0

Ale było też 7:1 dla nas

0

Chodziło mi o wejście na szczyt ciężką pracą. To może być szczyt niższy od Messiego i Ronaldo, a może być podobny- kto wie... Ale nawet jak niższy, to może się wyróżniać na tle reszty.

0

Miał konflikt z Enrique, ale za kadencji Valverde nie rozumiem dlaczego rozmowy stoją w martwym punkcie.

10

Jedno drugiego nie wyklucza, a jak pójdzie najpierw tam, potem tam, to im więcej doświadczenia, tym lepiej. Mógłby wyszlifować kilka talentów w BarcyB i przywrócić pokolenie takie, jak jego. Tzn. wiadomo, że talent się ma albo nie, ale ciężką pracą można wszystko- patrz: Ronaldo.

1

Nic odkrywczego, ale bardzo miło słyszeć!

11

Za tego typu artykuły niektórzy kibice spalą szanownego redaktora na stosie :P

1

Bardzo mi się podoba stawianie na wychowanków, ale branie kogoś z OBECNEJ Barcy B na ŚN to jest zły pomysł, tym bardziej, że strzelił on 5 goli w kilkunastu meczach. Chociaż... U Valverde i tak będzie grał 5 minut na miesiąc, więc bez różnicy...

0

Tak, ale nie w pierwszym meczu 1/8 Pucharu Króla. A Rakiecie trzeba dać odpocząć.

1

Zdolny jest, a co do przyjaciela, to niech się uśmiechnie do Iniesty

5

Niech nie zostaje zbyt szybko trenerem pierwszego składu. Bardzo dobrze rozumiał grę już jako piłkarz, ale mimo wszystko niech sobie spokojnie zbiera doświadczenie najpierw w Katarze, potem w Barcy B jak Guardiola, a po drodze może jeszcze gdzieś indziej. Jak już zacznie pracę z pierwszym składem, to niech będzie na to jak najlepiej przygotowany żeby to się nie okazał niewypał. Bardzo bym chciał żeby zdążył jeszcze trenować Messiego, ale to chyba mało realne, a niech się nie spieszy żeby to wyszło jak najlepiej.

0

Pewnie, że tak :P

0

Przecież wiem, jaja sobie robię

0

A no tak, przepraszam i dziękuję.

0

Takie rankingi nie mają żadnego znaczenia, ale ciekawi mnie który jest Ronaldo.

0

To tak jak Messi :-P

4

Również życzę wszystkiego najlepszego!

0

Też sobie nie wyobrażam Barcy bez Messiego, ale nie przesadzajmy, że będzie tragedia i koniec świata, bo przed Messim Barca istniała ponad 100 lat i po Messim też sobie poradzi z nowym narybkiem.

0

a pewnie nawet na dłużej!

0

A już myślałem, że Leo ma 33, a Suarez i Dembele po 1.

0

Dla kibiców, ale nie dla kiboli, a przed meczem czasem ich trudno odróżnić

8

La Ligę i Puchar Króla w poprzednim sezonie, a w tym też chwilowo jest na dobrej drodze

2

Chyba mu agent tak kazał gadać. Strzelił 2 gole Realowi czy Leonesie? A nawet jakby strzelił Realowi, to jeszcze jest ważna regularność.

0

Można tam też wstawiać newsy związane z Reprezentacją Polski

0

W sumie racja. Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi :P

1

Nie rozumiem co mu przeszkadza nosić buty Adidasa

1

Szacun dla Realu za komunikat. Kurtuazja, ale nie musieli.

1

Najgorsze- dyspozycja Messiego po kontuzji

1

Też mi się z początku nie podobało, że Vidal zszedł, ale ostatecznie Alenia strzelił bramkę, więc bardzo dobra zmiana

0

Nie widziałem tego meczu, ale do opisu gry niektórych zawodników dopasowałbym ocenę 10/10 i dziwię się, że nikt takowej nie dostał, skoro są chwaleni.

0

Czytałem. Mój wpis wyraża zdziwienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?