1

No Bartek, jak ty mnie zaimponowales w tej chwili...

0

Fantastyczne czasy!

4

Mam nadzieje, ze bedzie dostepny tez w Polsce

0

Albo wiecej! Duzo wiecej!

0

Ale jak juz gra, to wymiata

0

Pewnie jest kilku redaktorow i kazdy ma inne zdanie. Zreszta ten redaktor tez nie krytykuje za mocno Arthura.

2

Następca Guardioli i jako piłkarz i jako trener!!!

2

Brawo dla Mamy!!!

0

Raczej nie przeszkodzi :-P

W sędziowaniu po swojemu

1

To, ze mamy szczescie, to nie znaczy, ze jestesmy idealni i nie da sie nic poprawic. Jednak mam duza cierpliwosc z do Valverde z podwojna korone rok temu.

0

To, ze jego dni sa policzone, to akurat bardzo dobrze.

0

Cały czas liczę, że CR jednak przebije w Rankingu Strzelców LM Wszechczasów oraz, że na koniec kariery będzie miał więcej Złotych Piłek.

2

Już jest w rodzinie, bo Krkić to kuzyn Messiego.

2

Super!!! Wspaniale!!!

2

Oddac za darmo, bo sprzedawac nie umiemy :P

0

Pewnie nie mial dylematu, tylko prosty wybor niestety...

0

Tylko zeby Arthur od nas za szybko nie odszedl...

0

A po ukończeniu szkółki River Plate oczywiście byłby i tak bardzo dobry, ale wcale nie wiadomo czy taki najlepszy, więc cała piłka skorzystała (oprócz Realu), nie tylko Barca.

0

Wziąłem na serio, bo podobno on serio stawiał na młodzież w poprzednich klubach, tylko w Barcy coś przestał. Jednak mimo wszystko go lubię. 38 meczów bez porażki straciliśmy przez głupi błąd, LM z Romą przez jeszcze głupszy błąd, ale tak ogólnie to graliśmy sezon w dobrym stylu, mieliśmy potencjał na sukcesy i zasługiwaliśmy na sukcesy i ligę wygraliśmy w pięknym stylu mimo wszystko i w tym sezonie też będą sukcesy.

0

Kwestia czasu, przecież to trener Barcy

0

Z tym Valverde jest dziwny. Wiem, że stawia na młodzież, ale z drugiej strony rzadko rotuje składem, a to się zazwyczaj łączy.

0

Jakoś nie widzę żeby Valverde szukał tego zmiennnika zgodnie z innymi ludźmi z Barcy :-P

0

Dziękuję bardzo

0

Dziękuję, właśnie Frenkie czasem mi się myli z Frankiem- też Ajax (Nigel też Ajax).

0

Przepraszam, że offtopic, ale w artykule o Fan Club Barça Polska chyba nie można dodawać komentarzy, więc napiszę tu. Temat trochę podobny: wyjazd na mecz. Co daje członkostwo w Fan Club Barça Polska? Czy można pojechać na El Classico (mówię o ofercie z tej strony), nie będąc członkiem? Pewnie jest wtedy drożej, ale czy można?

0

To rodzina Nigela de Jonga?

2

Czyli jednak ta RFEF się czasem na coś przydaje...

0

Dołączam do pytania

0

Ja tak samo niestety, ale mam nadzieję, że jeszcze kilka lat pogra. Jak szacujecie- ile to może być lat?

0

Bardzo dobrze, że mecz z Gironą, a nie z kimś lepszym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?