Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czemu niektórzy chcą się go pozbyć z klubu? Gość miał dobry okres jesienny. Kontuzje bardzo często się mu przydarzają ale to jednak jest skrzydłowy który potrafi dryblować. Owszem czasem nie wie co zrobić w sytuacji na boisku. Zmienił swoje zachowania pozaboiskowe.Jak pozbędziemy się go to kto ma grać, Torres?
5
Jak można doprowadzić do sytuacji w której Roberto jest nad Araujo czy Ter Stegenem. Kompletna kompromitacja.
1
Tak zarząd walczył do ostatniego okna tylko po to aby go sprzedać w następnym
0
@Michau98 Dalej nie ma dowodów że obraził jego rodzinę. Nie uciekaj od tematu tylko odpowiedz. Ty tam lepiej doczep się do Viniciusa jak się skandalicznie zachowuje a nie będziesz coś pisał o kibicach klubu Fc Barcelona.
0
@Barcabarca3562157 Napisałem Vini obrażający sędziów. Czytaj ze zrozumieniem.
4
Prezes fan Realu
Vini obrażający sędziów - zero reakcji
Valverde bijący gościa który "rzekomo" obraził jego rodzinę co nie jest potwierdzone - uniewinniony
Co za przypadek.
0
@Michau98 hahahaha. Gościu przytłaczasz artykuł internetowy. Fajny dowód xd
0
@Michau98 Dowody? No właśnie.
0
@matimocny1 Nawet jeśli by się to wydarzyło to nie ma prawa nikogo bić i nie bez przyczyny jest to napisane w kodeksie karnym. Dobrze że nie tworzysz prawa bo każda agresja byłaby przez Ciebie uzasadniona.
0
@matimocny1 Dowody?
0
Uderz zawodnika który rzekomo obraził Ci rodzinę
Okazuje się że nie było na to dowodów
Dostanie 5 meczów za bezpodstawne uderzenie xd
0
No z Xavim jako trenerem jak i z Roberto jako kapitanem na pewno się uda. Patrząc jeszcze jakich słabych zawodników mamy - Garcia, Ferran na pewno się uda podbić LM ;)
0
No i 2 razy dostał LE. Wie jak wyjść z grupy xd
0
@lucca87 Raczej sprzedaż Torres
1
To jest takie przykre że oni odchodzą patrząc na śmiejących się na treningach Garcię, Roberto czy Ferrana.
0
Co za kompromitacja. Gość którego nie powinno być od lat w klubie jest pierwszym kapitanem. Ale co się dziwić. Pseudo trener Xavi tak go chwalił że będzie zajebistym pierwszym kapitanem. Czy ktoś serio myślał że tym klubem przestaną rządzić amigosi?
0
Co za przypadek że się to nie odbyło
0
Spokojnie ludzie dostanie amigos Roberto więc po co ten artykuł.
0
Klauzura 400 mln xd
4
Ale to będzie przykre gdy odejdzie Raphinha a zostanie Torres
0
Ferran i lekka doplata i może Atletico się zgodzi ?
0
No ta jak Romero mówi to tak będzie. Xd
2
Bierzemy Romeu aby sprzedać kogoś wartościowego. Czego nie rozumiecie?
0
On już kuleje xd
1
Serio powstał artykuł na podstawie zdjęć xd?
2
No co Xavi to trener półki LE to i piłkarz taki
0
Czemu jest ciągle przytaczany ten atencjusz? Gość nic nie wnosi.
0
@Emhyr Xavi dostawał 2 razy z Bayernem, raz z Interem. Takie są fakty.
0
@Emhyr Gdyby nie to że inne drużyny słabo grały czy to że super Marc nas ratował to nie byłoby tego mistrzostwa. Co więcej wiele było meczów typu nie chce nam się. Kompromitacja w LM i LE. Xavi nie miał pomysłu na spotkania.
1
Widać po ostatnich sezonach że zmienił się. Sam to mówi w wywiadach. Oczywiście lepszy on niż Roberto.