0

Co to znaczy że Raphinha zabrał? xd Co Robert to Pan wolnych?

1

On serio jest takim gościem że wszędzie widzi plusy mimo że ten mecz był porażką. Nie wiem czy w Barcelonie go nauczyli tak gadać czy mental taki był już zawsze?

0

Lewandowski intencyjnie wjeżdża łokciem w twarz a potem zdziwienie xd

0

Michel ile chcesz to Ci damy stanowisko za wuefistę

0

wow ładnie grają oklaski

0

Kurde Girona prostą piłkę gra i potrafi oddać groźny strzał a my się męczymy w podejściu pod pole karne

0

Czemu jedno podanie i 1 na jeden? Barcelona stosuje wysoko ustawioną obronę ale że tak łatwo?

1

Prawda jest taka że nawet najwierniejszy zawodnik może rozważyć odejście. Brak sukcesów może to przyspieszyć i nie ważne ze jesteś oddany chcesz się rozwijać to idź tam gdzie jest to możliwe.

3

@cyron1 Real Madryt ma braki kadrowe ale mino tego gra bardzo dobrze. To Xavi wszędzie cały czas gada o tym że mamy braki kadrowe i to wpływa na grę. Trener Realu po prostu ograrnia taktycznie mimo niektórych absencji.

0

@mvnBastenco? xd

1

Co tu dużo mówić. Znowu to samo. Indywidualności wygrywają mecz. Zero pomysłu trenera. Brak kontroli. Pena nas ratuje.

1

@mrboom Na telefonie dramat. Najlepsze jest to że mecz Napoli normalnie działa xd.

1

Kto się tego spodziewał. Wybrał stabilny klub bez myśli że po dobrym sezonie zostałby sprzedany.

2

Pewnie skończy się tym że lepszy i przyszłościowy Christensen zostanie sprzedany a Inigo zostanie xd

0

Porównując Xaviego i Koemana widzę przepaść. Koeaman miał ławkę w której byli Firpo, Mingueza, Braithwaite. Bilans obu panów jest przybliżony. Owszem miał też wtedy najlepszego zawodnika w historii. Patrząc na Barcelonę Xaviego dalej widać tylko indywidualności które wygrywają mecze. Naprawdę zwalanie na kadrę i ciągłe kontuzje nie ma sensu. To tylko 1 mecz w bardzo słabej grupie w której się męczyliśmy. Nagorsze jest to że wyjście z tej grupy daje Xaviemu dożywotni staż w klubie mimo że drużyna się nie rozwija. Ale tak to jest jak populista rządzi klubem. Koemana już by nie było gdyby odpadł 2 razy z LM.

0

@johny11 Z taką grą na nic nie można liczyć z dobrym rywalem w LM. Ciągle przepychane wyniki.

10

Co tu dużo mówić. Tu nie ma ręki trenera. 2 genialnych Portugalczyków ratuje nam wynik.

1

2 Portugalczyków ratuje trenera. Od 2 połowy wszystko idzie przez nich.

1

Ale nas Pena ratuje

0

To jest niesamowite ile błysków poszczególnych piłkarzy ratuje nam wyniki. Nie trener przygotowujący do meczu.

1

Ale nas dominują

0

On jaja sobie robi czy coraz większe odklejki dotykają go?

1

Jak Pena był ustawiony xdddd

1

@Maoao On się nie nadaje do Barcelony. Pokazuje to od kilkunastu meczów.

1

Romeu nawet mając wokół siebie Pedriego i De Jonga jest bezużyteczny. Ciągłe straty.

1

Oriol i Ferran xd

0

Pewnie kosztem Christensena xd

3

Bogactwo bogactwem ale nie wiemy czy Ci zawodnicy będą spełniać oczekiwania. Kto rozsądny rozważa sprzedaż gościa który jest jednym z najlepszych obrońców w klubie?

0

Co się dziwicie. Klub narzeka bo trenerem jest Xavi. A zarząd dobrze wie że z nim nic nam się nie uda osiągnąć nawet z pełną kadrą a co dopiero z brakami.

2

Kurde piłkarz gra bo trener tak postanowił i to jest jego praca. Strasznie dziwne xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?