Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok, dzięki. Bo np. w Juvenilach na pewno obowiązują, a myślałem, że Barca B działa na podobnych zasadach. Tylko zapomniałem, że w 2 i niższych ligach grają też seniorzy, a nie tylko kluby B czy C. Mój głupi błąd, sorry :-D
0
Czy ten klub nie trzyma w młodzieżówce zbyt starych piłkarzy?
0
" Z kolei zdecydowanie najstarszą drużyną jest Alcorcón, którego zawodnicy mają średnio 29,2 roku."-
Czy oni nie powinni grać w seniorach lub w gorszym klubie, skoro są zbyt słabi na ten?
Ciekawi mnie też czy są jakieś regulacje co do maksymalnego wieku piłkarzy w młodzieżówkach.
0
Z tym się niestety zgodzę
0
Jaja sobie robię
12
A Ter Stegen i Cilessen ile strzelili? :D :D :D
0
Nawet Madryt pisze o Messim... Świat się kończy...
0
No tak, logiczne, tylko chodziło mi o ponowny transfer za kilka lat.
0
Pedro i Fabregas mogliby zakończyć karierę jako zmiennicy w Barcy.
0
Co w tabelach oznaczają liczby dodane w nawiasach? (np. przy Suarezie)
2
Do stworzenia z nich drużyny, wyjściowej 11
0
Każdemu się może zdarzyć czasem czegoś zapomnieć :-P
7
Gadali o tym nawet jak jeszcze grał w Barcy, nic nowego
0
Z ust mi to wyjąłeś!
0
Paulinho niech też odpoczywa, a Gonesem mnie nie denerwuj :-P Nie wygwizdałbym go, ale też nie zatrudnił.
1
Z Chelsea akurat niech zagra, bo Iniesta nie może, a Gomes niech nie gra, natomiast zaraz potem dałbym mu długą przerwę.
0
Bardzo dobrze, że nie pojedzie, niech odpoczywa! Wiem, że nie jedzie z powodu dziecka, a nie odpoczynku, ale nie szkodzi. I tak bardzo dobrze! Tylko żeby go sensownie zastąpiono...
1
Perez w Barcy... Koniec świata :-D
0
Mnie się wydaje, że starczą ze 3 lata
0
Racja, ale liczę na to, że Ronaldo skończy karierę przed Leo
1
Miałem poprosić jakiegoś redaktora o tego typu artykuł, a zapomniałem. Widzę, że i tak się pojawił. Bardzo dziękuję za domyślność!
0
Dziękuję za to zestawienie. Myślę, że Messi ma szansę na 1. miejsce. Tylko średnią bramek na mecz będzie miał dużo gorszą,ale trudno
3
Nie lubię Gomesa, nigdy mi się nie podoba jak wychodzi w 1. składzie i chcę, aby jak najszybciej odszedł, ale w życiu bym na niego nie gwizdał póki nosi koszulkę Barcy. Gwizdać mogę na Neymara, a Gomes to zupełnie inna kwestia.
0
Właśnie niech nie grają co 3 dni, tylko więcej odpoczywają. Jest dużo rotacji, ale najlepszych one nie dotyczą.
0
Chodziło mi o coś innego. O to, żeby brakujące bramki strzelił w innym meczu niż w tym z Las Palmas. Nawet niekoniecznie z Atletico, tylko po prostu żeby odpoczywał żeby był w formie w końcówce sezonu.
2
Niech Messi strzeli hat-tricka Atletico, ale z Las Palmas tylko odpoczywa na ławce.
0
No właśnie- skład jest szeroki, a musi być jakieś miejsce na wychowanków
1
Mimo wszystko uważam, że byłby dobry. Zna taktykę i ma umiejętności przywódcze. Do tego oczywiście świetnie zna Barcę
0
Nie ma, tylko napisałem, że bym chciał żeby tak było
0
Carles, kiedy wreszcie zostaniesz trenerem Barcy?