Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No Bartek, jak ty mnie zaimponowales w tej chwili...
0
Fantastyczne czasy!
4
Mam nadzieje, ze bedzie dostepny tez w Polsce
0
Albo wiecej! Duzo wiecej!
0
Ale jak juz gra, to wymiata
0
Pewnie jest kilku redaktorow i kazdy ma inne zdanie. Zreszta ten redaktor tez nie krytykuje za mocno Arthura.
2
Następca Guardioli i jako piłkarz i jako trener!!!
2
Brawo dla Mamy!!!
0
Raczej nie przeszkodzi :-P
W sędziowaniu po swojemu
1
To, ze mamy szczescie, to nie znaczy, ze jestesmy idealni i nie da sie nic poprawic. Jednak mam duza cierpliwosc z do Valverde z podwojna korone rok temu.
0
To, ze jego dni sa policzone, to akurat bardzo dobrze.
0
Cały czas liczę, że CR jednak przebije w Rankingu Strzelców LM Wszechczasów oraz, że na koniec kariery będzie miał więcej Złotych Piłek.
2
Już jest w rodzinie, bo Krkić to kuzyn Messiego.
2
Super!!! Wspaniale!!!
2
Oddac za darmo, bo sprzedawac nie umiemy :P
0
Pewnie nie mial dylematu, tylko prosty wybor niestety...
0
Tylko zeby Arthur od nas za szybko nie odszedl...
0
A po ukończeniu szkółki River Plate oczywiście byłby i tak bardzo dobry, ale wcale nie wiadomo czy taki najlepszy, więc cała piłka skorzystała (oprócz Realu), nie tylko Barca.
0
Wziąłem na serio, bo podobno on serio stawiał na młodzież w poprzednich klubach, tylko w Barcy coś przestał. Jednak mimo wszystko go lubię. 38 meczów bez porażki straciliśmy przez głupi błąd, LM z Romą przez jeszcze głupszy błąd, ale tak ogólnie to graliśmy sezon w dobrym stylu, mieliśmy potencjał na sukcesy i zasługiwaliśmy na sukcesy i ligę wygraliśmy w pięknym stylu mimo wszystko i w tym sezonie też będą sukcesy.
0
Kwestia czasu, przecież to trener Barcy
0
Z tym Valverde jest dziwny. Wiem, że stawia na młodzież, ale z drugiej strony rzadko rotuje składem, a to się zazwyczaj łączy.
0
Jakoś nie widzę żeby Valverde szukał tego zmiennnika zgodnie z innymi ludźmi z Barcy :-P
0
Dziękuję bardzo
0
Dziękuję, właśnie Frenkie czasem mi się myli z Frankiem- też Ajax (Nigel też Ajax).
0
Przepraszam, że offtopic, ale w artykule o Fan Club Barça Polska chyba nie można dodawać komentarzy, więc napiszę tu. Temat trochę podobny: wyjazd na mecz. Co daje członkostwo w Fan Club Barça Polska? Czy można pojechać na El Classico (mówię o ofercie z tej strony), nie będąc członkiem? Pewnie jest wtedy drożej, ale czy można?
0
To rodzina Nigela de Jonga?
2
Czyli jednak ta RFEF się czasem na coś przydaje...
0
Dołączam do pytania
0
Ja tak samo niestety, ale mam nadzieję, że jeszcze kilka lat pogra. Jak szacujecie- ile to może być lat?
0
Bardzo dobrze, że mecz z Gironą, a nie z kimś lepszym