4

Gość jest odklejony. Raz na jakiś czas coś strzeli a tak to jest niewidoczny. Niech przestanie z tym rekinem bo to już jest śmieszne.

2

Co za tragiczny mecz. Co za przypadek znowu indywidualności ratują wynik.

0

Tragicznie się to ogląda. Dobrze było tylko 5 minut.

0

Jak Cancelo zmęczony xd

0

Czekam z niecierpliwością na niego

0

Nigdy więcej. Ten gen przegrywa który on kultywuje nie jest potrzebny. Chyba że zmieni nastawienie do meczów jak i zachowanie na konferencjach.

1

Jak myślicie czemu Xavi nie potrafi przyznać się do błędu że źle prowadzi Barcelonę? Gada tylko że nie docenia się jego pracy. Trzeba się przyznać do błędu jak się coś źle zrobi a nie twierdzić że wszystko jest ok. Ambicja mu nie pozwala czy takie ma instrukcje?

23

On cały czas żyje w jakieś innej rzeczywistości? Co tu było do docenienia? Ciągłe nieprzygotowanie do meczów, regres zawodników. Barcelona żyła dzięki indywidualnościom. Strasznie psuje swoją legendę takimi wypowiedziami.

6

Po co aktualizacja na ten temat? xd

0

Najbardziej czekam na Flicka. Potrzebne jest ta niemiecka myśl.

1

Pojawiły się bo oni serio myślą że się rozwijają. Xavi gadał bzdury na konferencjach oni to podłapali i teraz łzy xd. To też świadczy czego oni słuchali.

4

Niech z siebie nie robi błazna. Najgorsze jest to że wyjdzie Laporta i powie to samo aby zwrócić uwagę jacy to sędziowie są źli. Żenada.

1

Może gra jest ultra tragiczna ale za to można się pośmiać co powie wuefista na konferencji

5

I znowu będzie żenujące gadanie o sędziach. Xavi przygotuj chociaż raz dobrze drużynę. Nie ma mowy o karnym. Ręka ułożona przy ciele.

0

Gen przegrywów ciągle aktualny

0

Ale fart. Xavi ciągle leci na indywidualnościach i farcie

1

Tragedia. Każdy stoi, zero ruchu. Jeśli jakiś jest to tylko przez Yamala.

0

Hahahaha spalony. Witamy w Hiszpanii.

1

Znowu jakiś wynalazek bo nie stać nas na obrońcę z prawdziwego zdarzenia?

0

I Xavi miał do wyboru Oriol czy Roberto. Xd

1

Oni próbują odwrócić uwagę od tragicznych wyników drużyny. Ja rozumiem że są popełniane błędy ale teraz Romero takie coś wyciąga xd

1

To już nie jest śmieszne. Obraz nędzy i rozpaczy.

3

Kolejny mecz i kolejna dominacja przeciwnika. Znowu Xavi nie jest przygotowany do meczu. Narzekaliśmy na Valverde ale dzisiaj pokazał klasę i powinien zostać przeproszony przez zarząd Barcelony. Może te mecze były nijakie ale miał pomysł.

0

To co list z przeprosinami dla Valverde

0

Koniec Xavi idź sobie

0

Roberto w formie

0

Ale będą jaja jak Roberto zakończy karierę trenerską Xaviego

1

ja cię nie mogę

1

Na razie znowu 16 latek ratuje wuefistę

2

Co tu dużo mówić. Fart i indywidualność to wszystko na razie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?