Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potrzebujemy go?
0
Został jeszcze 1 rekord do pobicia. Bican strzelił 466 goli w Lidze Czechosłowackiej, a Messi 369 w La Liga. Wyprzedził Mullera (365) w klasyfikacji najlepszych strzelców czołowych 5 lig, ale w rankingu ogólnym jeszcze nie prowadzi. Gdyby bezpośrednio rywalizował z Bicanem o Złotego Buta, to by wygrał, bo La Liga ma wyższy przelicznik, ale i tak zostało jeszcze 97 goli. Messi powinien zdążyć je strzelić do końca kariery, co nie? Ja w niego wierzę, myślę, że prawdopodobieństwo jest duże. Jeszcze Pele ma 619 goli w Lidze Brazylijskiej i tego już się chyba nie przeskoczy, ale chociaż będzie najlepszy wynik w Europie.
0
W każdym razie mi się bardziej podobał mecz z PSG niż z Getafe :P
0
Barca-PSG 6:1 (limit znaków)
0
Przecież już istnieje limit wydatków na pensje- chyba 60% przychodów. Tylko w praktyce chyba nie ma konsekwencji z tytułu jego przekroczenia.
0
Nie wierzę w te plotki. Odchodzenie tak szybko po podpisaniu dożywotniego kontraktu nie ma sensu.
1
Jesteś moim mistrzem!
0
Sprawdziłem, że jego żona się urodziła w Brazylii, ale portugalskie korzenie w Brazylii faktycznie są bardzo prawdopodobne. Coutinho dostanie hiszpańskie obywatelstwo dopiero za 2 lata, więc ta opcja faktycznie jest szybsza.
0
Ja bym go zostawił w Gremio tylko na pół roku, a na drugie pół dał do jakiegoś klubu z La Liga, ale jak Gremio robiło problemy to już niech tak będzie- i tak dobrze.
Dlaczego Coutinho ma dostać portugalski paszport, nie hiszpański?
0
Faktycznie racja
0
Fajnie, że odpalił, ale mimo wszystko 32 lata to dużo
0
Według mnie też, tylko mają mniej pucharów LM i dlatego są niżej
0
Też racja, że inflacja robi swoje
0
Barca z droższym składem niż Real... Galacticos vs La Masia...
0
Nie szkodzi, że nudnawa. Najważniejsze, że działa.
29
Barca ma tylko 7 punktów przewagi. Getafe ponownie uruchamia ligę...
No leżę i nie wstaję...
24
Czyli reaktywacja? Świetna decyzja!!!
3
Żeby tylko uraz go nie zniszczył...
0
Rzeczywiście nie
6
Nie dziwię się Messiemu ani trochę, tylko mi po prostu szkoda niewygranych trofeów. Chciał nawet karierę kończyć z tego powodu, co dla Barcy też by było złe, a grając w Hiszpanii, nigdy by o tym nie pomyślał. Jednak ja też bym wybrał Polskę zamiast czegokolwiek innego.
1
"Zawodnik pochodzi z Rosario, ale gra dla młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii"- wielka szkoda, że Messi tak nie chciał...
1
Faktycznie, racja
0
Nie bronię go, ale w sprawie Neymara był po naszej stronie
0
W Statystyki Martino mnie nie obchodzą bez ich udowodnienia trofeami
0
Reial Cornella Deportiu Espanyol
7
Umówmy się, że Umtiti ma potencjał, aby dorównać Puyolowi i oby pod koniec kariery (oby w Barcy) mu się udało. W tym wypadku pod każdym względem.
2
Faktycznie w tej chwili nie jest źle, ale denerwuje mnie zmienne nastawienie do Bartomeu.
0
Fajnie by było, gdyby trenował kogoś z kim grał, a na Iniestę są jeszcze mniejsze szanse. Może na Ter Stegena są szanse.
4
Fajnie by było, gdyby zdążył jeszcze trenować Messiego, ale wiem, że to mało realne.
4
To był żart odnoszący się do tego, że Pique powiedział, że Espanyol jest z Cornella. Cornella to miasto z aglomeracji barcelońskiej, ale jednak nie Barcelona.