0

Kłamca chce aby swięta krowa została. Nowe nie znałem.

6

Trudno się patrzy na ten żenujący spektakl. Laporta udaje wzruszonego, żelek gada o jakimś zwycięskim projekcie. Zakłamywanie rzeczywistości i traktowanie kibiców jak idiotów.

4

Cóż za ostateczny upadek wizerunku Laporty i Xaviego. A już myślałem że chociaż wymienimy trenera i to jego śmieszne podejście. No cóż trzeba się przygotować na długi marazm.

9

Co tu dużo mówić ta dedyzja to jawne naplucie w twarz kibicowi Barcelony.

2

@PietrasCoelho Czemu niby? Nie można krytykować gościa który okazał się kłamcą?

0

Dobra jesteśmy skończeni. Przygotujmy się na oklep od innych.Legenda Barcelony już do końca straciła honor i szacunek.

2

Kolejna wypowiedź w stylu powiem trochę o powtarzaniu meczu żeby odwrócić uwagę od syfu jaki wyczyniam w klubie. Kolejna wypowiedź w stylu wszyscy przeciwko nam.

0

Powiedz że dochodzisz nieważne co się stanie. A ch... dajcie mi graczy których chcę to zostanę xd. Nie dość że gada te swoje bzdury na konferencjach to jeszcze jest niehonorowy. No cóż trzeba się przygotować się na łomoty w przyszłych sezonach.

4

Porażka. Gundogan zrobił coś co każdy zrobiłby po przegranym meczu- powiedział jak jest. Przykre jest to że musiał przepraszać. Niech święta krowa idzie do tego Bayernu bo nic się nie zmieni.

0

Hahahaha. Ciekawe z czego?

0

@Emhyr Jak nie ma kasy na opłacenie nowego trenera? Xavi dostaje 8 mln xd

0

@barteq Są pieniądze. Xavi zarabia 8 mln xd.

11

Widać że duma urażona. Gundogan powiedział prawdę a święta krowa ma jeszcze o to pretensje. To zaszło do takiej żenady że żona Gundogana musiała usunąć post bo niektórym prawda w oczy szczypie.

2

To nie ma żadnego znaczenia kto będzie sędziował. Martwmy się abyśmy nie dostali łomotu.

1

Hahahhaha. Oni dalej chcą aby Xavi został po tych kompromitacjach. A nawet jeśli będzie nowy to Marquez xd.

0

Przynajmniej odpadł klub z pieniędzmi od szejków. Żadna strata.

0

Czemu Ederson? Xd

2

Kurde na pewno po tym karnym kupią Bernardo idealnie tu pasuje xd

0

Nie wydaję mi się że tu powinien być karny
1. Gundogan kładł się dużo wcześniej
2. Widać że potyka się o własne nogi
3. W pierwszej fazie widzimy kontakt nogi Gundogana z Vitinhą. Tu Niemiec pierwszy zachaczył
Uważam że sędzia podjął dobrą decyzję

0

Tak oglądam cały czas tą powtórkę z Gundoganem. On się nie potknął o własne nogi? Tak to wygląda z tej perspektywy od przodu.

0

@Kamiloza91 A co to ma do rzeczy że jest bezdnahdzejnym trenerem? Ile jeszcze upokorzeń żeby niektórzy zrozumieli że nie nadaje się na trenera Barcelony?

0

@heniusss Podoba Ci się wypowiedzieć Xaviego i uważasz że po tym meczu trzeba się cieszyć co?

5

Hahahahaha. Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam. On to powiedział. Odejdź i się nie ośmieszaj jeszcze bardziej.

0

Ile jeszcze tych kompromitacji aby przekonać ten śmieszny zarząd że Xavi się nie nadaje? Brak jakichkolwiek reakcji. A nie poczekaj kopnął w barierkę. Ale nie takiej reakcji oczekiwaliśmy. Jeszcze będziemy musieli słuchać tego pieprzenia Xaviego. Już wiem co będzie. Wina sędziów.

0

Jeszcze te mądre gadanie Xaviego i Laporty po meczu. Trudne chwile.

0

Ter Stegen ratuje proszę

0

Ale mental ma Xavi. Kluczowe zachowania w trudnym momencie.

0

Myślicie że jak Barca odpadnie to szanse że Araujo odejdzie rosną?

0

Jednak Araujo wjechał dodatkowo nogami.

1

Kolejny mecz w którym Araujo odwala. 1 raz w finale Superpucharu a teraz 2 raz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?