2

Przeczytałem, że HaJto schował go w kieszeni :P

0

@DiSBlaDE przecież Neymar ma codziennie kontuzję innego chromosomu!

0

Proponuję ściągnąć Messiego, Albę i Neymara!

1

@FCBparasiempre No i powołali samych młodzików, więc tak może sobie być! :) Nie mam żadnych zastrzeżeń i bardzo mnie to cieszy! Tylko Fatiego szkoda...

4

Bardzo mnie cieszy, że nikogo tu nie znam, a ważniejsi zawodnicy są oszczędzani na ważniejsze mecze! Tylko szkoda, że Fatiego nie ma... :(

1

@FCBparasiempre to prawda. Jeśli tylko da się tak zrobić, to w niczym mi ten puchar nie wadzi.

0

@FCBparasiempre no dobrze, to niech będzie, że ma jakąś tam wartość, ale w dalszym ciągu - zastanówmy się co ma większą wartość. A może nie można mieć wszystkiego i trzeba ustalić jakieś priorytety?

0

@gaucho104 no wiadomo i właśnie dlatego odpuściłbym mecze towarzyskie. Skoro czasem toczą się rozmowy, że kiedyś EURO i Mundiale miały mniej meczów i tak było lepiej i warto by było do tego wrócić, to co dopiero jakiś Puchar Sołtysa Katalonii...

0

@gaucho104 no dobra, ciężko jest mieć 72 godziny przerwy regularnie, ale akurat w tym przypadku Barca może olać ten puchar. A skoro ciężko o odpoczynek, to tym bardziej trzeba olać głupoty.

0

@FCBparasiempre taka stawka to nie stawka. Puchar Gampera i Audi Cup to też trofea, a ile są warte?

0

@Cule1797 mam nadzieję, że odnośnie Neymara to tylko głupie mrzonki, ale z dwóch nierealnych scenariuszy już wolę poświęcić Fatiemu 10 razy więcej uwagi niż do tej pory niż sprowadzać tego pajaca...

1

@turhiay żeby terminarz był jeszcze bardziej przeładowany i zawodnicy odnosili jeszcze więcej kontuzji :P Czego nie rozumiesz? :P

0

@Cule1797 bardzo mi szkoda chłopaka

1

A stanie się coś, jeśli Barcelona oleje ten mecz całkowicie, aby bardziej skupić się na oficjalnych. Ancelotti ostatnio mówił, że Real nie będzie grał bez 72 dni odpoczynku. W La Liga miałoby to jednak swoje konsekwencje. A tutaj coś by się stało poza tym, że Barca nie zarobiłaby na biletach? Jednak są w tym sezonie ważniejsze sprawy niż bilety za mecz towarzyski.

2

Neymar jest tak kontuzjogenny, a do tego sprawia inne problemy, że już lepiej odgruzować Ansu Fatiego.

2

@DonJuanMarquez faktycznie jest napisane "surprise fans", ale ja też uważam, że to ustawione. To po prostu ładna nazwa filmiku i tyle.

1

@DonJuanMarquez a kto mówi, że są prawdziwi? A ktoś serio wierzy, że Hanka z M jak Miłość serio zginęła w kartonach? Ja ją widziałem w zeszłym roku w jakimś filmie i nie dam się oszukać!

0

@SnieguPlock zapłaciłem, ale tu koledzy piszą, że chodzi bardziej o ego niż kasę

0

@pawelek1602 może masz rację

1

@Herbert Laporcie chyba tylko o kasę chodzi i po zapłacie problem powinien zniknąć. Czy jest inaczej?

0

@Andrzej92 Raphinia chyba za nich zapłacił tę grzywnę z własnej inicjatywy.

0

@okiemtypera_lucaxx95 podpisano: babcia Hernandeza Hernandeza :P

0

A który sędzia nie jest kontrowersyjny?

0

@kinioo Flick do 1. składu, sprzedajemy Lewego (ale dopiero po grillu) i problem FFP znika!

0

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz piniędzy!

0

@Barcafan2020 a no tak, przepraszam. Jednak głównego sensu to nie zmienia.

0

Przecież nie dawno był news, że nie mogą przedłużyć umowy Christensena przez finansowe fair play

5

@bartulek98 zawsze doceniałem Vermaalena, gdy był zdrowy

0

@Herbert wiem, ale ten artykuł brzmi tak, jakby mieli nie podawać w ogóle, a tak już raczej nie wolno

0

@Katalończyk 99 Fati i tak nie gra, więc w kontekście tego jednego meczu co za różnica czy go sprzedadzą czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?