0

To prawda. Ale jeszcze 6:1 :D

0

No tak, wiem... To chociaż trochę mniej regularnie niż teraz...

0

Bardzo dobrze, że skoro liga wygrana, to grali rezerwowi. Wynik mnie na tym etapie sezonu nie obchodzi. Niech grają częściej

0

Mógłby pograć już do końca sezonu w lidze, a Ter Stegen na LM.

5

Z dwojga złego już chyba wolę Coutinho (chociaż co jakiś czas zmieniam zdanie :P ), co oczywiście nie oznacza, że to dobra wiadomość

0

Jedno drugiego nie wyklucza. Tzn. w jakimś konkretnym sezonie wyklucza, ale ogółem nie. Też czekam!

9

No Valverde... Jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili!!!

1

Tylko on chyba był przeciwny temu transferowi, tylko go ktoś z jego otoczenia namówił. Nie mam tego za złe- to nic dziwnego, ale w takim razie nie ma czym się chwalić.

75

Ja też uważam, że Messi ma dość spore szanse obronić zeszłoroczne 5 miejsce.

0

Świetna wiadomość! Ograją się, nie zmarnują, a potem wrócą!

1

Tylko wtedy to ma sens :P

1

Tylko wtedy będzie mi się podobać ta decyzja

0

Ok, dzięki wielkie

1

Wielkie dzięki za info! A od kiedy można kupować bilety, jakby się chciało jechać prywatnie? Też już od lipca czy później?

0

Dzięki wielkie :D Ale na 100% gramy u siebie 2. mecz, nie pierwszy?

0

A w którym miesiącu pojawi się oferta z wyjazdem na El Clasico?

0

Pewnie, że realny,ale ten artykuł przedstawia niemerytortczny dowód anegdotyczny, który tylko cieszy i motywuje i tyle

2

No wiem, nie mogę mieć pretensji, tylko po prostu mnie to wkurza...

1

Po cholerę on wraca do tej Argentyny...

0

To wtedy faktycznie nie wiem, ale akurat w tym meczu MATS interweniował dużo i dobrze.

0

Z napastnikami inaczej, bo goli może być kilka, a czyste konto tylko jedno i jak nie ma tego czystego konta, to faktycznie czasem też może być dycha, ale w takim razie jak już jest czyste konto, to tym bardziej jest dycha

0

Zachował czyste konto? To dycha.

4

Najlepiej wygrać i wtedy i wtedy :-P

1

Nie wyklucza z regularnej gry, a powinno. Lubie go, niech spokojnie zdrowieje.

0

Przecież Messi dobrze grał, tylko po prostu cofnął się i pomagał w kreacji, więc nie było go aż tak widać. Bez przesady... Za to jak 2 marca się wkur...

0

Ciekawe czy 2 marca zagra Cilessen. Liczę na to. Oczywiście wielki szacunek do dla MATS-a, ale wiadomo o co chodzi. A Wy jak myślicie?

0

No Waldek... Jak ty mnie zaimponowałeś tym komentarzem w tej chwili...

0

Ok, dzięki. Jak dla mnie to niech gadają, co chcą. Jakby co, to można wyciszyć :-P

0

Jaki to komentarz? Coś konkretnego czy całokształt?

0

A no tak, sorry :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?