2

Te 2 mecze tylko z ogórami. Widać braki z dobrymi rywalami.

1

Alonso xddddddd

2

8 mln dostaje gość co nie potrafi przygotować do meczu xd

9

Dlaczego w piłce nożnej nie ma kar za doprowadzenie do kontuzji? Obrońca nie trafił w piłkę tylko w nogi to jeszcze szczekał że w piłkę xd

0

Xdddddddddddd. Nie no świetnie.

0

@MesQueUnClub96 Odniesiesz się czy tylko 5 polubień pod twoim komentarzem wystarczy?

0

@kynio302 Nie po prostu trzeźwo myślę

0

@avanes Wpakował z ogórami i już wybitny? A gdzie był w ostatnim meczu?

0

Nie rozumiem tych ludzi co chwalą Xaviego po 2 meczach ze słabymi rywalami. Najgorsze jest to że Xavi dalej będzie trenerem pomimo 1 miejsca w słabej grupie xd. Dalej nie będzie przygotowany do meczów, będzie jakieś durne wymówki wymyślał. 2 mecze pokazały że taktyki trenera nic nie znaczą ponieważ mamy w kadrze wybitnych Portugalczyków. Chcę powiedzieć że wystarczy wyjście z bardzo łatwiej grupy aby odnowić kontrakt gościa który się do trenowania Barcelony nie nadaje.

0

O znowu się mu odkleja. 2 dobre mecze że słabymi rywalami i już ego wyjebało. Po tych meczach żałuję że nie mamy mocniejszej grupy bo widać że gość poczuł niezdrową ambicję. Bez Felixa, Cancelo te mecze by tak nie wyglądały.

0

@Roobo Ja nie mówię o jednej sytuacji. Całokształt.
Cofam xd

1

Ferran się bawi w poprzedni sezon

2

Felix zajebiście

2

Nie bierzmy jego słów na poważnie. Gość po przegranych meczach wymyśla sobie śmieszne wymówki. Gada o czipach, nie potrafi przyjąć krytyki a co najważniejsze nie ma pojęcia o przygotowaniu do meczu.

0

Kocham to żenujące tłumaczenie przerwy żeby ochłodzić głowy. Dobrze wiemy że chodzi o wytrącenie z równowagi xddd

2

Co to jest za ranking xdddddd

0

Kolejny odklejeniec. Zwykłe kolesiostwo i przytakiwanie sobie.

1

No i dobrze. Niech potrenuje prawdziwych piłkarzy a nie tak jak u nas gwiazdy które uważają się za lepszych. Nie jest winą trenera obecna sytuacja ale PZPN żyje w innym świecie.

1

Czy do tego przygłupiego PZPN kiedyś dotrze że to nie wina trenera tylko tych gości o śmiesznej nazwie "piłkarze"?

2

Jak zmienić szybko obywatelstwo?

0

Co robi w składzie Krychowiak? Xd

1

Po tych wypowiedziach nie dziwię się że odszedł

12

Dawać dłuższy kontrakt gościowi co nie ma pomysłu na mecze. Co może pójść nie tak?

0

@Gaz Gość wybierając Arabię pokazał jaki jest naprawdę że pieniądze są najważniejsze a niektórzy dalej się łudzą że coś by dał. Chyba w szpitalu.

0

@Messibestplayerintheworld I pomyśleć że latem nie byłoby Holendra gdyż był naciskany na obniżenie pensji a już nie mówię o potencjalnej sprzedaży

0

Jeszcze tego pajaca brakowało w tej lidze

11

Zadowolenie z pracy szkoleniowca xd. Gość nie ma pomysłu na grę, na razie wygrywamy ale przyjdą prawdziwe sprawdziany i wtedy znowu będzie pieprzenie o czipach, że nie ma mowy o klęsce i tak co roku.

0

Kto się łudził że to będzie sezon Ferrana? xd

6

Jak to będzie faul to xddddddddd

1

@Comfortable_ No bo padł jakby dostał pięścią i jeszcze to latanie jakby dostał mocno xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?