Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Te 2 mecze tylko z ogórami. Widać braki z dobrymi rywalami.
1
Alonso xddddddd
2
8 mln dostaje gość co nie potrafi przygotować do meczu xd
9
Dlaczego w piłce nożnej nie ma kar za doprowadzenie do kontuzji? Obrońca nie trafił w piłkę tylko w nogi to jeszcze szczekał że w piłkę xd
0
Xdddddddddddd. Nie no świetnie.
0
@MesQueUnClub96 Odniesiesz się czy tylko 5 polubień pod twoim komentarzem wystarczy?
0
@kynio302 Nie po prostu trzeźwo myślę
0
@avanes Wpakował z ogórami i już wybitny? A gdzie był w ostatnim meczu?
0
Nie rozumiem tych ludzi co chwalą Xaviego po 2 meczach ze słabymi rywalami. Najgorsze jest to że Xavi dalej będzie trenerem pomimo 1 miejsca w słabej grupie xd. Dalej nie będzie przygotowany do meczów, będzie jakieś durne wymówki wymyślał. 2 mecze pokazały że taktyki trenera nic nie znaczą ponieważ mamy w kadrze wybitnych Portugalczyków. Chcę powiedzieć że wystarczy wyjście z bardzo łatwiej grupy aby odnowić kontrakt gościa który się do trenowania Barcelony nie nadaje.
0
O znowu się mu odkleja. 2 dobre mecze że słabymi rywalami i już ego wyjebało. Po tych meczach żałuję że nie mamy mocniejszej grupy bo widać że gość poczuł niezdrową ambicję. Bez Felixa, Cancelo te mecze by tak nie wyglądały.
0
@Roobo Ja nie mówię o jednej sytuacji. Całokształt.
Cofam xd
1
Ferran się bawi w poprzedni sezon
2
Felix zajebiście
2
Nie bierzmy jego słów na poważnie. Gość po przegranych meczach wymyśla sobie śmieszne wymówki. Gada o czipach, nie potrafi przyjąć krytyki a co najważniejsze nie ma pojęcia o przygotowaniu do meczu.
0
Kocham to żenujące tłumaczenie przerwy żeby ochłodzić głowy. Dobrze wiemy że chodzi o wytrącenie z równowagi xddd
2
Co to jest za ranking xdddddd
0
Kolejny odklejeniec. Zwykłe kolesiostwo i przytakiwanie sobie.
1
No i dobrze. Niech potrenuje prawdziwych piłkarzy a nie tak jak u nas gwiazdy które uważają się za lepszych. Nie jest winą trenera obecna sytuacja ale PZPN żyje w innym świecie.
1
Czy do tego przygłupiego PZPN kiedyś dotrze że to nie wina trenera tylko tych gości o śmiesznej nazwie "piłkarze"?
2
Jak zmienić szybko obywatelstwo?
0
Co robi w składzie Krychowiak? Xd
1
Po tych wypowiedziach nie dziwię się że odszedł
12
Dawać dłuższy kontrakt gościowi co nie ma pomysłu na mecze. Co może pójść nie tak?
0
@Gaz Gość wybierając Arabię pokazał jaki jest naprawdę że pieniądze są najważniejsze a niektórzy dalej się łudzą że coś by dał. Chyba w szpitalu.
0
@Messibestplayerintheworld I pomyśleć że latem nie byłoby Holendra gdyż był naciskany na obniżenie pensji a już nie mówię o potencjalnej sprzedaży
0
Jeszcze tego pajaca brakowało w tej lidze
11
Zadowolenie z pracy szkoleniowca xd. Gość nie ma pomysłu na grę, na razie wygrywamy ale przyjdą prawdziwe sprawdziany i wtedy znowu będzie pieprzenie o czipach, że nie ma mowy o klęsce i tak co roku.
0
Kto się łudził że to będzie sezon Ferrana? xd
6
Jak to będzie faul to xddddddddd
1
@Comfortable_ No bo padł jakby dostał pięścią i jeszcze to latanie jakby dostał mocno xd