Sekstet2009
Dołączył/a: grudzień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale dla którego miasta to będzie ważne? Dla Barcelony czy dla Cornella? Dlaczego nie sprecyzował?
0
Też racja, ale motyw finansowy jest tu przecież ewidentny, nie wszystkie domysły muszą być od razu złe
1
Ja też i pewnie wielu innych też
0
W tym artykule jest sama prawda, ale np. napastnicy z Barcy B pewnie by byli wiecznymi rezerwowymi i by się zmarnowali i wtedy Barca też by nie mała z nich korzyści, jakby ich już raz na jakiś czas wpuściła, więc tu występuje konflikt tragiczny. Najlepiej wypożyczać wychowanków z opcją pierwokupu.
3
Szkoda, bo powinna
0
Myślę, że cień Messiego był drugim (drugim, nie żadnym- nie zrozum mnie źle) powodem, a pierwszy to kasa. Poza tym z jednej strony cień, a z drugiej przyjaźń...
0
Nie lubię petrodolarów, ale perezodolarów też nie
1
Ja szanuję Real i nie jestem zagorzałym fanatykiem spalenia ich na stosie, ale nigdy nie będę im kibicować. Z jednej strony to prawda, że jak się jest za Barcą, to nie za Realem, ale z drugiej strony nie kibicowanie komuś to nie od razu nienawiść. Nie przesadzajmy w żadną stronę.
Casillas szanował wszystkich, Raul mówił, że kibicuje całej lidze hiszpańskiej i Barcę też lubi, tylko mniej niż Real.
1
Real- PSG
Przez 90 minut kibice Barcy znowu lubią Neymara :-D :-P
3
A Real jest biedny? Galacticos, Ronaldo, Bale... To oczywiście inna kategoria niż szejkowie, ale też wszystko załatwiają kasą...
0
Też racja, ale całokształt polityki transferowej Barcy często jest frajerski. Co innego jeden przypadek, a co innego w koło te same błędy...
4
Będzie Griezmann
0
Czyli w następnym meczu znowu szykuje jakąś prowokację... (To jednak było oczywiste bez czytania tego wywiadu...)
0
Jakby uczciwie dał po czerwonej kartce 2 obrońcom Alaves, to byśmy tyle nastrzelali, że ta 1 sytuacja nie zrobiłaby większej różnicy.
0
Chyba tragedii nie ma- Valverde jest ważniejszy od De la Fuente, a Valverde nie ma kary.
Tzn. z sędziowaniem jest tragedia, ale to powszechnie wiadomo...
0
Gracies Masche!!!
27
Wielki powrót po kontuzji!
0
Fenomenalna wiadomość!!! Tylko żeby ich zbyt szybko nie sprzedawać!
0
Rozumiem, że ma kontuzję, ale gdyby Barca miała pod koniec meczu korzystny wynik, to bym go symbolicznie wpuścił w 89. minucie.
0
Uff... 2 tyg to prawie nic w kontekście Vermaelena, a szybszy debiut Miny mnie bardzo cieszy. Tylko niech go za te 2 tyg trochę oszczędzają, mając Minę, bo jak Verma nie ma kontuzji, to jest dobry, tylko zbyt często ma
2
Bardzo się cieszę, że wyszedł na prostą po kontuzji!
0
Z Pique chodziło mi tylko o LM, a widzę, że źle to ująłem, więc dzięki :-D
0
Tak samo Pique z Manchesterem i Barcą, a to bardzo rzadkie. Jednak moim zdaniem to bardzo prawdopodobne, że gdyby Eto'o został z Barcą, to Barca jako pierwszy klub w historii obroniłby LM i Eto'o wyszedłby tak samo, a Barca lepiej. Ibra jest dobry, ale do Barcy nie pasował.
0
Mam nadzieję, że to się odnosi tylko do tego okienka transferowego, do następnego nie.
0
To wszystko prawda, tylko po prostu na 31 meczów przegraliśmy tylko 2, więc jestem bardzo wyrozumiały i wszystko wybaczam póki dobrze idzie.
0
Zawsze mnie denerwowały spekulacje, ale w tym przypadku mam taką samą teorię.
0
Też mnie to denerwuje- masz rację. Jednak to było bardziej zauważalne u Tito i Martino niż u Valverde, więc jego się nie czepiam, tylko traktuję jako jednorazową wpadkę.
1
Też się zgadzam, ale kiedyś trzeba eksperymentować, a uważam, że to był dobry mecz na eksperymenty (wstyd, że derby, ale chodzi mi ogólnie o Puchar Króla), a Valverde chyba wie, że następny mecz trzeba potraktować już bardziej na poważnie, więc będzie lepiej.
1
Ogólnie to dla mnie nieważne, ale w tym konkretnym przypadku uważam, że taka decyzja zwiastuje transfer Griezmanna lub ewentualnie kogoś innego jego pokroju, ale w każdym razie jakiegoś cracka, a to już jest ważne.
3
W takim razie Griezmanna wyczuwam...