Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fantom102 Nie będę się zgłaszał nigdzie. Co to ma do rzeczy?
2
Co się dziwić. Katarski pseudo trener chce niepotrzebnego zawodnika. Co więcej zostawia Garcię który według niego jest kluczowy xd.
2
Kwota razem ze zmiennymi wychodzi ok 60 mln. Ktoś dalej się nie nauczył i kupujemy kota w worku którego za 2 lata może nie być xd.
6
Co za cyrk że taki piłkarz jest rozważany jako zastępca Busquetsa xd. Nie ma konsensusu ale i tak po niego pójdziemy. Bez komentarza.
1
Co się dziwić. Gość chce mieć pewność rejestracji i nie chce być rozważany za rok do sprzedaży.
2
Powinien zostać sprzedany. Gość jest zbyt słaby na Barcelonę.
1
Coraz bardziej się mu odkleja. Niedawno bezpodstawnie oskarżył Real w związku ze sprawą Negreiry a teraz obraża City
1
Te jego wywiady to zupełna porażka. Cały czas że pokażę na co mnie stać i chce tu zostać.
0
Co za telenowela transferowa. Zostaje, jednak nie. Jutro inny klub będzie pewny zakontraktowania xd.
2
Mam nadzieję że nie zostanie odesłany do rezerw
0
@MalanFCB Garcia nie ma 30 ale wiadomo jaki ma status xd
1
No i dobrze po co kolejny 30+ w drużynie
0
To jak z tym Gundoganem? Niby oficjalka poszła ale jednak nie patrząc na sytuacje Brozovica? xd
6
Żenada. Miałem nadzieję ze to odroczenie Viniciusa to był tylko jeden błąd ligi ale po tym że Valverde ma dostać 4 mecze kary po prostu śmiechłem. Teraz wszystko jest pod Real Madryt. Ale co się dziwić Tebas to kibic Realu Madryt który chwali się tym publicznie.
0
@JarekS Ale ja mówię o twojej wypowiedzi. "A mi się wydaje że Tottenham raczej nie jest gotowy wyłożyć kilkudziesięciu milionów na obrońcę jeśli w poprzednim oknie transferowym mocno się wykosztował" - ten cytat dotyczy Lengleta czy innych obrońców na celowniku Tottenhamu?
1
Nie wydaje mi się aby chciał odchodzić. Zmiana na Arabię i to w tym wieku to cios w kolano. Pamiętajmy że potrzebna jest zgoda zawodnika na odejście. Nie można wypychać na siłę zawodnika.
0
@JarekS Ale wiesz że Lenglet nie jest warty kilkudziesięciu milionów? Chcemy w miarę wysokiej ceny ale Tottenham nie da się na to nabrać.
1
Co się dziwić. Tottenham szuka lepszego obrońcy a jeśli to prawda że Barca chce za niego 10 mln to co się dziwić że są niechętni do negocjacji.
0
Ktoś chętny wieczorem na quiz Brain Show?
5
Po co te informacje skoro nas nie stać? Brozovic wstrzymuje z Al-Nassr bo chce wynegocjować lepszy kontrakt albo czeka na Barcelone która nie ma pieniędzy xd
2
Spokojnie ludzie. Mamy super zastępstwo xd. Oriol czy Parejo ma przyjść w jego miejsce więc jesteśmy uratowani.
0
@JarekS Co nie zmienia faktu że Barcelona wypłaci mu zaległe pieniądze po ewentualnym transferze. To tak się mówi a pieniądze trzeba wypłacić.
1
Co się dzieje z tym klubem. Sprzedaż De Jonga tylko po to aby ruszyć po Oriola, Parejo czy Brozovica xd. Stajemy się takim pośmiewiskiem transferowym tylko dlatego że poszukujemy na chwilę zastępcy Busquetsa.
0
Jak myślicie Barcelona skończy w następnym sezonie w LE?
0
Czemu niektórzy się oburzają? Przecież nie było oficjalnej informacji o transferze Gundogana xd
4
Tylko w Barcelonie rozważa się sprzedanie kluczowego piłkarza a i widzę że niektórzy chcą tego transferu bo za dużo zarabia xddddd
0
@JarekS Xaviemu podoba się Roberto więc poczekałbym z opiniami:)
0
I tak czekamy na Here We Go Romano
0
Pozbywanie się najlepszego koszykarza finału bo pieniążków brakuje. Takie cyrki tylko w Barcelonie.
0
Jak szybko zmienić obywatelstwo?