Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale było też 7:1 dla nas
0
Chodziło mi o wejście na szczyt ciężką pracą. To może być szczyt niższy od Messiego i Ronaldo, a może być podobny- kto wie... Ale nawet jak niższy, to może się wyróżniać na tle reszty.
0
Miał konflikt z Enrique, ale za kadencji Valverde nie rozumiem dlaczego rozmowy stoją w martwym punkcie.
10
Jedno drugiego nie wyklucza, a jak pójdzie najpierw tam, potem tam, to im więcej doświadczenia, tym lepiej. Mógłby wyszlifować kilka talentów w BarcyB i przywrócić pokolenie takie, jak jego. Tzn. wiadomo, że talent się ma albo nie, ale ciężką pracą można wszystko- patrz: Ronaldo.
1
Nic odkrywczego, ale bardzo miło słyszeć!
11
Za tego typu artykuły niektórzy kibice spalą szanownego redaktora na stosie :P
1
Bardzo mi się podoba stawianie na wychowanków, ale branie kogoś z OBECNEJ Barcy B na ŚN to jest zły pomysł, tym bardziej, że strzelił on 5 goli w kilkunastu meczach. Chociaż... U Valverde i tak będzie grał 5 minut na miesiąc, więc bez różnicy...
0
Tak, ale nie w pierwszym meczu 1/8 Pucharu Króla. A Rakiecie trzeba dać odpocząć.
1
Zdolny jest, a co do przyjaciela, to niech się uśmiechnie do Iniesty
5
Niech nie zostaje zbyt szybko trenerem pierwszego składu. Bardzo dobrze rozumiał grę już jako piłkarz, ale mimo wszystko niech sobie spokojnie zbiera doświadczenie najpierw w Katarze, potem w Barcy B jak Guardiola, a po drodze może jeszcze gdzieś indziej. Jak już zacznie pracę z pierwszym składem, to niech będzie na to jak najlepiej przygotowany żeby to się nie okazał niewypał. Bardzo bym chciał żeby zdążył jeszcze trenować Messiego, ale to chyba mało realne, a niech się nie spieszy żeby to wyszło jak najlepiej.
0
Pewnie, że tak :P
0
Przecież wiem, jaja sobie robię
0
A no tak, przepraszam i dziękuję.
0
Takie rankingi nie mają żadnego znaczenia, ale ciekawi mnie który jest Ronaldo.
0
To tak jak Messi :-P
4
Również życzę wszystkiego najlepszego!
0
Też sobie nie wyobrażam Barcy bez Messiego, ale nie przesadzajmy, że będzie tragedia i koniec świata, bo przed Messim Barca istniała ponad 100 lat i po Messim też sobie poradzi z nowym narybkiem.
0
a pewnie nawet na dłużej!
0
A już myślałem, że Leo ma 33, a Suarez i Dembele po 1.
0
Dla kibiców, ale nie dla kiboli, a przed meczem czasem ich trudno odróżnić
8
La Ligę i Puchar Króla w poprzednim sezonie, a w tym też chwilowo jest na dobrej drodze
2
Chyba mu agent tak kazał gadać. Strzelił 2 gole Realowi czy Leonesie? A nawet jakby strzelił Realowi, to jeszcze jest ważna regularność.
0
Można tam też wstawiać newsy związane z Reprezentacją Polski
0
W sumie racja. Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi :P
1
Nie rozumiem co mu przeszkadza nosić buty Adidasa
1
Szacun dla Realu za komunikat. Kurtuazja, ale nie musieli.
1
Najgorsze- dyspozycja Messiego po kontuzji
1
Też mi się z początku nie podobało, że Vidal zszedł, ale ostatecznie Alenia strzelił bramkę, więc bardzo dobra zmiana
0
Nie widziałem tego meczu, ale do opisu gry niektórych zawodników dopasowałbym ocenę 10/10 i dziwię się, że nikt takowej nie dostał, skoro są chwaleni.
0
Czytałem. Mój wpis wyraża zdziwienie.