0
@Kismeth nie wiem czy można się aż tak rozpędzać, bo ten gil nie zmieniłby jego podatności na kontuzje.
0
@unic to prawda! Jak można było nie wspomnieć o wulkanie?
0
Zapomnieliście dodać, że w sezonie 2009/10 wybuchł wulkan, więc Barca nie miała jak lecieć na pierwszy mecz samolotem i poprosiła UEFĘ o zmianę terminu i UEFA się pierwotnie zgodziła, ale potem Mourinho narobił zamieszania, że jak to tak i w końcu UEFA cofnęła tę zgodę. Barca tłukła się autokarem i potem zagrała wyjątkowo kiepsko - wyraźnie gorzej niż w poprzednich meczach. Natomiast Mourinho zastosował nowatorski autobus, dzięki czemu niedługo później został trenerem Realu Madryt. Koniec końców może nie wyszło tak źle, bo za Mourinho Barcelona wygrała z Realem więcej razy, a kto wie co by było z kimś innym. Oczywiście tak czy siak Barca miałaby Guardiolę i Messiego, ale i tak nie wiadomo. A pojedynki Guardioli z Mourinho były bardzo ciekawe.
0
@Slot właśnie odwrotnie. Na interpretację ma wpływ to, ile zdążyłeś zauważyć, więc obejrzyj nagranie żeby na pewno niczego nie pominąć.
12
Nie obchodzi mnie, że to akurat Real. VAR-u powinno być w piłce jak najwięcej. Jeśli VAR pokazał prawdę, to nie powinno być czegoś takiego jak nadmierne używanie sprawdzania prawdy. Ja bym dla pewności sprawdzał nawet każdy wolny i rożny.
5
Kilka lat temu pojawiały się takie artykuły o Pedrim i pamiętamy jak się to skończyło. Co prawda wtedy Barca miała znacznie gorszy sztab medyczny, ale nawet najlepszy sztab nie wyczaruje piłkarzom ciał z marmuru.
0
@mkl87 wiem, śmieję się :D
6
W 2:8 brał też udział Lewandowski :P
0
A Fati nie może się domagać wypłacenia pełnej pensji w przypadku rozwiązania umowy?
0
Finał Pucharu Króla odbędzie się o 22:00, a mecz ligowy o takiej głupiej godzinie?
0
@Recha_0684 no właśnie o to mi chodzi - skoro nie wiedział, to niczyja wina, a grafik po coś istnieje i trzeba się go trzymać.
0
@Recha_0684 a co w tym nie fair? Żeby było nie fair, to Tebas musiałby celowo tak ustalić kalendarz, a tymczasem kalendarz został wylosowany przez komputer. To zdarzenie losowe. A na rękę można iść, ale nie trzeba.