Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vito9 Bartomeu
17
"Rafinha nie rozumie, dlaczego inni gracze odchodzą z Barçy za mniejsze kwoty, a jemu się na to nie pozwala."- Rakitić lubi to
0
Pierwsza od dawna koszulka, która mi się podoba. Bardzo ciekawa...
1
"Natomiast jeśli Barça odmówi zaakceptowania podpisów elektronicznych, sprawa może skończyć się w sądzie."- sprawy sądowe ciągną się wystarczająco długo żeby Bartomeu zdążył spokojnie dokończyć kadencję, a dopiero potem przegrać
0
"Barcelona wycenia Rafinhę na 16 milionów euro i nie chce zejść z tej ceny. "- w przeciwieństwie do Rakiticia, Suareza i Vidala :P
5
Następny artykuł: Ousmane Dembele odczuwał drobne niedogodności podczas treningu :P
1
@hazo428 no właśnie, czyli to nie kwestia Suareza
0
@Elvisek Umowa jest tajna i nie wolno mu podać żadnych szczegółów. Złamałby prawo. Narobiłby problemów sobie oraz osobie, która mu tę umowę pokazała, tracąc przy tym zaufanie tej osoby na przyszłość.
0
@Szymon138 Dzięki. Mam nadzieję, że nie wygranie LM i zdobycie Złotej Piłki :P
0
A na jakich warunkach są zmienne?
1
Wygląda jak Mourinho z wąsami :P
0
Na siłę to wszystko. To są przyczyny ich awansu do ćwierćfinału, a nie wygranej finału.
0
@Pawlak1992 ok, dzięki :)
0
@Pawlak1992 to chyba chodzi o poprzedni sezon albo jeszcze poprzedni
0
@Andy83 no właśnie o tym mówię. Zazwyczaj się go krytykuje, ale czasem jednak ma rację :)
0
Myślałem, że Setien przesadza z obawami o kontuzje, ale przykład Araujo pokazuje, że jednak miał rację
0
@jolowanila też racja :)
2
A gdzie Braithwaite i Boateng? :P
0
Dobry wywiad, ciekawszy niż z innymi, ale mimo wszystko za dużo dyplomacji odnośnie Setiena
2
@sendesara ale była szansa, że zadebiutuje w play-offach żeby pomóc w awansie
2
Czyli to dobrze, że ten Arthur odchodzi... W ogóle to się cieszmy, że za Pjanicia, a nie za darmo...
0
@Naturopata Daj Xaviemu czas
0
@normasubiektywna "Jeśli Barca B awansuje, to konieczne będzie wprowadzenie stabilizacji i utrzymania jak największej części składu"- liczę na to, że przesunie połowę młodzieży do seniorów i w taki sposób zostaną oni w klubie.
6
"54-latek zna klub, w którym występował przez jeden sezon"- specjalnie sprawdziłem, że grał tam 24 lata temu. Przez rok. Zdążył wszystko dogłębnie poznać, a poza tym absolutnie nic się od tego czasu nie zmieniło. A teraz jest w trakcie 4-letniej przerwy w zawodzie... Najprawdopodobniej będzie lepszy od Valverde i Setiena, jednak moim faworytem jest Pimenta z Barcy B- będzie wiedzieć o których zawodników oprzeć rewolucję kadrową, która odbędzie się za darmo, bez transferów. Nawet później Laporta lub Font mogliby przedłużyć z nim kontrakt, a XAVI niech jeszcze trochę nabiera doświadczenia.
2
"Drużyna Pimienty przystąpiła do tego spotkania bez wielu kluczowych piłkarzy, wśród których wymienić można Ansu Fatiego"- trochę naciągane, bo on tam nigdy nie grał.
0
Co mu się stało, że przestał chwalić?
0
@dawidw4 Trzeba kogoś znanego kupić nawet ze względów marketingowych, ale kogoś skromniejszego
0
@dawidw4 Tak, kontuzje nie były do przewidzenia, ale za to było widać po zachowaniu w poprzednich klubach- wymuszanie transferów, że to rozpieszczone gwiazdeczki i kontuzje wynikają m.in. stąd- ze złego prowadzenia się. Trzeba było brać kogoś z lepszym myśleniem, a przede wszystkim dawać więcej szans wychowankom.
5
Jak go nie lubię tak z tym akurat na rację, bo to była siła wyższa. Tylko trzeba było nie kupować wcześniej Dembele i Coutinho, to by nie było teraz takiej tragedii...
1
@Boniek10 Jeszcze XAVI i Iniesta