1

@Vito9 Bartomeu

17

"Rafinha nie rozumie, dlaczego inni gracze odchodzą z Barçy za mniejsze kwoty, a jemu się na to nie pozwala."- Rakitić lubi to

0

Pierwsza od dawna koszulka, która mi się podoba. Bardzo ciekawa...

1

"Natomiast jeśli Barça odmówi zaakceptowania podpisów elektronicznych, sprawa może skończyć się w sądzie."- sprawy sądowe ciągną się wystarczająco długo żeby Bartomeu zdążył spokojnie dokończyć kadencję, a dopiero potem przegrać

0

"Barcelona wycenia Rafinhę na 16 milionów euro i nie chce zejść z tej ceny. "- w przeciwieństwie do Rakiticia, Suareza i Vidala :P

5

Następny artykuł: Ousmane Dembele odczuwał drobne niedogodności podczas treningu :P

1

@hazo428 no właśnie, czyli to nie kwestia Suareza

0

@Elvisek Umowa jest tajna i nie wolno mu podać żadnych szczegółów. Złamałby prawo. Narobiłby problemów sobie oraz osobie, która mu tę umowę pokazała, tracąc przy tym zaufanie tej osoby na przyszłość.

0

@Szymon138 Dzięki. Mam nadzieję, że nie wygranie LM i zdobycie Złotej Piłki :P

0

A na jakich warunkach są zmienne?

1

Wygląda jak Mourinho z wąsami :P

0

Na siłę to wszystko. To są przyczyny ich awansu do ćwierćfinału, a nie wygranej finału.

0

@Pawlak1992 ok, dzięki :)

0

@Pawlak1992 to chyba chodzi o poprzedni sezon albo jeszcze poprzedni

0

@Andy83 no właśnie o tym mówię. Zazwyczaj się go krytykuje, ale czasem jednak ma rację :)

0

Myślałem, że Setien przesadza z obawami o kontuzje, ale przykład Araujo pokazuje, że jednak miał rację

0

@jolowanila też racja :)

2

A gdzie Braithwaite i Boateng? :P

0

Dobry wywiad, ciekawszy niż z innymi, ale mimo wszystko za dużo dyplomacji odnośnie Setiena

2

@sendesara ale była szansa, że zadebiutuje w play-offach żeby pomóc w awansie

2

Czyli to dobrze, że ten Arthur odchodzi... W ogóle to się cieszmy, że za Pjanicia, a nie za darmo...

0

@Naturopata Daj Xaviemu czas

0

@normasubiektywna "Jeśli Barca B awansuje, to konieczne będzie wprowadzenie stabilizacji i utrzymania jak największej części składu"- liczę na to, że przesunie połowę młodzieży do seniorów i w taki sposób zostaną oni w klubie.

6

"54-latek zna klub, w którym występował przez jeden sezon"- specjalnie sprawdziłem, że grał tam 24 lata temu. Przez rok. Zdążył wszystko dogłębnie poznać, a poza tym absolutnie nic się od tego czasu nie zmieniło. A teraz jest w trakcie 4-letniej przerwy w zawodzie... Najprawdopodobniej będzie lepszy od Valverde i Setiena, jednak moim faworytem jest Pimenta z Barcy B- będzie wiedzieć o których zawodników oprzeć rewolucję kadrową, która odbędzie się za darmo, bez transferów. Nawet później Laporta lub Font mogliby przedłużyć z nim kontrakt, a XAVI niech jeszcze trochę nabiera doświadczenia.

2

"Drużyna Pimienty przystąpiła do tego spotkania bez wielu kluczowych piłkarzy, wśród których wymienić można Ansu Fatiego"- trochę naciągane, bo on tam nigdy nie grał.

0

Co mu się stało, że przestał chwalić?

0

@dawidw4 Trzeba kogoś znanego kupić nawet ze względów marketingowych, ale kogoś skromniejszego

0

@dawidw4 Tak, kontuzje nie były do przewidzenia, ale za to było widać po zachowaniu w poprzednich klubach- wymuszanie transferów, że to rozpieszczone gwiazdeczki i kontuzje wynikają m.in. stąd- ze złego prowadzenia się. Trzeba było brać kogoś z lepszym myśleniem, a przede wszystkim dawać więcej szans wychowankom.

5

Jak go nie lubię tak z tym akurat na rację, bo to była siła wyższa. Tylko trzeba było nie kupować wcześniej Dembele i Coutinho, to by nie było teraz takiej tragedii...

1

@Boniek10 Jeszcze XAVI i Iniesta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?