Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@manolis1 nie chcą mu dać nawet szansy rywalizacji z Garcią żeby okazało się kto jest lepszy po walce. Choćby miałaby to formalność banalna do przewidzenia, to i tak powinno to zostać rozegrane właśnie tak dlatego, że ter Stegen był dotychczas bardzo ważnym zawodnikiem. Poza tym, wypychają go z klubu, bo nagle się zorientowali, że dużo zarabia. To trzeba było mu nie dawać tyle kasy. Tu akurat Laporta jest usprawiedliwiony, bo to Bartomeu dał, ale można ich traktować zbiorowo jako jeden klub. Jak chcą żeby Ter Stegen odszedł, to oczywiście pełne mają prawo go odsunąć, ale powinni to zrobić elegancko. Już mnie zawiedli tym, jak mydlili oczy, że Messi zostanie, a potem Messi sam się zdziwił, że jednak nie zostanie i wierzę, że było mu szczerze przykro. I wtedy Ter Stegen też się przy okazji przekonał z kim ma do czynienia. Skoro zarząd to krętacze, to trzeba się przed nimi bronić na wszelkie możliwe sposoby.
0
@MagdJanko co innego kupić nowego bramkarza i dać mu rywalizować jak Szczęsnemu i Penii, gdzie przez pewien czas nie było wiadomo, kto wygra, a co innego kupić kogoś mało znanego i bez ogródek kazać jednemu z najważniejszych zawodników w klubie wypier...
0
@JacekM Popieram. A widzę, że za to Ty nie negujesz, że Barca się brzydko zachowała.
0
@AndreSantos chciałbyś żeby tak się stało z Twoimi danymi? Mogliby ewentualnie przy podpisywaniu umowy podsunąć do podpisu zgodę na przekazywanie czegokolwiek w przyszłości i dany zawodnik zgadzałby się wtedy w ciemno, ale to by niewiele zmieniło, bo miałby prawo w każdej chwili wycofać tę zgodę.
4
W ogóle się nie dziwię Ter Stegenowi. Był ważny w klubie i nagle go po chamsku potraktowali. A to, że polubił Barcę, musi od razu oznaczać, że teraz zostanie Matką Teresą i odda życie dla idei "mes que un club"? Ja nawet kiedyś w tę ideę wierzyłem, ale Bartomeu i Laporta mnie skutecznie wyleczyli z tego naiwniactwa. Wiem, że Ter Stegen zachowuje się chamsko, a rykoszetem obrywa nasz Wojtek - jeden z moich ulubionych piłkarzy w Reprezentacji Polski, ale staram się być uczciwy i ani trochę się nie dziwię Ter Stegenowi. A czegokolwiek by nie zrobił, na pewno nie zmienia to faktu, że kiedyś wygrał nam kilka trofeów. A może Ter Stegen po prostu stosuje regułę wzajemności i wobec innego zarządu zachowałby się zupełnie inaczej?
2
@hasan 7 autor ma prawo wyrazić własną opinię. To nie manipulowanie newsami, tylko felieton, więc spoko. Nie zgadzam się z autorem tego artykułu, ale miałby prawo napisać jeszcze ostrzej i nie byłoby w tym nic złego.
0
@Murazor on chyba tak czy siak jest zdecydowany odejść i zająć się swoim nowym klubem wraz z Suarezem. Ta aferka nic nie zmieni.
0
@Rifek dla amerykańskich kibiców jest duży tak czy siak
17
@Lionel_Messi10 właśnie dobrze zrobił - zasady są równe dla wszystkich
18
Skoro kombinował, to dobrze mu tak
0
Messi i Yamal też byli na 100%
2
Na szczęście Szczenzy zostaje!
3
Super, że jednak dojdzie do skutku!
3
@KibicBarcy84 wystawmy mu więc pomnik obok wyremontowanego Camp Nou.
15
"w hotelu Torre Melina" - jak Deco rezerwuje sale w melinach, to ja się nie dziwię, że potem transfery się nie udają :P
0
Luźne skojarzenie - ciekawe czy to Nico Williams osobiście się rozmyślił odnośnie transferu czy to też bardziej jego agent...
1
Za zaoszczędzone pieniądze kupmy sobie Nico!
9
Mam nadzieję, że mu to nie zniszczy kariery, ale też mam nadzieję, że ta kontuzja nie zwiastuje tego, że okaże się szklanką. Dobrze, że mamy dobry sztab!
0
Jeszcze jest Michał Żuk. Chyba, że go liczycie jako Hiszpana.
0
@Czarny_ck jak różnych płci, to pięcioro
0
@MroQ to bardzo chcę zobaczyć gorsze!
0
@VAMOS1899LaMasia najważniejszą konsekwencją będzie skończenie z kręceniem tych filmów.
5
@ArcziArtt Nico, Nico jest nowelą, raz przyjazną, a raz wrogą, za niedługo się okaże ile szwagry zdziałać mogą...
4
@Herbert dołóżmy do tego, że koniec końców się okazało, że Barca zarejestrowała Olmo tylko dlatego, że Tebas popełnił błąd w formalnościach, a jakby go nie popełnił, to Olmo nie zostałby zarejestrowany. Czyli ta sytuacja nie zależała tylko od naszego klubu i miał on po prostu wielkiego farta. Po tym wydarzeniu Tebas może być sprytniejszy, ostrożniejszy i - o ile tak się da - jeszcze bardziej zacięty.
3
Ani trochę mu się nie dziwię...
0
@kejdzi musiały obciążać. Nie wiem jak inaczej miałyby być zaksięgowane. Jako dług?
0
@waletpl żeby trzymać ważne rzeczy z dala od mediów, bo jak media za dużo wiedzą, to utrudniają zarządzanie jakąś firmą lub organizacją
3
@Elvisek jest wyraźnie napisane: płatności rzekomo następowały za raporty pomocne dla trenerów, więc prokuratura chce wypytać trenerów o te raporty.
0
@Coveta A nie pamiętasz jakie z Olmo były cyrki? Ledwo się udało.
0
@Herbert @Murazor chodziło mi o ogólną zasadę