Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To prawda. Ale jeszcze 6:1 :D
0
No tak, wiem... To chociaż trochę mniej regularnie niż teraz...
0
Bardzo dobrze, że skoro liga wygrana, to grali rezerwowi. Wynik mnie na tym etapie sezonu nie obchodzi. Niech grają częściej
0
Mógłby pograć już do końca sezonu w lidze, a Ter Stegen na LM.
5
Z dwojga złego już chyba wolę Coutinho (chociaż co jakiś czas zmieniam zdanie :P ), co oczywiście nie oznacza, że to dobra wiadomość
0
Jedno drugiego nie wyklucza. Tzn. w jakimś konkretnym sezonie wyklucza, ale ogółem nie. Też czekam!
9
No Valverde... Jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili!!!
1
Tylko on chyba był przeciwny temu transferowi, tylko go ktoś z jego otoczenia namówił. Nie mam tego za złe- to nic dziwnego, ale w takim razie nie ma czym się chwalić.
75
Ja też uważam, że Messi ma dość spore szanse obronić zeszłoroczne 5 miejsce.
0
Świetna wiadomość! Ograją się, nie zmarnują, a potem wrócą!
1
Tylko wtedy to ma sens :P
1
Tylko wtedy będzie mi się podobać ta decyzja
0
Ok, dzięki wielkie
1
Wielkie dzięki za info! A od kiedy można kupować bilety, jakby się chciało jechać prywatnie? Też już od lipca czy później?
0
Dzięki wielkie :D Ale na 100% gramy u siebie 2. mecz, nie pierwszy?
0
A w którym miesiącu pojawi się oferta z wyjazdem na El Clasico?
0
Pewnie, że realny,ale ten artykuł przedstawia niemerytortczny dowód anegdotyczny, który tylko cieszy i motywuje i tyle
2
No wiem, nie mogę mieć pretensji, tylko po prostu mnie to wkurza...
1
Po cholerę on wraca do tej Argentyny...
0
To wtedy faktycznie nie wiem, ale akurat w tym meczu MATS interweniował dużo i dobrze.
0
Z napastnikami inaczej, bo goli może być kilka, a czyste konto tylko jedno i jak nie ma tego czystego konta, to faktycznie czasem też może być dycha, ale w takim razie jak już jest czyste konto, to tym bardziej jest dycha
0
Zachował czyste konto? To dycha.
4
Najlepiej wygrać i wtedy i wtedy :-P
1
Nie wyklucza z regularnej gry, a powinno. Lubie go, niech spokojnie zdrowieje.
0
Przecież Messi dobrze grał, tylko po prostu cofnął się i pomagał w kreacji, więc nie było go aż tak widać. Bez przesady... Za to jak 2 marca się wkur...
0
Ciekawe czy 2 marca zagra Cilessen. Liczę na to. Oczywiście wielki szacunek do dla MATS-a, ale wiadomo o co chodzi. A Wy jak myślicie?
0
No Waldek... Jak ty mnie zaimponowałeś tym komentarzem w tej chwili...
0
Ok, dzięki. Jak dla mnie to niech gadają, co chcą. Jakby co, to można wyciszyć :-P
0
Jaki to komentarz? Coś konkretnego czy całokształt?
0
A no tak, sorry :D