Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kłamca chce aby swięta krowa została. Nowe nie znałem.
6
Trudno się patrzy na ten żenujący spektakl. Laporta udaje wzruszonego, żelek gada o jakimś zwycięskim projekcie. Zakłamywanie rzeczywistości i traktowanie kibiców jak idiotów.
4
Cóż za ostateczny upadek wizerunku Laporty i Xaviego. A już myślałem że chociaż wymienimy trenera i to jego śmieszne podejście. No cóż trzeba się przygotować na długi marazm.
9
Co tu dużo mówić ta dedyzja to jawne naplucie w twarz kibicowi Barcelony.
2
@PietrasCoelho Czemu niby? Nie można krytykować gościa który okazał się kłamcą?
0
Dobra jesteśmy skończeni. Przygotujmy się na oklep od innych.Legenda Barcelony już do końca straciła honor i szacunek.
2
Kolejna wypowiedź w stylu powiem trochę o powtarzaniu meczu żeby odwrócić uwagę od syfu jaki wyczyniam w klubie. Kolejna wypowiedź w stylu wszyscy przeciwko nam.
0
Powiedz że dochodzisz nieważne co się stanie. A ch... dajcie mi graczy których chcę to zostanę xd. Nie dość że gada te swoje bzdury na konferencjach to jeszcze jest niehonorowy. No cóż trzeba się przygotować się na łomoty w przyszłych sezonach.
4
Porażka. Gundogan zrobił coś co każdy zrobiłby po przegranym meczu- powiedział jak jest. Przykre jest to że musiał przepraszać. Niech święta krowa idzie do tego Bayernu bo nic się nie zmieni.
0
Hahahaha. Ciekawe z czego?
0
@Emhyr Jak nie ma kasy na opłacenie nowego trenera? Xavi dostaje 8 mln xd
0
@barteq Są pieniądze. Xavi zarabia 8 mln xd.
11
Widać że duma urażona. Gundogan powiedział prawdę a święta krowa ma jeszcze o to pretensje. To zaszło do takiej żenady że żona Gundogana musiała usunąć post bo niektórym prawda w oczy szczypie.
2
To nie ma żadnego znaczenia kto będzie sędziował. Martwmy się abyśmy nie dostali łomotu.
1
Hahahhaha. Oni dalej chcą aby Xavi został po tych kompromitacjach. A nawet jeśli będzie nowy to Marquez xd.
0
Przynajmniej odpadł klub z pieniędzmi od szejków. Żadna strata.
0
Czemu Ederson? Xd
2
Kurde na pewno po tym karnym kupią Bernardo idealnie tu pasuje xd
0
Nie wydaję mi się że tu powinien być karny
1. Gundogan kładł się dużo wcześniej
2. Widać że potyka się o własne nogi
3. W pierwszej fazie widzimy kontakt nogi Gundogana z Vitinhą. Tu Niemiec pierwszy zachaczył
Uważam że sędzia podjął dobrą decyzję
0
Tak oglądam cały czas tą powtórkę z Gundoganem. On się nie potknął o własne nogi? Tak to wygląda z tej perspektywy od przodu.
0
@Kamiloza91 A co to ma do rzeczy że jest bezdnahdzejnym trenerem? Ile jeszcze upokorzeń żeby niektórzy zrozumieli że nie nadaje się na trenera Barcelony?
0
@heniusss Podoba Ci się wypowiedzieć Xaviego i uważasz że po tym meczu trzeba się cieszyć co?
5
Hahahahaha. Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam. On to powiedział. Odejdź i się nie ośmieszaj jeszcze bardziej.
0
Ile jeszcze tych kompromitacji aby przekonać ten śmieszny zarząd że Xavi się nie nadaje? Brak jakichkolwiek reakcji. A nie poczekaj kopnął w barierkę. Ale nie takiej reakcji oczekiwaliśmy. Jeszcze będziemy musieli słuchać tego pieprzenia Xaviego. Już wiem co będzie. Wina sędziów.
0
Jeszcze te mądre gadanie Xaviego i Laporty po meczu. Trudne chwile.
0
Ter Stegen ratuje proszę
0
Ale mental ma Xavi. Kluczowe zachowania w trudnym momencie.
0
Myślicie że jak Barca odpadnie to szanse że Araujo odejdzie rosną?
0
Jednak Araujo wjechał dodatkowo nogami.
1
Kolejny mecz w którym Araujo odwala. 1 raz w finale Superpucharu a teraz 2 raz.