Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to znaczy że Raphinha zabrał? xd Co Robert to Pan wolnych?
1
On serio jest takim gościem że wszędzie widzi plusy mimo że ten mecz był porażką. Nie wiem czy w Barcelonie go nauczyli tak gadać czy mental taki był już zawsze?
0
Lewandowski intencyjnie wjeżdża łokciem w twarz a potem zdziwienie xd
0
Michel ile chcesz to Ci damy stanowisko za wuefistę
0
wow ładnie grają oklaski
0
Kurde Girona prostą piłkę gra i potrafi oddać groźny strzał a my się męczymy w podejściu pod pole karne
0
Czemu jedno podanie i 1 na jeden? Barcelona stosuje wysoko ustawioną obronę ale że tak łatwo?
1
Prawda jest taka że nawet najwierniejszy zawodnik może rozważyć odejście. Brak sukcesów może to przyspieszyć i nie ważne ze jesteś oddany chcesz się rozwijać to idź tam gdzie jest to możliwe.
3
@cyron1 Real Madryt ma braki kadrowe ale mino tego gra bardzo dobrze. To Xavi wszędzie cały czas gada o tym że mamy braki kadrowe i to wpływa na grę. Trener Realu po prostu ograrnia taktycznie mimo niektórych absencji.
0
@mvnBastenco? xd
1
Co tu dużo mówić. Znowu to samo. Indywidualności wygrywają mecz. Zero pomysłu trenera. Brak kontroli. Pena nas ratuje.
1
@mrboom Na telefonie dramat. Najlepsze jest to że mecz Napoli normalnie działa xd.
1
Kto się tego spodziewał. Wybrał stabilny klub bez myśli że po dobrym sezonie zostałby sprzedany.
2
Pewnie skończy się tym że lepszy i przyszłościowy Christensen zostanie sprzedany a Inigo zostanie xd
0
Porównując Xaviego i Koemana widzę przepaść. Koeaman miał ławkę w której byli Firpo, Mingueza, Braithwaite. Bilans obu panów jest przybliżony. Owszem miał też wtedy najlepszego zawodnika w historii. Patrząc na Barcelonę Xaviego dalej widać tylko indywidualności które wygrywają mecze. Naprawdę zwalanie na kadrę i ciągłe kontuzje nie ma sensu. To tylko 1 mecz w bardzo słabej grupie w której się męczyliśmy. Nagorsze jest to że wyjście z tej grupy daje Xaviemu dożywotni staż w klubie mimo że drużyna się nie rozwija. Ale tak to jest jak populista rządzi klubem. Koemana już by nie było gdyby odpadł 2 razy z LM.
0
@johny11 Z taką grą na nic nie można liczyć z dobrym rywalem w LM. Ciągle przepychane wyniki.
10
Co tu dużo mówić. Tu nie ma ręki trenera. 2 genialnych Portugalczyków ratuje nam wynik.
1
2 Portugalczyków ratuje trenera. Od 2 połowy wszystko idzie przez nich.
1
Ale nas Pena ratuje
0
To jest niesamowite ile błysków poszczególnych piłkarzy ratuje nam wyniki. Nie trener przygotowujący do meczu.
1
Ale nas dominują
0
On jaja sobie robi czy coraz większe odklejki dotykają go?
1
Jak Pena był ustawiony xdddd
1
@Maoao On się nie nadaje do Barcelony. Pokazuje to od kilkunastu meczów.
1
Romeu nawet mając wokół siebie Pedriego i De Jonga jest bezużyteczny. Ciągłe straty.
1
Oriol i Ferran xd
0
Pewnie kosztem Christensena xd
3
Bogactwo bogactwem ale nie wiemy czy Ci zawodnicy będą spełniać oczekiwania. Kto rozsądny rozważa sprzedaż gościa który jest jednym z najlepszych obrońców w klubie?
0
Co się dziwicie. Klub narzeka bo trenerem jest Xavi. A zarząd dobrze wie że z nim nic nam się nie uda osiągnąć nawet z pełną kadrą a co dopiero z brakami.
2
Kurde piłkarz gra bo trener tak postanowił i to jest jego praca. Strasznie dziwne xd