0

Bałem się o to, czy Barca zakończy sezon bez porażki, skoro piłkarze mogą wyluzować po El Classico, ale Messi to profesjonalista i już się nie boję.

0

Tylko nie wiem czy statystyka z artykułu dotyczy tylko El Classico w La Liga czy ogólnie wszędzie- w Pucharze Króla, Lidze Mistrzów, Superpucharze Hiszpanii itp. też.

3

Już lepiej z ławki niż wcale

0

Dziękuję :-D

0

Genialny pomysł na artykuł! Tylko wolałbym porównanie całej kariery klubowej i reprezentacyjnej, a nie tylko czasu ich bezpośredniej rywalizacji. Przed 2009 rywalizowali w LM, tylko jeszcze wtedy było o tym trochę ciszej.

0

Bo to chyba jest klubowy odpowiednik Rankingu FIFA. Ranking FIFA nigdy nie miał znaczenia, tylko teraz będzie ważny dla Ligi Narodów, a ten ranking jest jeszcze mniej ważny. Od 2013, czyli akurat od odejścia Guardioli... Proszę mi zrobić od 2008 lub 2009. Oczywiście wiem, że to zbieg okoliczności i nawet mi nie szkoda tego zbiegu okoliczności, bo- jak już pisałem- nie obchodzi mnie ten ranking, ale i tak nasunęło mi się takie skojarzenie.

1

No chyba, że chodzi o fiskusa, to nie :-P

0

Ja też bym tak miał i w ogóle co to za absurd żeby się czepiać nazwiska?

0

Chciałbym go za kilka lat w głównym zespole!

0

Paulinho to wyjątek, a obiektywnie 28 lat w przypadku kogoś z nie najwyższej półki to z dużo

0

Jak za półdarmo, to brać!

0

Szok i niedowierzanie!

0

Z patriotyzmu :P Jak Bayern wygra w tym roku LM, to kto wie... (to oznacza, że Ronaldo zabraknie w finale, więc szanse innych rosną- np. Salaha.) Chociaż też obstawiam Ronaldo jako zwycięzcę ze względów marketingowych.

0

Nie. Pele dostał honorową, bo nigdy nie miał możliwości dostać prawdziwej, a Iniesta miał możliwość. Jeśli ktoś jeszcze kiedyś dostanie honorową ZP, to Maradona.

2

W takim razie pewnie trochę wyluzują, ale i tak wierzę, że to profesjonaliści, więc ewentualnie ostatnie kolejki zakończą się remisami i rekord zostanie jeszcze bardziej wyśrubowany.

0

Macie rację, tylko po prostu za rok się wybieram do Barcelony na El Classico i miałem nadzieję, że go jeszcze dam radę zobaczyć. Mógł się wstrzymać jeszcze 1 rok do równego jubileuszu 20 lat... Ten 1 rok by mu jakoś mocno sytuacji nie zmienił.

0

Nawet z sędzią się na koniec pożegnał... A do mnie to jeszcze nie dochodzi... Jaki sens ma dożywotni kontrakt, skoro zrywa się go po roku?

0

Czyli Juvenil A mamy lepszy niż Barcę B (na swoim poziomie oczywiście)! Bardzo mnie to cieszy!

0

Dobrze, że dał piłkarzom odpocząć przed finałem Pucharu Króla i ogólnie na końcu męczącego sezonu.

3

Bardziej boli, że miał powód

0

Nawet później. Niech zbiera doświadczenie. Na pewno nie przed 2022, czyli przed trenowaniem Kataru. Poza tym sam Valverde też mógłby tu trenować dłużej- dobrze mu idzie.

0

Mam nadzieję, że po sprawie Neya konszachty z Katarem zostały zerwane na wieki wieków amen.

0

Powinien zostać w klubie, ponieważ Barcelona rozgrywa dobry sezon.

Wiem, że jego styl wielu się nie podoba, ale przynosi efekty. Ostatnio nie przyniósł, ale to tylko 1 mecz. Bardzo ważny mecz, ale sezon z dubletem to wciąż dobry sezon.

Cieszę się, że w chwili pisania tego posta ponad 2/3 userów nie chce go zwalniać. oczywiście co ci userzy obchodzą Bartomeu i zarząd, ale i tak miło się na to patrzy...

0

Faktycznie dużo razem trenują i są w miarę regularnie powoływani, ale koniec końców grają zbyt mało- czasem nie wchodzą z ławki.

0

To oczywiste, ale piszę tak ogólnie, a nie o konkretnej kolejce.

3

W całym sezonie (nie od teraz do końca) około 150

0

Z jednej strony racja- wiadomo, że nie każde pokolenie jest tak genialne jak to XAVI-ego i Iniesty, ale z drugiej Valverde mógłby dawać więcej szans Aleni, Arnaizowi, Busquetsowi i Ruizowi. Tylko tej czwórce. Reszta się ewidentnie nie nadaje, ale oni to co innego. Oczywiście na dłuższą metę nie mają jak wygrać z Messim i Suarezem (Griezmannem?), ale niech ich co jakiś czas odciążą dla świeżości i zapobiegnięcia kontuzjom.

0

To solidny zamiennik, a transfer z mistrza kraju do prawie spadkowicza to duży przeskok... Chyba zbyt duży. Jak już odchodzić, to w lepsze miejsce.
I NIE ZA PÓŁDARMO!

0

Bardzo się cieszę, że odpowiada w optymistyczny sposób- wszyscy pamiętamy jego pesymizm po popisach Argumenty. Dobrze, że się skończyło, ale boję się, że się znowu zacznie.

0

Dobrze, że Valverde wygrał z Sampaolim rywalizację o stołek trenera Barcy! A na początku byłem sceptyczny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?