0

Przypominam Puchar Króla

0

O kurde Romeu idzie nas dobić xd

0

Każda akcja Napoli to zawał

0

@Sapos93 ale był rożny

0

Oj nadepnął ajajajaj

0

Ile Kwara w poprzednim sezonie nastrzelał?

1

Kurde znowu brak kontroli nad meczem. Jak to się dzieje?

0

Serio? Kurde znowu luz

2

Oj nieładnie Christensen gdyby nie gwizdek to czerwo

3

Ale ten Cubarsi dojrzale gra

4

@Volk Tylko wiesz partnerka wycofała zarzuty. To nie oznacza że jest niewinny.

0

@cules100pro Coś dostał z to?

0

Ale ten bramkarz jest tragiczny

3

Ja rozumiem że Xavi nie udźwignął trenowania Barcelony i mógł zarazić kogoś z klubu swoim głupim gadaniem. Ale że Lewandowski wierzy w te bzdury? Naprawdę on nie widzi że Yamal jest gwarantem jakiś wyników w tym sezonie.

4

Jak Xavi będzie już na koniec odchodził to niech Laporta załatwi mu jakiegoś psychiatrę. Gość jest już tak odklejony że to szok. Jaka poprawa gry? Nastolatkowie ratują wynik a ty coś gadasz o poprawie? Zero pomysłu na grę. Liczymy na to co zrobią poszczególne indywidualności Yamal jest zajeżdżany. Błagam niech on po tym odejściu już nigdy nie wraca. Nawet w innej roli.

6

Co tu dużo mówić. Znowu Yamal wygrał nam mecz. Tylko przebłyski poszczególnych piłkarzy widzimy.

0

Yamal utyka grymas na twarzy

0

Co Lewy symuluje jak zanurkował xd

0

Yamal znowu ratuje wuefistę

0

A nie chyba o kostkę zachaczył

0

Nie no bez przesady

1

Ale komicznie wygląda brat Xaviego jako trener.

0

@ToWinaSedziego Nie no pewnie ruszyli na nich bez powodu. Wcale nie dlatego że się źle zachowywali xd

3

@ToWinaSedziego A jak rolnicy rzucają kostką brukową w policjantów to cisza co?

1

Ale patrzcie jaki paradoks. Dembele który non stop był kontuzjowany to większość chciała go sprzedać. Teraz gdy Pedriego to dotyka to trzeba sztab medyczny wymienić.

1

@Peciak De La Fuente nam nikogo nie zajechał. Od trenera wymaga się wyników i po to ma zawodników. To nadmiar meczów narzuconych przes Uefę doprowadziło do kontuzji Gaviego.

0

Naopowiadał jak niby oni dobrze grają i już strach co będzie bez Xaviego. Xavi ma mental przegrywa. Nie potrafi przyznać się do błędu.Naprawdę boję się że w nowym sezonie przyjdzie Marquez bo trener z topki nie chce się babrać w tej całej złej organizacji klubu.

1

@JarekS Ale Xavi tworzy ten mental drużyny. Nie potrafi tego zrobić. Na konferencjach zero samokrytyki. Jakieś łatwe do przekazania gadki. Zero wyciągania wniosków. I jaki jest mental drużyny skoro Xavi im mówi że wszystko jest ok?

0

Ile można to oglądać. Zero pomysłu na grę. Wszystko opierało się na indywidualnościach poszczególnych piłkarzy.

0

Raphinha nawet z podaniem ma problem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?